>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

G 277

geryx

Użytkownik
witam, co do nastepnej rundy, to rozumiem że też pucharowo? jak tak to dobrze by było gdyba zawodnicy z tej samej grupy z I fazy nie trafiali na siebie myslę, pzdr
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
W dalszej fazie macie błąd, w mojej parze, nie awansowałem ja, tylko Kulu, pomyłka. ;)

flamaster// masz rację - poprawione, Dzięki za uczciwośc :spokodfhgfh:
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
yyy przepraszam chcialem sie zapytac co spowodowalo taka przerwe?:p
yyy pewnie to ze w tym tygodniu nie gra np liga mistrzow i puchar cev...dopiero na weekend oferta jest czyli organizatorzy powinni sie streszczyc z losowaniem par:p
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
witam , proszę o usunięcie mojego dzisiejszego posta z godziny 23:13 , który został wysłany w wersji &quot;niedokończonej&quot;, prawidłowy post umieściłem o 23:24 . dziękuję i pozdrawiam
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
po tej rundzie chyba zostanie 15 zawodnikow , mozna byloby ustalic juz zasady rywalizacji nastepnej rundy czy np. jedna osoba bedzie miala wolny los ? i jesli tak to ktora , ta z najwyzszym ako?
pozdrawiam
 
midel 189

midel

Użytkownik
jakby nie patrzeć o swoim przeoczeniu zauważyłes i poinformowałes dopiero po rozpoczęciu już 2 spotkań, tak więc raczej w takiej sytuacji powinnien być ⛔ za te spotkania
Akurat inni, gdy napisali, że popełnili tak mało znaczacy bład mieli to normalnie rozliczane. Tak bardzo boisz się przegrać ? Nawet jak dostanę minus za te spotkania to i tak postaram się z tobą wygrać, bo denerwują mnie ludzie, co nie potrafią się normalnie bawić, tylko każde niedopatrzenie próbują wykorzystać, zwłaszcza, że sam ten błąd znalazłem, a nie wytknął mi go moderator ????
 
akomos1 4

akomos1

Użytkownik
07.03.2009 17:00 Stal Mielec - Calisia Kalisz/Sets Handicap -1,5 2.00 unibet
bardzo prosze o dopisanie 1 , wiem ze mecz juz sie nawet skonczył ale podałem mecz i kurs i mozna to chyba nawet sprawdzic ze taki kurs był na Stal Mielec... :/
 
akomos1 4

akomos1

Użytkownik
2009-03-07 18:00 KPSK Stal Mielec - SKK Calisia Kalisz (Stal -1,5 seta) 2.0
mcflower tak obstawił w tej kolejce więc widać że to samo obstawiłem , prosze o uznanie tego meczu...
 
Do góry Bottom