>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Szczerze mówiąc to straszną robotę sobie robicie, bo jakby nie patrzeć każdy typ musicie sprawdzić czy dnia poprzedniego nie był zagrany.. No ale chyba rzeczywiście nie ma innej opcji.
Chciałeś napisać: &quot;straszną robotę robisz&quot; i &quot;każdy typ musisz sprawdzić&quot;.

Trudno, nie ma innej opcji więc trzeba będzie. Na szczęscie gra tylko 40 osób bo reszta olała konkurs więc nie jest aż tak źle.
Może chcesz pomóc? ;)
 
anderus 0

anderus

Użytkownik
W zwiazku ze zmiana rozgrywania meczow z dzisiaj na jutro Robertson-Davis i Allen-Dott podalem typy zastepcze wiec prosze moderatora o usuniecie wczesniejszego mojego typowania na poniedzialek, ktore teraz jest zle.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W zwiazku ze zmiana rozgrywania meczow z dzisiaj na jutro Robertson-Davis i Allen-Dott podalem typy zastepcze wiec prosze moderatora o usuniecie wczesniejszego mojego typowania na poniedzialek, ktore teraz jest zle.
Żadnej zmiany nie było. Mecze Davis - Robertson i Allen - Dott, były odkąd tylko pojawił sie terminarz MŚ ustalone na jutro, 27.04.
Typów po podaniu nie można już zmieniać.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
przepraszam że zapytam ale:
#21 27.04 godz. 15:30
Zdarzenie: Shaun Murphy - Ali Carter
Typ: Shaun Murphy -2,5
Kurs: 2.375
Buk: Sportingbet
Z ciekawosci chciałem zapytać , czy w tym typie z konkursy ktos sie pomylił , czy skad wzioł taki kurs , bo obecnie jest 2.10 , a ogolnie ktos podawał ten typ 2h temu wiec mogło sie coś zmienić , chociaż takich wysokich kursow z moich obserwowań na sportingbet na handi nie ma...nie mam zamiaru kogoś oczerniac chciałem tylko zapytać
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
przepraszam że zapytam ale:

Z ciekawosci chciałem zapytać , czy w tym typie z konkursy ktos sie pomylił , czy skad wzioł taki kurs , bo obecnie jest 2.10 , a ogolnie ktos podawał ten typ 2h temu wiec mogło sie coś zmienić , chociaż takich wysokich kursow z moich obserwowań na sportingbet na handi nie ma...nie mam zamiaru kogoś oczerniac chciałem tylko zapytać
To mój typ.. ;)
Tak, taki kurs był. Mozesz pytać Sportingbet. Pisałem nawet o tym w dziale snooker, sam byłem zaskoczony.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Nie no spoko , wierze na słowo ???? To naprawde fajny kurs wychaczyłeś
Chociaż i tak bardziej licze na Cartera , wiec ci nie wejdzie :pP
ale to nie temat na takie rozmowy ????
pozdrawiam
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Tabela po 12 dniach &gt;&gt;&gt; KLIK

Tabela zawiera punkty ze wszystkich zakończonych dni, a więc bilans każdego z uczestników jest dokładnie taki jaki posiada w tym momencie.
Dodatkowo w tabeli zawarto także zysk z rozstrzygniętych już typów długoterminowych.

edit:
prócz &quot;najlepszego kwalifikanta&quot;
 
anderus 0

anderus

Użytkownik
W tabeli powinienem miec 150j za typy dlugoterminowe a mam narazie tylko 100j. Chyba ze jeszcze nie uwzgledniono wynikow kwalifikantow w ms....
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W tabeli powinienem miec 150j za typy dlugoterminowe a mam narazie tylko 100j. Chyba ze jeszcze nie uwzgledniono wynikow kwalifikantow w ms....
Zgadza się, zapomniałem o tym. Jest bez kwalifikantów, przy następnej aktualizacji będzie to poprawione.
 
