>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Zawsze może się zdarzyć, że trener zmieni bramkarza. Mało prawdopodobne, ale możliwe.. ;)
:) tylko zmieniony czy nie, zawsze to jest bramkarz Polski lub Czeski, kimkolwiek by nie był i jakkolwiek się nie nazywał :)
ale może się czepiam ...
choć na przyszłość może lepiejby zmienić to na zwykłe &quot;wynik do połowy&quot; lub coś równie przejrzystego
pzdr
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
No dokładnie, bezsensowne to jest Dober, i było już wałkowane przy Chelsea-Liverpool a Ty znowu to dałeś ????
A tak w ogóle to nie wiem czemu wygrał Crowned 2 kolejkę jak miał 6 pkt. a ja 7 ???? Ale możesz mu wysłać czapeczkę bo ja nie noszę ;p
pozdROWienia ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
:) tylko zmieniony czy nie, zawsze to jest bramkarz Polski lub Czeski, kimkolwiek by nie był i jakkolwiek się nie nazywał :)
ale może się czepiam ...
choć na przyszłość może lepiejby zmienić to na zwykłe &quot;wynik do połowy&quot; lub coś równie przejrzystego
pzdr
Rzeczywiście, zagapiłem się i myślałem, że jest napisane Cech, a nie Czech i wtedy to by wiele zmieniało.. ;)
 
G 277

geryx

Użytkownik
tak sie złozyło że i ja trafiłem wsio w 4 kolejce, i pozwoliłem sobie sprawdzić tych przedmną -a nie było ich wielu, nikt nie miał kompletu trafionego, jednak print screena nie mam niestety:-( dziwne
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
7. Czy obrona Milanu zostanie ukarana większą ilością kartek czy Realu (Real lub Milan )
A jak dostaną po tyle samo ?
 
fanwz 0

fanwz

Użytkownik
Witam chciałbym się dowiedzieć kiedy będą wyniki i następna kolejka , i dlaczego tak rzadko
są jakieś kolejki ? Pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolejka będzie na Wekkende , Były rzadziej ponieważ nie miałem czasu pisać kolejek od teraz będą regularnie.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
W typach na spotkanie Polska : Rumunia przez przypadek podałem typ : Czy Kuszczak pości bramkę ? TAK. Ma być NIE. Proszę o poprawę i przepraszam za kłopot.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam do 24 h powinny się pojawić włąsnie wszystko podliczam. Przepraszam za opóźnienie ale miałem ważny wyjazd.
 
fanwz 0

fanwz

Użytkownik
Witam powinniście jeszcze raz rozpatrzeć punkt 5 regulaminu. &quot;Zwycięzca kolejki nie może wygrać kolejnej nagrody jednak może brać nadal udział w zabawie. &quot;Ponieważ uważam że każdy gracz ma takie same szanse na wygranie KOLEJKI i każdemu kto wygra należy się nagroda :-D
 
Do góry Bottom