>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Nie wiem jakim cudem mi sie urodziło -131 , skoro miałem -122 a trafiłem 2 typy po kursie 1,91 ! Prosze o zmiane w tabeli na ✅60
 
porky 104

porky

Użytkownik
Do robienia tabel nikt mnie nie wyznaczył, robię to z właśnej woli i proszę nie mieć do mnie pretensji.. Nie jestem maszyną i błędy popełniam, wystaczy grzecznie napisać, a nie zaraz się rzucać...
 
szary 0

szary

Użytkownik
Porky dzięki wielkie za pomoc ale w najbliższym czasie nie planuje wyjazdów więc mogę uaktualniać tabelę na bieżąco. Jak we dwóch będziemy robić to powstanie zamieszanie.
Pozdro ;)
 
szary 0

szary

Użytkownik
czy mogę oddać typ zastępczy za mój typ 19 z dnia 18.03.09?
Zwyczajnie miałeś zwrot za ten handicap więc podajesz tak jakbyś go w ogóle nie typował.

Niech każdy dokładnie sprawdza swój bilans, bo już kilka osób podało niewłaściwą punktację czy też numery typów. Jeśli coś się nie zgadza z tabelą to sprawdzać swoje ostatnie typy. Jeśli sie okaże że to w tabeli jest źle to pisać do mnie na PW.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W moim poście z typami na jutro pomyliłem się w schemacie. Powinien być typ 7 i 8 i bilans -409. Proszę o poprawienie.
 
marvel90 0

marvel90

Użytkownik
co zrobić jeśli we wczorajszej kolejce podałem typ 14 a napisałem że 15?? ;&gt; obędzie się bez konsekwencji?? ;&gt;
 
szary 0

szary

Użytkownik
Rok banicji z konkursów na forum i grzywna 100zł :p
A na poważnie konsekwencje takich pomyłek ponosicie wyłącznie Wy. Już wiele razy pisałem żeby sprawdzać bilans z tabelą (btw. zabieram się właśnie za aktualizację ;) ) i swoje typy jeśli się coś nie zgadza. Żeby później nie było że ktoś się będzie cieszył np z wygranej w konkursie, a później się okaże że podał 39 typów zamiast 40 i nawet nie zostanie sklasyfikowany.
 
munez 0

munez

Użytkownik
#20 26 mar 2009 00:05
MIA Heat v IND Pacers
Typ: OVER 204.5
Kurs: 2.00
Buk: Pinnacle

Bilans: ✅812.2
To jest typ pana Marvel90.....
Nie chce tu nikogo oskarżać czy coś, może ten Pan się pomylił.Kurs na Over 204,5 wynosi 1,877(pinnacle).Czy istnieje prawdopodobieństwo aby w ciągu 1,5h kursy się pozamieniały?Szczerze mówiąc wątpię...
 
marvel90 0

marvel90

Użytkownik
To jest typ pana Marvel90.....

Nie chce tu nikogo oskarżać czy coś, może ten Pan się pomylił.Kurs na Over 204,5 wynosi 1,877(pinnacle).Czy istnieje prawdopodobieństwo aby w ciągu 1,5h kursy się pozamieniały?Szczerze mówiąc wątpię...
Proszę to sprawdzić wątpie bym się pomylił, jednak człowiek omylnym jest i możliwe ze spojrzałem w złą rubrykę... ale jestem przekonany że kurs był 2.00
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ten problem nie tylko dotyczy Marvela. Assitalia 2 godziny potem podał ten sam typ z tym samym kursem http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=948195&amp;amp;postcount=12. Niestety support odpisał mi że nie może podać takich danych ale poszperałem troszkę na coversie i innych typkach gdzie Amerykanie podają i łatwo doszedłem do danych. Kurs 2.00 na Over rzeczywiście był ale dużo wcześniej, w okolicach naszych godzin popołudniowych. Dlatego postanowiłem, że zrobimy tak :
Marvelowi podliczymy po kursie 1.905 bo taki kurs był w okolicach godziny 19
Assitali podliczymy po kursie 1,877 bo taki kurs na pewno był około 21.

Panowie otrzymują też po ostrzeżeniu i każdy kolejny taki &quot;wybryk&quot; będzie kosztował eliminacją z konkursu. Nie wnikam czy robiliście to celowo czy przypadkowo. Na przyszłość proszę podawać kursy w czasie kiedy oddajecie post a nie sprzed paru(nastu/dziesięciu) minut ...
Użytkowników proszę też by na siebie nawzajem rónież &quot;mieli oko&quot;. Sam niestety wszystkiego nie ogarnę i przyda mi się Wasza pomoc.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Typ, który podałem przed chwilką ma mieć numer 21, a nie 24 jak napisałe...
Sorki ale palec mi zjechał. :razz:
 
wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
....źle podliczony zostałem w tabeli powinno być ⛔100 a nie ✅100 za typ z 27.03.2009 typ był na pierwszą kwartę a wynik wg moich informacji 26:25 dla chicago a miałem handi -1,5 kosza ... można wg mnie poprawić ???? :spokodfhgfh::-D
 
C 0

carvallho

Użytkownik
proszę o poprawienie w moim dzisiejszym poście (nr 12) godziny meczu Denver-Dallas na 01:30.
a skoro mi się trafiła pomyłka mam ogólne pytanko: czy błędnie podana godzina meczu eliminuje typ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom