>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania/ Propozycje/ Niezgodności

midel 189

midel

Użytkownik
Co Was wszystkich tak ostro bolą osoby z poza forum?/ chyba lepiej jak zagra 200 niż 13.
No oczywiście, przecież cala przyjemność gry w pokera to przebijanie się przez szerokie grono fish&#39;ów, których ulubionymi kartami do all-ina są 73 i T6 ???? No i jest oczywiście wspaniała nagroda przy takiej ilości graczy, za FT całe pół dolara !!
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Co Was wszystkich tak ostro bolą osoby z poza forum?/ chyba lepiej jak zagra 200 niż 13.
Jak robisz impreze dla znajomych czy stawiasz im z pewnych okazji to zapraszasz okolicznych żuli na poczęstunek czy bawisz się w gronie znajmych :-D???? Forum organizuje turnieje dla userów forum a nie dla latającch wokoło sępów reszta jak nie ma co robić i chce pograć w karty to sporo pokerroow oferuje pokoje na wirtualną kase ????

Gdyby admini sprawdzali wszystkich nowo zapisanych okazało by się że 80% ma kilka kont na forum ;)
 
U 0

untraceable

Użytkownik
mam małe pytanie
przed chwila sie u was zarejestrowałem i chciabym sie dowiedziec co musze konkretnie zrobic zeby moc jak najszybcie grac w Panskich turniejach na paradise poker kolejny jest bodaj w poniedziałek,czy jest szansa zebym mogł w nim zagrac &lt;jakie sa konkretne wymogi&gt;?
co prawda czytałem regulamin
i tam jest napisane ze w miesiacu trzeba napisac bodaj 15 postów ,i po tym czasie dostane hasło do takich turniejów,tyle tylko ze chodzi mi o to czy juz p otych pietnastu postach bede mogł wejsc na to podforum z hasłami? byłbym wdzieczny za odpowiedz administratorze bo jestem troszeczke nie zorientowany jeszcze.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Oczywiście ;) W tym momencie jest co prawda z tym trochę poblemów, ale jak ktoś chce zagrać i odpowiednio wczesniej mnie poinformuje, ze nie ma dostepu otrzyma haslo na PW ;)
 
U 0

untraceable

Użytkownik
co t o j est PW? ale mysle ze bedzie pan/pani na tyle wyrozumialy /a ze zrozumie ze jestem fishe typowym i nie wiem za wiele jeszcze wiec był bym mega wdzieczny za wyjasnieni,i skoro jest tez opcja to moze mogłby pan/pani wysłac mi to hasło na poniedziałkowy,bodaj turniej w paradise?
 
Do góry Bottom