>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Tabela została zaktualizowana. Jako, iż do końca roku odbędą się jeszcze 3 kolejki, w tabeli zostały uwzględnione tylko osoby, które są w stanie w sumie osiągnąć 10 wytypowanych kolejek!
Proszę się nie pytać dlaczego nie ma Was w tabeli. W regulaminie jasno pisze iż w klasyfikacji generalnej będą liczone osoby, które typowały przez min. 10 kolejek.
Proszę także, by osoby których już nie ma w tabeli nie oddawały typów. Typy te nie będą liczone!
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
a ja mam takie pytanko, troszeczkę uciekające w przyszłość !
Jak wiemy do końca Ekstraklasy granej w 2008 roku pozostały 2 spotkania.
Teraz ...
Wiemy jaka jest pogoda w Polsce i jakie TERAZ panują warunki.
Boiska są tragiczne, panuje niesamowity cyrk -&gt; &quot;mecze&quot; na &quot;trawie&quot; !
I teraz ... jeśli pogoda będzie jeszcze gorsza i okaże sie ze owe 2 kolejki nie zostaną zagrane, to co z użytkownikami, którzy nie zdołali wytypowac min 10 kolejek ?
Teraz trochę &quot;psychologi&quot; ... Czyli
wg mnie powinni być brani pod uwagę, ponieważ to nie z ich powodu nie zdołali rozegrać tych kolejek.
Dodam, że komentarze mówiące, ze było XX kolejek na typowanie nie mają sensu ????

liczę na konkretną i pozytywną wiadomość, nie tylko dla mnie ale i dla kilkunastu innych userów !

pozd(R)awiam
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Heh ... kolega sie boi utraty pierwszego miejsca ! Niestety jak tak bedzie to chyba je utracisz bo jest 15 kolejek wiec jakbyś typował wszystkie , a nie trafiłeś 1 mecz po kusie 20 pare i teraz nie typowałeś zeby nie stracić pk . Regualmin jest tak i raczej bedzie tak jak pisze .
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Heh ... kolega sie boi utraty pierwszego miejsca ! Niestety jak tak bedzie to chyba je utracisz bo jest 15 kolejek wiec jakbyś typował wszystkie , a nie trafiłeś 1 mecz po kusie 20 pare i teraz nie typowałeś zeby nie stracić pk . Regualmin jest tak i raczej bedzie tak jak pisze .
Po pierwsze nie pytałem Ciebie o zdanie, tylko osoby odpowiedzialnej za konkurs.
Po drugie to czy się boje, czy nie to moja spr, a Twoje zdanie nie ma nic do gadania.
Odpowiem:
Tak, boję sie utraty 1 miejsca, bo przez caly konkurs walcze o zwyciestwo, a nie chcialbym przegrać tylko dlatego, ze SPADŁ SNIEG !
To ze trafilem kurs &quot;20 pare&quot; swiadczy o tym, ze mam nosa do typowania ? ????
Swoja droga sam podobny trafiles .. Pewnie to jakis podtekst ze gdyby nie to, pewnie bym nie liczyl sie w walce o zwyciestwo.
Rozczarujesz sie, bo gdybym nawet nie trafil tego kursu (Ty rowniez) nadal liczyl bym sie w walce o zwyciestwo (bylbym 3 z nieduza strata) ...
co do samego problemu, to tak jak mowie.
Obmyslilem sobie taka &quot;taktyke&quot;, aby spelnic minimum i wygrac xD
To juz nie moja wina ze PADA SNIEG !
Z drugiej str skoro nie bedzie 2 kolejek to i minimum sie zmienia ?
to byla moja odpowiedź w sprawie postu krychy i osobiste przemyslenia !

oczywiscie ciagle czekam na odp na moj 1 post !

pozd(R)awiam
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Po pierwsze nie pytałem Ciebie o zdanie, tylko osoby odpowiedzialnej za konkurs.
Po drugie to czy się boje, czy nie to moja spr, a Twoje zdanie nie ma nic do gadania.
Odpowiem:
Tak, boję sie utraty 1 miejsca, bo przez caly konkurs walcze o zwyciestwo, a nie chcialbym przegrać tylko dlatego, ze SPADŁ SNIEG !
To ze trafilem kurs &quot;20 pare&quot; swiadczy o tym, ze mam nosa do typowania ? ????
Swoja droga sam podobny trafiles .. Pewnie to jakis podtekst ze gdyby nie to, pewnie bym nie liczyl sie w walce o zwyciestwo.
Rozczarujesz sie, bo gdybym nawet nie trafil tego kursu (Ty rowniez) nadal liczyl bym sie w walce o zwyciestwo (bylbym 3 z nieduza strata) ...
co do samego problemu, to tak jak mowie.
Obmyslilem sobie taka &quot;taktyke&quot;, aby spelnic minimum i wygrac xD
To juz nie moja wina ze PADA SNIEG !
Z drugiej str skoro nie bedzie 2 kolejek to i minimum sie zmienia ?
to byla moja odpowiedź w sprawie postu krychy i osobiste przemyslenia !

