>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

princeas 11

princeas

Użytkownik
w grubie B szanowny Assitalia to rozegranych jest więcej meczów niż uzupełnionych w pierwszym poście:] ja np. swoje już wszystkie rozegrałem :] niestety opieszałość opiekuna grupy powoduje całe to zamieszanie:]
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Ja mam jedno spotkanie do rozegrania, ale użytkownik fanabujaka jest poprostu niedostępny. Ile ja wiadomości na PW wysłałem to nie zliczę, ale nic dziwnego skoro ostatnio logował się na forum 12 lutego. Nie mam żadnych pytań w przypadku takiego postępowania.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
kukla - MakuAZS
kukla - own3d
kukla - b0unce

Pisałem PW ale powtórzę jeszcze tutaj.
Każdego z tych panów proszę o kontakt dziś lub jutro. Jestem dostępny przez cały dzień z wyłączeniem godzin 15-16 i 21-22.30 ????


Jeżeli user b0unce nie rozegra wymaganych 6 meczów (obecnie 5) to za pojedynki z nim będą walkowery.
Taka sama sytuacja w meczach usera own3d, on co prawda ma 7 pojedynków zakończonych ale z tego co pisal kukla ma zepsuty komputer i jego nieobecność jest spowodowana jego problemami.

U own3d&#39;a nastąpiła jakaś zmiana - już nic w statusie nie ma o spalonym procku ;)
Mimo wszystko, dalej się nie odzywa... jak tylko się odezwie to go pogonię do grania ;)
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
w grubie B szanowny Assitalia to rozegranych jest więcej meczów niż uzupełnionych w pierwszym poście:] ja np. swoje już wszystkie rozegrałem :] niestety opieszałość opiekuna grupy powoduje całe to zamieszanie:]
Tak, teraz zauważyłem, że michau mimo czerwonego &quot;wpisane&quot;, nie dodał wyniku w terminarzu... Teraz, jeśli jest tak z większością graczy, będzie dużo szukania takich wyników. Ktoś jeszcze widzi taki błąd?
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Również czekam na odezw ze strony gracza b0unce. Ostatnio groził mi, że nie rozegra ze mną meczu, jak nie wyjdę ze stołu (oglądałem mecz kolegi, mam dowód). Nie rozumiem takich graczy
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Nie no, princeAS ma rację, sprawdziłem to i wynik był i wpis &quot;wpisane&quot; i tabela uzupełniona, brakowało tego jedynie w terminarzu. Już tam ze 2 czy 3 wpisałem wyniki.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie no, princeAS ma rację, sprawdziłem to i wynik był i wpis &quot;wpisane&quot; i tabela uzupełniona, brakowało tego jedynie w terminarzu. Już tam ze 2 czy 3 wpisałem wyniki.
Tak ale mówiłeś, że mogą być inne takie mecze.
Jeżeli są no to michau pewnie wie jakie.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
FB own3d 14:01:23
sorki ale nie bede mogl zagrac ???? poniewaz kompa mam (zepsutego ;) ) i jestem na kompie u kolegi wiec powodzenia dalej
own3d już na 100% nie zagra - proszę o uwzględnienie tego w tabeli ????
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
Tak, teraz zauważyłem, że michau mimo czerwonego &quot;wpisane&quot;, nie dodał wyniku w terminarzu... Teraz, jeśli jest tak z większością graczy, będzie dużo szukania takich wyników. Ktoś jeszcze widzi taki błąd?
Tak, mam rozegranych 11 spotkań a w tabelce jest 10.
Jeśli chodzi o gracza lukascash ciężko mi go złapać, opisał że wieczorem może grać ale kiedy... już nie napisał....
piszę to po to by uniknąć wakowera na swoją niekorzyść.
natomiast z Hajdukiem zagram wieczorem.
 
