>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Raczej obojętnie kiedy.

A co do haseł które będą podawane 10 min przed turniejem, to gdzie je znajdę ? Na PW czy w specjalnym temacie &quot;Hasła&quot; jaki jest w poprzednim temacie ?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Hasło będzie najprawdopodobniej rozesłane na PW na ok. 3 min przed startem bądź umieszczone tutaj w podforum Ligi pokerowej.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
nie mówie że twoja.ale wczesniej pisaliscie że hasło bedzie wysłane.gratuluje &quot;wiekszości&quot;!
 
X 41

xradzix

Użytkownik
Moim zdaniem jak mamy 10 turnieju to nie wszystkie powinnismy wliczac do punktacji generalnej tylko np 7-8 w ktorych gracz zodbyl najwiecej ilosc punktow juz tlumacze dlaczego.

Nie kazdy ma czas grac zawsze, a chyba oto chodzi zeby wygrala osona ktora dobrze gra w pokera, a nie ta ktora ma ciagle czas.
po 2 taki system punktacji prowadzi do tego ze bardzo oplacalne jest czekania(gra tak jakby na so) az odpadna inni gracze(system punktowania tylko najlepszych wynikow w pewnym sesnie by to zmienil) Oczywiscie zasada ze trzeba zagrac w conajmniej 3 turniejach BI nie zostalaby przy uwzglednieniu mojej propozycji naruszona.

Pozdrawiam
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Jak ktos nie gra dobrze w pokera to i tak nie wygra .Jak dla mnie obecne zasady sa OK :spokodfhgfh:
 
midel 189

midel

Użytkownik
Moim zdaniem jak mamy 10 turnieju to nie wszystkie powinnismy wliczac do punktacji generalnej tylko np 7-8 w ktorych gracz zodbyl najwiecej ilosc punktow juz tlumacze dlaczego.
Nie kazdy ma czas grac zawsze, a chyba oto chodzi zeby wygrala osona ktora dobrze gra w pokera, a nie ta ktora ma ciagle czas.
po 2 taki system punktacji prowadzi do tego ze bardzo oplacalne jest czekania(gra tak jakby na so) az odpadna inni gracze(system punktowania tylko najlepszych wynikow w pewnym sesnie by to zmienil) Oczywiscie zasada ze trzeba zagrac w conajmniej 3 turniejach BI nie zostalaby przy uwzglednieniu mojej propozycji naruszona.
Pozdrawiam
Różne są taktyki i może niektórzy lubią grać na &quot;&#39;przetrzymanie&quot; :jezora: Jak ktoś nie ma czasu to nie gra - proste ????
 
T 5,3K

teza

Użytkownik
a ja mam inne zdanie, nagroda koncowa jest za udzial w lidze czyli we wszystkich turkach i tak powinno byc
a nie ze komus sie uda wygrac 3 turnieje gddzie rozegral tylko 3 turki i wygra hajs
kasa jak dla mnie jest dla tych ktorzy graja we wszystkich turkach
 
T 0

t-bag.pl

Użytkownik
To jak będzie z tym sposobem naliczania? Bo ten co 1 punkt to jest bez sensu.
Taki paradoks:
Tury z wpisowym, które wymagają tego, żeby włożyć jakąś kasę są 4x mniej punktowane.
W poprzednim turze zagrało 43 osoby, więc zwycięzca dostał 43+5
dzisiaj z wpisowym zagrało 12 - nawet licząc to 3kroć więcej to i tak mniej punktów.
 
midel 189

midel

Użytkownik
To jak będzie z tym sposobem naliczania? Bo ten co 1 punkt to jest bez sensu.
Taki paradoks:
Tury z wpisowym, które wymagają tego, żeby włożyć jakąś kasę są 4x mniej punktowane.
W poprzednim turze zagrało 43 osoby, więc zwycięzca dostał 43+5
dzisiaj z wpisowym zagrało 12 - nawet licząc to 3kroć więcej to i tak mniej punktów.
Dlatego pomysł xradzix jest dobry - stała liczba punktów dla np top 9
On zupełnie o czym innym pisał ????
 
M 0

mundur

Użytkownik
a ja mam inne zdanie, nagroda koncowa jest za udzial w lidze czyli we wszystkich turkach i tak powinno byc
a nie ze komus sie uda wygrac 3 turnieje gddzie rozegral tylko 3 turki i wygra hajs
kasa jak dla mnie jest dla tych ktorzy graja we wszystkich turkach
Że ty cały czas masz czas grac to nie znaczy ze wszyscy maja czas grac we wszystkich turkach (7 turkow by bylo w sam raz ???? )
 
Do góry Bottom