K 82

kupson141

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f268/dzien-12-28-04-sroda-44399.html#post1605820
&quot;t yp nieregulaminowy ⛔ 100 (mogłeś typować mecz Davis - Robertson)&quot;
No ale mecz Davis vs Robertson też typowałem tyle że dzień wcześniej, więc sądziłem, że to teraz bez różnicy jasno w regulaminie nie było napisane.
&quot;
[..] dnia 10 można powtarzać mecz ale tylko w przypadku gdy nie ma możliwości podania innego typu&quot;

No ja takiej możliwości nie miałem były 2 spotkania które już wcześniej typowałem i wybrałem zdarzenie z jednego z nich, a to zdarzenie nie kolidowało z poprzednim bo tam miałem na lidera po 4 frejmach.
Zostawię to do rozpatrzenia prze organizatorów Serdecznie Pozdrawiam ????
 
K 82

kupson141

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f268/dzien-12-28-04-sroda-44399.html#post1605820
&quot;t yp nieregulaminowy ⛔ 100 (mogłeś typować mecz Davis - Robertson)&quot;
No ale mecz Davis vs Robertson też typowałem tyle że dzień wcześniej, więc sądziłem, że to teraz bez różnicy jasno w regulaminie nie było napisane.
&quot;
[..] dnia 10 można powtarzać mecz ale tylko w przypadku gdy nie ma możliwości podania innego typu&quot;

No ja takiej możliwości nie miałem były 2 spotkania które już wcześniej typowałem i wybrałem zdarzenie z jednego z nich, a to zdarzenie nie kolidowało z poprzednim bo tam miałem na lidera po 4 frejmach.
Zostawię to do rozpatrzenia prze organizatorów Serdecznie Pozdrawiam ????
Nieaktualne, faktycznie mój błąd wtedy pomyliłem dni. Wszystko się zgadza ;]
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wydaje mi się,że mój bilans po 12 dniach to -39,2 a nie -239,2......Niech któryś Moderator sprawdzi i jeśli mam rację poprawi
Podliczyłem według tabeli i wynika, że masz -239,2.
Zerknij na nią i sprawdź dni, jeśli w jakimś coś się nie zgadza to napisz o tym tutaj.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Dostałem -200 Pkt za 9 dzień rywalizacji,pisałem wtedy w tym dziale,że nie mam opcji podać typów gdyż zostały tylko te 2 które typowałem już dzien wczesniej,zapytalem co mam zrobić w takiej sytuacji,ale nie dostałem odpowiedzi więć nie podałem typów co oczywiste,pózniej podałeś w Regulaminie nowy Pkt ze jesli nie ma innych spotkan to mozna podac typ z tego samego spotkania,ale musi byc inny a nie taki sam,więc myślę,że nie mialem innej opcji,jesli sie myle to mnie popraw ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dostałem -200 Pkt za 9 dzień rywalizacji,pisałem wtedy w tym dziale,że nie mam opcji podać typów gdyż zostały tylko te 2 które typowałem już dzien wczesniej,zapytalem co mam zrobić w takiej sytuacji,ale nie dostałem odpowiedzi więć nie podałem typów co oczywiste,pózniej podałeś w Regulaminie nowy Pkt ze jesli nie ma innych spotkan to mozna podac typ z tego samego spotkania,ale musi byc inny a nie taki sam,więc myślę,że nie mialem innej opcji,jesli sie myle to mnie popraw ????
Ten post będzie najlepszą odpowiedzią: http://forum.bukmacherskie.com/f268/dzien-9-25-04-niedziela-44231-2.html#post1601557

Ale z tego co widzę, rzeczywiście pisałeś tutaj o tym: http://forum.bukmacherskie.com/f268/pytania-propozycje-niezgodnosci-42425-6.html#post1601623, ja jakoś pominąłem odpowiedź i to mogło Cię zmylić dlatego w tym wypadku anulujemy Ci te -200 punktów. Z tego co widzę to tylko Ty sie zapytales wiec kazdy oprócz Ciebie i osób takich jak Befast_boy, które wpisały się do tematu ma za typowanie tego dnia -200.

Błąd poprawie przy następnej aktualizacji tabeli.. ;)
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Wyjeżdżam na majówkę i nie będę miał dostępu do kompa do niedzieli włącznie. Mam nadzieję, ze nie będę dostawał ⛔200? ;)
 
Do góry Bottom