oczywiscie ciagle czekam na odp na moj 1 post !

pozd(R)awiam
zważ na to, że runda jesienna skończyła się dzisiaj, więc jeśli chcielibyśmy być dokładni, to właśnie dziś skończyłby się konkurs, a następne dwie kolejki było liczone na rundę wiosenną.
a tak btw to jeśli na tyle asekurancko graleś, że nie byłes w stanie przewidzieć wyników &quot;trudnych&quot; (do typowania) kolejek, to nie pusz się teraz i nie udawaj jaki to jesteś wielki, bo gdyby nie ten kurs trafiony na początku, a później zmiana regulaminu, Twoja taktyka też uległaby zmianie :]
pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
zważ na to, że runda jesienna skończyła się dzisiaj, więc jeśli chcielibyśmy być dokładni, to właśnie dziś skończyłby się konkurs, a następne dwie kolejki było liczone na rundę wiosenną.
a tak btw to jeśli na tyle asekurancko graleś, że nie byłes w stanie przewidzieć wyników &quot;trudnych&quot; (do typowania) kolejek, to nie pusz się teraz i nie udawaj jaki to jesteś wielki, bo gdyby nie ten kurs trafiony na początku, a później zmiana regulaminu, Twoja taktyka też uległaby zmianie :]
pozdrawiam :spokodfhgfh:
nie udaje, ze jestem wielki, wiec nie trafiona uwaga :spokodfhgfh:
z roznych wzgledow nie typowalem x kolejek !
powtarzam po raz kolejny ... gdyby nie ten kurs nadal liczylbym sie w walce o mistrza, poza tym byl to jedyny typ ktory poźniej bylby &quot;inaczej&quot; liczony.
skoro jak sam mówisz teraz by sie &quot;skonczyla liga&quot;, typowalibysmy 13 kolejek ... Bam14, czyli ja wytypowalbym 9 kolejek, wiec prawie 70% z całosci. Wiec nie ejst to maly wynik i przy takiej liczbie kolejek za pewne bylbym brany pod uwage :p

pozd(R)awiam
ps prosta matematyka:
10/15*100%= 66%
9/13*100%=69%
????
ps2 ja nie mam zamiaru z nikim wchdozic na wojenna sciezke, wiec radzio, krycha nie myslcie ze ja jestem przeciwko WAM. Jestem przeciwko waszym tokiem myslenia i komentarzom ? ;)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
@bam zobaczymy. Z tego co wiem, to większość boisk ma podgrzewaną płytę więc nie widzę problemu aby rozegrać jeszcze 2 kolejki.
@radzio w regulaminie jest jasno napisane że konkurs trwa do końca roku kalendarzowego, a nie do końca rundy jesiennej. ;)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Ani słychu ani widu tej tabeli ??
Zauważ, iż jest weekend. Każdy ma też swoje życie prywatne, ważne sprawy które nagle wypadną. Nie mniej tabela została już zaktualizowana.
W tabeli zostały uwzględnione tylko osoby, które są w stanie w sumie osiągnąć 10 wytypowanych kolejek!
Proszę się nie pytać dlaczego nie ma Was w tabeli. W regulaminie jasno pisze iż w klasyfikacji generalnej będą liczone osoby, które typowały przez min. 10 kolejek.
Proszę także, by osoby których już nie ma w tabeli nie oddawały typów. Typy te nie będą liczone!
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=759180&amp;amp;postcount=13
Dobrze wiem, że w tym zestawie nie było typu w meczu Śląsk - ŁKS. Ale dosłownie minutę później dałem poprawnie sformułowane typy. I ten post mi usunięto. Mam nadzieję, że da się to wyjaśnić, bo typ bardzo ważny w całym moim zestawieniu.
Chce tylko powiedzieć, że na początku jak najbardziej widniały dwa posty tego użytkownika ????
... to tylko w celu potwierdzenia (w razie &quot;coo&quot;) :spokodfhgfh:
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
@Pietraszek rzeczywiście napisałeś za chwilę drugi post, który usunąłem. Wiadomo czemu. Nie mniej typ zostanie zaliczony. ;)
Dzięki wielkie :spokodfhgfh:
A tak poza tym to Pietaszek, a nie Pietraszek :p
nikifor// Rzeczywiście. Mała pomyłka. Sorry ;)
 
Do góry Bottom