B 0

brilliant

Użytkownik
pewnie zaraz bedzie ze szopke odstawiam, ale napisalem to Assitalia, a on czyta tylko to co tutaj jest, wiec musze jeszcze raz napisac.
Sytuacja ma sie tak.
Gralem dzisiaj z Maku AZS, rozegralismy jednego frama bo mu sie spieszylo, wygralem 68-47, napisal ze po 17 bedzie, oczywiscie nie ma go, nie odpisal kiedy moze ze mna zagrac, napisal tylko ze z unicaja gra, ale unicaja odpisal ze tez sobie gdzies poszedl, nie mam zamiaru marniwac wieczoru na czekanie na bezsensowne czekanie na niego, jak dostane -3pkt za nierozegranie spotkania to ten turniej jest smieszny ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
pewnie zaraz bedzie ze szopke odstawiam, ale napisalem to Assitalia, a on czyta tylko to co tutaj jest, wiec musze jeszcze raz napisac.
Sytuacja ma sie tak.
Gralem dzisiaj z Maku AZS, rozegralismy jednego frama bo mu sie spieszylo, wygralem 68-47, napisal ze po 17 bedzie, oczywiscie nie ma go, nie odpisal kiedy moze ze mna zagrac, napisal tylko ze z unicaja gra, ale unicaja odpisal ze tez sobie gdzies poszedl, nie mam zamiaru marniwac wieczoru na czekanie na bezsensowne czekanie na niego, jak dostane -3pkt za nierozegranie spotkania to ten turniej jest smieszny ;)
Czas jest do 24, tak?
Więc nie wiem o czym tu piszesz. Skoro mu się śpieszyło i sobie poszedł to pewnie o tym napisze i odda mecze walkowerem.
Śmieszny turniej? Śmieszni są wszyscy Ci, którzy 19 dni nie mieli czasu na rozegranie 13 meczów z których każdy trwał góra 45 minut.
 
B 0

brilliant

Użytkownik
ja bylem do dyspozycji, za raz wychodze i jak dostane -3pkt, to bedzie totalna niesprawiedliwosc, bo mial czas przez 19 dni na gre ze mna, tym bardziej ze gg podalem, a ustawieni bylismy na po 17, rozwaz ten problem sprawiedliwie, powtarzam ze bylem dostepny i chetny gry przez poprzednie gry.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Pisałem do Ramzesa z prośbą rozegrania pojedynku, ale nie możemy się zgrać.
Piszę wiec tutaj z prośbą do Ramzesa o rozegranie meczu.
 
snajp 466,5K

snajp

Użytkownik
Mnie został tylko mecz z fanabujaka,ale jak dzisiaj pisałem do niego na GG to był dostępny a po otrzymaniu mojej wiadomości wyłączył się.Chyba jego spotkania nie zostaną rozegrane
 
T 0

tominho

Użytkownik
jak sie robi wszytsko na ostatni moment to tak czesto jest . trzeba starac sie grac szybciej aby ponzije uniknac takich wlasnie sytuacji
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Chciałem przeprosić wszystkich uczestników konkursu z grupy C, z którymi nie zdążyłem rozegrać meczu. Czasu było sporo ale przez kilka czynników paru meczy nie zagrałem i całą winę biorę za to na siebie, wnioskując jednocześnie do opiekunów konkursu o przyznanie walkowera moim rywalom.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zostala ostatnia godzina, przypominam, że jeżeli mecz zacznie się przed 24:00 to będzie normalnie liczony.

Do rozegrania pozostały:

Grupa A (1 mecz)

MattAZS - nbd - obaj -3 pkt i 0:4.

Grupa B (5 meczów)

Maniek_Kutno - lukascash - obaj -3 pkt i 0:4.
fanabujakA - lukascash - obaj -3 pkt i 0:4.
michau - fanabujakA - obaj -3 pkt i 0:4.
Belchior89 - trance4life - obaj -3 pkt i 0:4.
snajp - fanabujakA - obaj -3 pkt i 0:4.

Grupa C (1 mecz)

Qozi - GrabaZary - obaj -3 pkt i 0:4.

Grupa D (2 mecze)

brilliant - MakuAZS - obaj -3 pkt i 0:4.
rigodon - MakuAZS - obaj -3 pkt i 0:4.

Nie przyjmuje żadnych tłumaczeń. Za każdy nie rozegrany pojedynek obaj zawodnicy dostają -3 pkt.
 
Do góry Bottom