>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Proszę o wypisanie mnie z konkursu.
Nie poszedł po mojej myśli i nie ma sensu, żebym nadal walczył skoro już nie mam o co.
Prośbę swą argumentuję tym iż nie chcę być posądzony o &quot;olewanie&quot; konkursu.
Gratuluje wzorowej organizacji ????
Pozdrawiam.
spoko/Akarin
 
G 277

geryx

Użytkownik
dzisiejszy dzień pierwszy typ, prosze o poprawkę, prawidłowa godzina to 15.15 a typ oczywiście na Francję, bo tam dwuznaczność powstała, sor

/Hopkirk: poprawione
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Kohorta nie masz racji - w regulaminie jest napisane, że nie trzeba podawać typów [ liczba mnoga ] czyli jednego dnia możesz nic nie podać.

Ale jeżeli już zdecydujesz się podać to jesteś zobowiązany do podania dwóch zdarzeń.

//SimonS - w razie co potwierdzam powyzsza teze
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f252/regulamin-handball-euro-2010-austria-40213.html
wysyłam link do regulaminu ...
snajper napisał :

To jakim prawem wczoraj odjęto mi 200 puntktów ?? Skoro podalem jedno spotkanie ?
Coś mi tu niepasuje ...
Kohorta nie masz racji - w regulaminie jest napisane, że nie trzeba podawać typów [ liczba mnoga ] czyli jednego dnia możesz nic nie podać.
Ale jeżeli już zdecydujesz się podać to jesteś zobowiązany do podania dwóch zdarzeń.
//SimonS - w razie co potwierdzam powyzsza teze
1. Konkurs organizowany jest na zasadzie rankingu. Każdego dnia MŚ w piłce ręcznej zapisany uczestnik musi podać DWA ZDARZENIA (typy liczymy jako single).
jakbys nie podal nic, to nic by sie nie stalo. Ze swojej winy straciles 200pkt ????
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Niektórzy mają policzoną Norwegię jako remis,z tego co widzę był wynik 30:27;)Taka mała uwaga.....Sami by się nie przyznali więc ja wywęszyłem:razz:

/Hopkirk: jedna osoba miała tak rozliczony. Poprawione
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Widze że jeden jak i drugi moderator liczą to inaczej ... więc ustalcie to jak ma byc liczone a nie pozniej jakies takie akcje wychodzą dnia 6tego Ronaldinho1991 podał jeden typ zostal przez Hopkirka policzony na minus 100 ?? gdzie tutaj zgodność moderatorów skoro dnia nastepnego takie samo zagranie zostaje nagrodzone bonusem minus 200 ?? Organizacja coś się gubi pomału widze taka sama sytuacja z Lalo(moderator) tego samego dnia(6tego) Snajper policzyl typ jako minus 100 a dziś zwykłemu &quot;szaremu&quot; użytkownikowi KOHORTA policzone zostalo tak jak widać ... kpina
Wszyscy są równi a nie ranga moderatora jest inaczej brana pod uwage
Pozdro
/Hopkirk: wszyscy traktowani są na równi. Każdy kto podał jeden typ dostanie za ten dzień -200pkt. W tabeli po 8. dniu wszystko zostanie uregulowane.
snajper: Pokaz mi post w ktorym dalem komus -100 za jeden typ
 
Do góry Bottom