>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

robbn 23

robbn

Użytkownik
Czy jak stawiałem zwycięstwo Robertsona w meczu już w jednym z typów to czy teraz mogę postawić jeszcze raz jego zwycięstwo, ale z handicapem?
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
A zakłady na live? Bo to już chyba ostatnia sesja Selby - Dott, a do 11 nie miałem możliwości, żeby podać typ.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
W temacie z dzisiejszymi typami wysłałem przypadkiem posta przed podaniem drugiego typu, jeśli ktoś może to go zamieści, z góry dzięki ;)
#30 30.04 godz: 20:00
Zdarzenie: Graeme Dott - Mark Selby
Typ: Mark Selby +3.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
W moim ostatnim poście (dzień 16) 2 błędy. Typ #30 a nie 29 i w bilansie nie uwzględniłem typu #29 nie 26 - jak można to przy okazji niech ktoś tam poprawi, z góry dzięki ;)


porky // zrobione z tym, że to jest Twój 31 typ a nie 30 jak podajesz..
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Pojawiła się końcowa tabela World Championship Snooker Typer &gt;&gt;&gt; TABELA &lt;&lt;&lt;

W razie znalezienia w niej błędów proszę pisać w tym temacie.

Najlepsza szóstka konkursu proszona jest o wysłanie swoich loginów z Tobet.com do mnie na priv, aby to zrobić wystarczy kliknąć w odnośnik zamieszczony obok &gt;&gt;&gt; Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Assitalia

Serdecznie gratuluję osobom, które zdobyły nagrody, a także wszystkim tym, którzy wytrwali do końca konkursu. Było to tak ciężkie, wyczerpujące i pełne wyrzeczeń zadanie, że udało się je wykonać tylko 22 osobom z ponad setki zapisanych. Dla nich wielki ✅, a dla reszty, choć i tak ma to gdzieś wielki ⛔.

Mam nadzieję, że za rok zorganizujemy drugą edycję World Championship Snooker Typer.. ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Serdecznie gratuluję osobom, które zdobyły nagrody, a także wszystkim tym, którzy wytrwali do końca konkursu. Było to tak ciężkie, wyczerpujące i pełne wyrzeczeń zadanie, że udało się je wykonać tylko 22 osobom z ponad setki zapisanych. Dla nich wielki ✅, a dla reszty, choć i tak ma to gdzieś wielki ⛔.
Obawiałem się, że nie dotrwam do końca i nie dotrwałem. Typowałem bodajże przez 12 kolejek - przepraszam.
Nie mniej jednak sama zabawa bardzo fajna i nie ukrywam, że m.in za jej sprawą zacząłem interesować się snookerem, który byl dla mnie wcześniej praktycznie kompletnie obcą dyscypliną.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Obawiałem się, że nie dotrwam do końca i nie dotrwałem. Typowałem bodajże przez 12 kolejek - przepraszam.

Nie mniej jednak sama zabawa bardzo fajna i nie ukrywam, że m.in za jej sprawą zacząłem interesować się snookerem, który byl dla mnie wcześniej praktycznie kompletnie obcą dyscypliną.
Akurat tu nie było mowy o Tobie TBM.. ;)
Doceniam osoby, które typowały prawie do samego końca, Ty do nich należysz.
Zapomniałem w sumie też wspomnieć, że było kilku userów, którzy po prostu napisali, że nie mogą dokończyć lub że po prostu nie chcą (m.in. Prasa, MaciejZurawski, Qozi). To też jest do zaakceptowania.

Słowa te były skierowane przede wszystkim do osób, które nie podały żadnych typów bądź odpuściły konkurs wcześniej niż w połowie turnieju bo zarobili raz -200 i już im to zwisało. Tak się nie robi, ale już o tym pisałem i nie chcę się powtarzać. Tym bardziej, że sam po bodajże 10 dniach miałem -550 punktów, a jakoś na koniec udało mi się wyjść na plus i to jeszcze na miejsce z nagrodą.

A Ciebie zapraszam do działu snooker, fajnie, że jest kolejna osoba, którą snooker zainteresował ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
I jeszcze jedna ważna sprawa. Na loginy w Tobet.com czekam do czwartku do godziny 20:00.
Na chwilę obecną posiadam cztery, brakuje jeszcze dwóch.
 
Do góry Bottom