>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tylko, że niektórzy policzyli na swoją niekorzyść...
maciekpoland dla przykładu za brak typu w danym dniu liczył sobie -200... a jest -100.
stres nigdy nie miałeś żadnych problemów z liczeniem. Kilka osób podesłało mi bilans jeszcze raz. Na prawdę dziś postaram się to dokończyć. Sądzę, że w nocy to skończę...
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Mógłby ktoś wpisać mój typ jak już będzie temat na dziś? Z góry dzięki

#35
22.05 godz: 1:30
Pittsburgh Penguins-Carolina Hurricanes
Typ: Over 5,5
Kurs: 2,05
Buk: Betway

Bilans: +735
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Witam.
Vader nie chcę truć na gg, więc zapytam tutaj oficjalnie, bo innych też pewnie to interesuję.
Kiedy pojawi się tabela? Jeżeli nie masz czasu jej zrobić to po prostu o tym napisz i na pewno jakoś z tego wybrniemy.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jak widzę post w tym temacie to dostaję gorączki... :|
Bo domyślam się, że padnie pytanie o tabelę. Nie będę ukrywał, że czasu ostatnio mam mało. Podjąłem się prowadzenia konkursu więc mam obowiązki. Dlatego to moja wina. Nie chcę aby ktokolwiek inny to sprawdził bo chcę mieć pewność, że każdy będzie traktowany tak samo. Zasady równe dla każdego. Nie chce mi się nawet patrzeć ile razy pisałem, że tabela będzie wkrótce.
Tabela będzie w ten weekend...
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Dwa słowa odnośnie tabeli.
Jak słusznie zauważył Vader to on się podjął prowadzenia konkursu i jest zobowiązany zrobić tabelę, ale z drugiej strony przy tej ilości uczestników, która pozostała w grze czyli 15 osób bodajże nie jest żadnym problemem, żeby samemu sobie zrobić tabelę &quot;nieoficjalną&quot; biorąc pod uwagę bilanse podawane przez graczy i doliczyć sobie do tego punktację za typy długoterminowe (w tym wypadku nie trzeba żadnych oficjalnych poświadczeń Vadera bo wiadomo kto ile ma punktów za długoterminówki i wiadomo również czy ma szansę dopisać jeszcze jakieś punkty czy nie). Jak wspomniałem wyżej taka tabela będzie &quot;nieoficjalna&quot; i być może zawierająca błędy, ale da to jakiś ogląd na sytuację w konkursie.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dwa słowa odnośnie tabeli.
Jak słusznie zauważył Vader to on się podjął prowadzenia konkursu i jest zobowiązany zrobić tabelę, ale z drugiej strony przy tej ilości uczestników, która pozostała w grze czyli 15 osób bodajże nie jest żadnym problemem, żeby samemu sobie zrobić tabelę &quot;nieoficjalną&quot; biorąc pod uwagę bilanse podawane przez graczy i doliczyć sobie do tego punktację za typy długoterminowe (w tym wypadku nie trzeba żadnych oficjalnych poświadczeń Vadera bo wiadomo kto ile ma punktów za długoterminówki i wiadomo również czy ma szansę dopisać jeszcze jakieś punkty czy nie). Jak wspomniałem wyżej taka tabela będzie &quot;nieoficjalna&quot; i być może zawierająca błędy, ale da to jakiś ogląd na sytuację w konkursie.
No właśnie nie da bo kilku uczestników ma całkowicie pomylony bilans.
 
S 1

stres

Użytkownik
sorry w moim typie na 37 dzion kurs jest nie 1.89 a 1.80 przepraszam za pomylke..... tak cos na mnie dziwnie dzila
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Jako że mamy już tabelę i minimum 4 a maksimum 7 spotkań do końca to chciałem życzyć powodzenia wszystkim którzy wytrwali w długiej podróży, koniec już niedaleko i niech wygra najlepszy :!: ????

P.S. wiem że to nie temat na takie pisanie ale chyba to nikomu krzywdy nie robi ????
Pozdrawiam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Konkurs jeszcze się nie zakończył ale już sam mogę powiedzieć, że trochę nie tak to wygląda/ wyglądało jak myślałem. Zaczynając od siebie to niestety muszę przyznać, że sprawy związane z opóźnieniami z tabelą to wstyd... Dzięki wydatnej pomocy Odisio udało się to ogarnąć.
Sam osobiście bawię się w konkursach dla dobrej zabawy, fajnego klimatu. Mam nadzieję, że Wy również biorąc udział w konkursie myśleliście o dobrej zabawie. Choć jak to mówią... zabawa zabawą... jest fajnie póki wygrywasz :]
Ten konkurs jako pierwszy raz organizowany ma/miał sporo problemów. Choćby wymienić problemy osób z poprawnym typowaniem typów długoterminowych. Zasad typowania typów codziennych. Nie wydawało się to jakoś zbyt trudne. A sporej części sprawiło to kłopot.
Ale jak to się mówi- &quot;pierwsze śliwki robaczywki&quot; ;)
Z osób które zostały w konkursie część nie była mi wcale znana na forum. Od tego konkursu już będę znał ;)
Ja również życzę powodzenia wszystkim &quot;twardzielom&quot; co pozostali na finiszu ????
Pozdrawiam
Vader
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
wlasnie dziwnie to wyglada duze zamieszanie pierwszy taki konkurs gdzie dawalo sie typy dlugoterminowe plus typy na biezaco. i sie dziwie tez ze zotalo okolo 15 osob hmm ale jednak liczy sie zabawa dla mnie i tak ogolnie ze stworzyliscie taki konkurs to wielkie dzieki. pozdro
 
S 1

stres

Użytkownik
Ja rowniez dziekuje za konkurs! Do tej pory NHL do dla mnie byla czarna magia.... a tak zaszczepiliscie we mnie chec sledzenia bierzacych informacji z aren NHL oraz posiadlem pewna wiedze o tych rozgrywkach. Dzieki!
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Zupełnie nie wiem, jak to się stało.. że mi bilans.. w poście z typem.. wcięło ???? Uprzejmie proszę o uzupełnienie.. bilans: +919.. Z góry dziękuję..

Vader // dodane ;)
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Właśnie zauważyłem. że machnąłem się z datą we wczorajszym typie, wpisałem 2.06 zamiast 3.06. Mam nadzieję, że typ mimo to będzie zaliczony.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To jest mało istotny błąd. Normalnie zaliczony.
Istotny błąd to: brak typu, błędy typ, niezgodny z regulaminem. Brak kursu. Za takie błędy jest -100.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
-1132. ile razy na pw mam Ci pisac przeciez to juz bylo mowione... sam sie prosisz zeby pisac na pw jak jest zly bilans to mi odpisales ze za pozno sie zglosilem haha co za roznica i tak nie wygram a mi dodatkowo odejmujesz punkty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom