>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania/propozycje/niezgodności

T 0

t-bag.pl

Użytkownik
JEEEE ✅

Odpowiedziałem na nurtujące wszystkich graczy ligi pytanie:
&quot;Czy Suchy jest nieśmiertelny?&quot;

Odpowiedź brzmi - Tak, jest nieśmiertelny, ale takich też można załatwic ;)

Co prawda potrzebne było silne słońce, czosnek. Następnie należało wbić mu osikowy kołek prosto w serce i dla bezpieczeństwa obciąć głowę (sprawdzony sposób na wszystkich nieśmiertelnych). ;)

A teraz na serio - kolejny super turniej. Gratulacje dla zwycięzcy.
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Przydałaby się aktualna tabela:kwasny4565:Albo chociaż niech ktoś mi poda wyniki tych turniejów, które nie są uwzględnione w tabeli to jestem w stanie to wykonać.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
To jak z tą tabelą ? Ja ew. też mogę zrobić, skoro to taki problem ogromny ...
Nie, nie jest to problem ogromy. Tabelą zajmuję się ja, a niektórzy nie zauważyli że nie było mnie 2 tygodnie ehh :roll:
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
midel jak masz to przeslij wniki do nikifora on zrobi tabele ;) bo jemu tam brakuje wyników nie wiem z kotrych turniei... Nikifor podaj z ktorych Ci brakuje to bedziemy szukac ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
midel jak masz to przeslij wniki do nikifora on zrobi tabele ;) bo jemu tam brakuje wyników nie wiem z kotrych turniei... Nikifor podaj z ktorych Ci brakuje to bedziemy szukac ????
Brakuje mi z wszystkich turniejów oprócz dzisiejszego i tych co są już w tabeli. Miałem problemy z Internetem i komputerem przez kilkanaście dni i niestety nie byłem w stanie zrobić screenu wyników.
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Eh to ja nie pomoge bo nie mam wyników ;/ a niedałoby się ich jakoś wyciągnąć od Pokerium? Oni na pewno mają jakąś historię ;) ;pp Albo może ktoś ma zrobione screeny z użytkowników ??
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Eh to ja nie pomoge bo nie mam wyników ;/ a niedałoby się ich jakoś wyciągnąć od Pokerium? Oni na pewno mają jakąś historię ;) ;pp Albo może ktoś ma zrobione screeny z użytkowników ??
Ja niestety nie mam kontaktu z Pokerium tylko Banan. Już mu pisałem w sprawie wyników, które Banan pewnie ma. Ostatnio jednak jest bardzo zajęty i niezbyt często przesiaduje na forum.
 
T 0

tegas

Użytkownik
niestety po formacie dysku nie mam zadnych screenow a odpowiedz z pokerium dostalem taką
Thank you for contacting our Customer Support Service and allowing us to be of assistance.

We kindly ask you to specify your request so we may assist you further as the email we previously received was unclear.


Best Regards,

Customer Support Service

Pokerium
 
Do góry Bottom