>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Z 0

ziomal99

Użytkownik
Siema nadal nie mam koszulki wolverhampton kiedy moge sie spodziewac jej?????????
Jak cos moge podac namiary jeszcze raz


Edit Travis:

W celu otrzymania nagrody zwycięzcę prosze o kontakt z administratorem Marcin-Odra
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Jeśli istnieje możliwość, to proszę o poprawę w moich typowaniach dotyczących meczu Chelsea. Dałem wynik 3-0 i under przez przypadek, proszę o poprawienie underu na over ????
 
N 0

nastyboy1990

Użytkownik
Nie to żebym się czepiał, ale w 12 kolejce zakładający temat się pomylił i wszędzie w dacie jest luty zamiast marca,a każdy użytkownik który typował, w tym ja ???? , bezmyślnie to powielił ???? i stąd cała 12 kolejka zamiast na marzec jest na luty ????
 
travism 190

travism

Forum VIP
Nie to żebym się czepiał, ale w 12 kolejce zakładający temat się pomylił i wszędzie w dacie jest luty zamiast marca,a każdy użytkownik który typował, w tym ja ???? , bezmyślnie to powielił ???? i stąd cała 12 kolejka zamiast na marzec jest na luty ????
No i powiedz mi czy coś to zmienia? Nie zmienia wiec... :|
 
erka 1

erka

Użytkownik
Mam pytanie. Zglaszalem sie do Marcina Odry odnosnie zwyciestwa w kolejce ale nie dostalem zadnej odpowiedzi. Chcialbym sie dowiedziec czy cos jeszcze powinienem zrobic:razz:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam pytanie. Zglaszalem sie do Marcina Odry odnosnie zwyciestwa w kolejce ale nie dostalem zadnej odpowiedzi. Chcialbym sie dowiedziec czy cos jeszcze powinienem zrobic:razz:
Wszystkim tym, do których nie dotarły nagrody wyślę je po świętach.
 
snajp 466,5K

snajp

Użytkownik
Mam gotowy plik z tabelą podliczoną łącznie z 14-ą kolejką !!!!
Co mam z nią zrobić? komu wysłać,gdzie wkleić itp.
 
Do góry Bottom