>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
armor 12

armor

Użytkownik
#33
3.04.09 4:35
Washington-Clevland
Typ: +10 Washington
Kurs: 1.95
Buk: bet365
bilans:+801

co do mojego typu w dzisiejszym dniu to mecz zaczyna sie o 2;10 a nie o 4;30 przepraszam za utrudnienia....
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
co do moich typow 38# i 39# mecz Bucks w pierwszej kwarcie zakonczyl sie remisem wiecc zwrot tak wiec mam jeszcze dwa typy i w bilansie +100 ;) pozdrawiam /
 
szary 0

szary

Użytkownik
co do moich typow 38# i 39# mecz Bucks w pierwszej kwarcie zakonczyl sie remisem wiecc zwrot tak wiec mam jeszcze dwa typy i w bilansie +100 ;) pozdrawiam /
Przepraszam za pomyłki. W następnej tabeli będzie to poprawione ;)
 
L 237

lookash

Użytkownik
ręcznie obliczyłem wszystkie typy i wszyło mi na ✅6,8 a w tabeli mam ⛔ 188,4...
Edit by Jacques Zostałeś ukarany za zawyżanie kursów. Dostałeś ostrzeżenie oraz ⛔ 100 punktów za dzień w którym po raz kolejny zawyżyłeś kurs.
 
tomek07 0

tomek07

Użytkownik
napisałem swoje typy 38 i 39 najpierw w złym dniu bo w 37 i przenioslem je na dzień 38 i prosze o wykasowanie ich z dnia 37.:-?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
przez swieta nie mialem neta - nie mialem jak podac typow, do konca zostaly 2 dni czyli 4 typy a mi bedzie brakowac jednego - czy moze byc ten 40sty liczony jako -100 zeby byl poprostu spelniony punkt regulaminu ?
Edit by Jacques
Niestety nie :-(
 
szary 0

szary

Użytkownik
Ja też nie miałem neta przez święta, ale jakoś dałem radę :p
Osoby które miały zwrot za dokładnie pokryty handicap proszę się liczyć z anulowaniem ostatniego lub ostatnich (jeśli było kilka zwrotów) typów i zaliczeniem tych zwrotów jako typy na +0. Pozaregulaminowa (niestety!) zasada mówiła o podliczaniu takich typów jako +0 jednostek, tymczasem w tabeli takie typy były zwyczajnie pomijane.
Postaram się by dzisiejsza tabela uwzględniała już te &quot;zwroty&quot;.
Edit by Jacques
Żadna pozaregulaminowa. Tak było podliczane od początku. Że ty podliczałeś inaczej to inna sprawa.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nie udawaj, już pisałem o tym ci na PW. Nie mam zamiaru się z Tobą ponownie bawić się z Tobą w te Twoje gierki.
(.,.)każdy musi podać 48 typów na spotkania NBA (nie mniej i nie więcej).
Liczna typów w trakcie konkursu została obniżona do 40 w trakcie trwania co nie zmienia faktu że ma być podanych 40 i tylko i wyłącznie tyle typów.
Poza tym sprawa byłą już wielokrotnie poruszana w tym temacie : http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=856101&amp;amp;postcount=96
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom