>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

K 127

kwoko

Użytkownik
Meldunek z trasy finału:

Kwoko +331 /5
bkt1 +264 /4
dtunam +149 /6
Lionel21 -400 /4

Decydujace dni przed nami ????
 
Baqu 722,2K

Baqu

Forum VIP
dzisiaj / jutro podliczę wszystko, także proszę o dłuższą chwilę cierpliwości :)

pozdr,
Baqu
 
Baqu 722,2K

Baqu

Forum VIP
końcowe wyniki:

1. bkt1 ✅ 536
2. Kwoko ✅ 449
3. dtunam ✅ 49
4. Lionel21 ⛔ 700
5-8. Cozmo, fox71, Obserwator (M, radomiak1910
9-16 mucios88, tomi5454, rifraf7, cień, KOMBI, n3r0, davido21, Adam2173

p.s.
Obecnie czekam na wiadomość od administratora jak się z wami ma rozliczyć, także w momencie kiedy mi odpisze, albo sam tu napisze, zostaniecie poinformowani jak &quot;odebebrać&quot; nagrody&quot;.

mam nadzieję, że nigdzie się nie pomyliłem.

szczere gratulacje dla bkt1 :!:
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
A jaki jest górny termin przesyłania zgłoszeń?? I najwazniesze kiedy lista zostanie wysłana do Betsafe?? ;)

ja nie wiem... serio, pisz do Marcina na PW
Baqu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
&quot;Przed wypłaceniem środków należy bonus obrócić wg zasad w Betsafe&quot;

minimum 2 mecze na kuponie,
ako minimum 1.80,
minimalny kurs meczu 1.25,
3-krotny obrót

nie byłbym pewnie oni lubią zmieniać zasady w zależności od ich updobań , np ja za jakiś konkurs gdzie indziej dostałem obrot .....10x:razz:
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
nie byłbym pewnie oni lubią zmieniać zasady w zależności od ich updobań , np ja za jakiś konkurs gdzie indziej dostałem obrot .....10x
no widziałem, że w różnych konkursach jest różnie... ale chyba te są &quot;standardowe&quot;. Ostatnio w giełdowym miałem takie, jak przy bonusie, czyli ww
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
&quot;Zgodnie z regulaminem promocji kwota przyznanego bonusu musi byc obrócona przynajmniej 6-krotnie w naszym serwisie bukmacherskim, zanim bedzie mozna nia dowolnie dysponowac. Pamietac przy tym nalezy, ze kazdy kupon musi zawierac przynajmniej dwa zdarzenia o minimalnym lacznym kursie 1.80, a najnizszy kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie moze byc nizszy, niz 1.25&quot;
odpowiedź supportu...
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
&quot;Zgodnie z regulaminem promocji kwota przyznanego bonusu musi byc obrócona przynajmniej 6-krotnie w naszym serwisie bukmacherskim, zanim bedzie mozna nia dowolnie dysponowac. Pamietac przy tym nalezy, ze kazdy kupon musi zawierac przynajmniej dwa zdarzenia o minimalnym lacznym kursie 1.80, a najnizszy kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie moze byc nizszy, niz 1.25&quot;

odpowiedź supportu...

czyli jak mówilem , tam z reguły nie jest normalnie:razz:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Lipnie, szkoda,myślałem,że 3 krotny obrót...Marcin ,może da się coś ugrać u sponsora np zmniejszenie na 3 krotny bonus?
 
Do góry Bottom