>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodnosci

Status
Zamknięty.
G 277

geryx

Użytkownik
Ponieważ dostałem zupełnie niezasłuzonego bana za dopytywanie się o nagrody w konkursie ( a dokładnie o ewentualną koniecznosć obrotu nagrodą) chciałem zapytać czy muszę typować od nowa czy mogę kontynuować serię?
 
pitruss 0

pitruss

Użytkownik
Czy muszę codziennie podawać typy aby moja seria była ważna czy mogę np. dzisiaj nie stawiać bo uważam że nic pewnego nie ma i postawić jutro? taka seria że nie codziennie też się liczy??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pitruss
Było o tym pisane chyba 5 postów wcześniej:
Dzień przerwy w podawaniu typu, czyli pon typujesz, wtorek wolne, sroda typujesz, czwartek wolne &lt;- przykład....
geryx
Od nowa, tak jak to uczyniłeś.
 
erka 1

erka

Użytkownik
Nie no wlasnie np na Expekcie wystarczy jeden punkt rozegrany i sie liczy. Tu bylo wiecej punktow wiec wydaje mi sie ze moj typ jest trafiony. Czekam na odpowiedz od organizatorow.
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Ja mam inne pytanie , a konkretnie chodzi mi o to czy serię 5 trafionych(lub więcej) spotkań wpiuję do specjalnego tematu dopiero gdy ona się skończy czy zaraz po osiągnięciu takowej ??

Czy np mogę wpisać dopiero jak mi nie siądzie 10 typ w serii
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ja mam inne pytanie , a konkretnie chodzi mi o to czy serię 5 trafionych(lub więcej) spotkań wpiuję do specjalnego tematu dopiero gdy ona się skończy czy zaraz po osiągnięciu takowej ??
Czy np mogę wpisać dopiero jak mi nie siądzie 10 typ w serii
A czy to jest temat, &quot;Dajemy znać na bieżąco jak nam wychodzi&quot; ?
Codziennie będziesz się dopisywał?
To chyba logiczne, że po zakończeniu
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Powiem szczerze, ze bardzo mi sie ten konkurs podoba ale osoba sponsora jest .. tragiczna.
Szukam typów na siłę i kończy się tak jak się kończy. Z tego co widzę to inni też mają taki problem.
Czy nie ma możliwości wprowadzenia do regulaminu punktu, że kursy można brać także z innych buków? Przynajmniej jeden inny bukmacher, typu Bet365 czy Expekt i od razu skuteczność konkursowa by się znacznie poprawiła.. ;)
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Hehe dobrze powiedziane.
Ja osobiscie tez uwazam ze Stryyke ma tragiczna oferte ???? , ale jak juz wczesniej pisalem to on sponsoruje konkurs a nie inny buk. Stryyke wyplaca wygrana wiec...?! Wymaga. W ten sposob reklamuje sie i zdobywa potencjalnych graczy...
Takze na sile szukam typow, czasem odpuszczam dzien ale czasem dzien to za malo, bo cos co mnie interesuje gra za dwa;) daj cos innego i przegrywam...;) moja najlepsza seria to 4 trafienia.
Stad dalem sobie z dniem wczorajszym spokoj, bo poprostu ten konkurs mi nie odpowiada. Ale jednoczesnie rozumiem, ze regulamin jest taki jaki jest i sponsor jest taki jaki jest...nie mam do niego pretensji;)
pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom