>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Mam pytanie może nie odnośnie konkursu, ale ogólnie pisania postów. Otóż, chcę podsumować swój bilans, ale nie mam pojęcia dlaczego nie mogę cytować (ani poprzez kliknięcie w &quot;cytuj&quot;, ani poprzez kliknięcie w ikonkę). Jeśli ktoś wie jak temu zapobiec będę bardzo wdzięczny.
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Mam pytanie może nie odnośnie konkursu, ale ogólnie pisania postów. Otóż, chcę podsumować swój bilans, ale nie mam pojęcia dlaczego nie mogę cytować (ani poprzez kliknięcie w &quot;cytuj&quot;, ani poprzez kliknięcie w ikonkę). Jeśli ktoś wie jak temu zapobiec będę bardzo wdzięczny.
tez tego nie wiem

nie mozesz skopiować ręcznie i wkleić tylko bilanse typow ? np

#1 - +80
#2 - -50
etc
bilans:

tyle ????
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Mam pytanie może nie odnośnie konkursu, ale ogólnie pisania postów. Otóż, chcę podsumować swój bilans, ale nie mam pojęcia dlaczego nie mogę cytować (ani poprzez kliknięcie w &quot;cytuj&quot;, ani poprzez kliknięcie w ikonkę). Jeśli ktoś wie jak temu zapobiec będę bardzo wdzięczny.
Ogólnie już rozwiązałem sprawę ???? Nie mogę włączyć podglądu wiadomości, ale mogę ją zatwierdzić. Przy podglądzie wyskakuje mi, że muszę napisać co najmniej trzy litery, czyli jest za krótki post, mimo że napisane jest sporo.
Odnośnie bilansu, właśnie robię tak jak napisałeś Baqu, czyli same bilanse.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Obecną rundę podliczamy do 20.00 dziś ??? Bo wydaje mi się, że skoro runda trwa 10 dni, a zaczęła się 12.stycznia a nie jak jest podane w temacie 11. !!!, bo 11.trwała jeszcze poprzednia !!! , to chyba powinna trwać do jutra ??? Proszę o jakąś odpowiedź decyzyjnych osób .
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Obecną rundę podliczamy do 20.00 dziś ??? Bo wydaje mi się, że skoro runda trwa 10 dni, a zaczęła się 12.stycznia a nie jak jest podane w temacie 11. !!!, bo 11.trwała jeszcze poprzednia !!! , to chyba powinna trwać do jutra ??? Proszę o jakąś odpowiedź decyzyjnych osób .
tak jest - masz rację, mój błąd, jakoś to musiałem źle policzyć.
już poprawiłem.

pozdr,
Baqu
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
tak jest - masz rację, mój błąd, jakoś to musiałem źle policzyć.
już poprawiłem.
pozdr,
Baqu
No właśnie, tyle, że każdy już dziś jakieś wynalazki dał, w tym np. ja podwójnie ten sam kupon... No ale co zrobić, za późno zwróciłem na to uwagę... Pozdro
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
No właśnie, tyle, że każdy już dziś jakieś wynalazki dał, w tym np. ja podwójnie ten sam kupon... No ale co zrobić, za późno zwróciłem na to uwagę... Pozdro
nikt inny też nie zauważył... ja ze swojej strony mogę tylko przeprosić co czynię.

pozdr,
Baqu
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Jakby co ja już napisałem bilans końcowy na 5 stronie. Gratuluje przeciwnikowi, który wygrał ze mną o 6 pkt ????

dziękuję za informację
Baqu
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 127

kwoko

Użytkownik
Prosze o poprawienie w rozpisce finalu mojego nika (kwono -&gt; Kwoko).

Przy okazji ciekawostka.
Podsumowalem dokonania finalowej czworki w poprzednich etapach konkursu:

dtunam: 260, 626, 347, 382, 548
Kwoko: 342, 337, 229, 574, -83
Lionel21: 381, -71, 302, 42, 180
bkt1: 160, -220, -340, -73, -213

Mamy murowanego faworyta, ktory na dodatek juz trafil ładny kupon!
 
Do góry Bottom