>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

S 1

stres

Użytkownik
hey! u mnie jeszce nie ma nagrody za 9 kolejke. jak u pozostalych zwyciezcow?marcin nie odpowiada na maila, wiec pytam na ogolnym.mam sie juz zaczac stresowac ;) czy wszystko gra?
Poszło PW
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Widze, że konkurs jest trochę olewany... 2 ostatnie kolejki nie podliczone, nie mówiąc o tabeli... Jeżeli moge pomóc w podliczeniu to jestem chętny.
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Niedługo ostatnia kolejka, wydaje mi się, że wszystkie kolejki zostaną podliczone po sezonie i nagrody za nie wysłane już wszystkie razem.
Więc trzeba troszkę poczekać :grin:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wszyscy, którzy jeszcze nie otrzymali nagrody (koszulki lub kart) proszeni są o ponowne podanie na PW danych:
Imię i nazwisko oraz adres do wysyłki/
 
travism 190

travism

Forum VIP
W dniu dzisiejszym konkurs Typera Premiership uważam za zakończony. Wszystko zostało podliczone, tabela zaktualizowana (tutaj wielkie podziękowanie dla użytkownika snajp który podjął się podliczania tabeli). Myślę że forma konkursu większości osób się podobała, starałem się jak najszybciej to ogarniać ale nie zawsze było wystarczająco dużo czasu. Dziękuję wszystkim za udział i mam nadzieje że w niedalekiej przyszłości będę mógł zaprosić do uczestnictwa w kolejnej edycji.


Pozdrawiam, Travis(M)
 
Do góry Bottom