>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
O 0

omnibal

Użytkownik
Witam, proszę o poprawienie mojego postu w typach na dzień 02.12.2014
typy-dnia-2-12-2014-wtorek-115737-3.html#post4934073
(Niestety nie mogę podawać linków, gdyż nie mam jeszcze 20 postów na forum, więc daje końcówkę linku:/)
Nie podałem Buka, którym jest Bet365.

Zrobione.
//psotnick
 
S 10

sardyn16

Użytkownik
Proszę o dodanie bukmachera Expekt w moim poście:
/f43/typy-dnia-2-12-2014-wtorek-115737.html#post4932913
Nie wiem czy jest możliwość również dodania go do tego postu i zaliczenia jako poprawnego typu:
/f43/typy-dnia-1-12-2014-poniedzialek-115694.html#post4930454

Tylko w drodze wyjątku.
//psotnick
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier Liga
Godzina: 15:45
Spotkanie: Rubin Kazań - Zenit St. Petersburg
Typ: over 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, typ wyżej to typ na dzień dzisiejszy. Nie pokazuje w nim bukmacher z jakiego zagrałem - jest nim UNIBET , proszę o poprawienie tego przez osobę prowadzącą oraz usunięcie jednego z postów (podwójnie wysłałem ten sam post)
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-3-12-2014-sroda-115787-2.html#post4936852
Sprawa opisywana setki razy, buk w obu postach widoczny jak należy....
Pod tym linkiem wszelkie odpowiedzi na Twoje wątpliwości..
http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post4827846

//psotnick
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam,

Źle został podliczony mój typ dnia z 02.12.2014 #37. Typ nie był &quot;powtórzony&quot; proszę o sprawdzenie
Przy udziale w konkursie konieczne jest zapoznanie się z regulaminem:

- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Legia - Wisła 1 @ 2,00 to User B może podać typ Legia -1 - Wisła 1 @ 3,00
- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Legia -1 - Wisła 1 @ 3,00 to User B nie może podać typu Legia - Wisła 1 @ 2,00
Wcześniejszy typ na United

Twój typ

Kolejnym razem bądź przekonany, że znasz regulamin, a wszystko będzie w porządku.

Powodzenia.
 
rush 17

rush

Użytkownik
Prosze o usunięcie mojego typu z typów dnia w 3.12.2014, ponieważ pomyliły mi się dni - to spotkanie odbędzie się dopiero jutro.
Nie mogę wstawić linku, bo nie mam jeszcze konkretnej ilości postów. Mój post jest na 4 stronie.
// Usunięte - wyjątkowo. Benek.
 
J 15

jogabonito

Użytkownik
Witam, mam pytanie odnośnie Typów Dnia. Jeśli ktoś postawił, że drużyna A wygra jedną bramką z drużyną B, to czy mogę postawić, że drużyna B wygra spotkanie rozpoczynając je z handi +2 ? Czytałem regulamin, jednak mam małe wątpliwości, które mam nadzieje, że zostaną przez kogoś rozwiane ;)
Nie wiem czy dobrze rozumiem..
drużyna A wygra jedną bramką z drużyną B,
Dokładnie jedną bramką? Przecież to zupełnie inny typ od handi, więc czemu byś nie mógł.
//psotnick
 
J 15

jogabonito

Użytkownik
Pomyślałem tak, bo w przypadku zwycięstwa drużyny A jedną bramką, ja również wygrywam, w przypadku remisu i zwycięstwa, wygrywam tylko ja, a w przypadku zwycięstwa więcej niż jedną bramką drużyny A nikt z dwóch graczy nie wygrywa. A czytając regulamin o kombinacjach, doszedłem do wniosku, że powstał on z myślą o &quot;sprytnych typach&quot; pod koniec miesiąca(chyba wiadomo o co mi chodzi ) Tak czy inaczej dzięki za odpowiedź ;)
 
J 15

jogabonito

Użytkownik
Z tego co wiem to przy azjanach jest możliwy zwrot połowy stawki, ale w typach dnia z 6.12 (3 strona) w takim typie : Man. City (-1.0,-1.5 ) AH, dostałem -100, chociaż wydaje mi się, że powinno to być -50, ponieważ padł wynik 1:0 dla City, tak więc w pierwszym przypadku jest remis, a za to jest zwrot. Czy ktoś może się ustosunkować do tego, być może się mylę. Pozdrawiam.
PS: Usuńcie post w podliczaniu typów. Poyebao się ????
Racja, juz poprawione.
//psotnick
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Chciałbym się odnieść do typu: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-10-12-2014-sroda-116043.html#post4956435. Typ może i ma jakieś podstawy do bycia dobrym, ale do cholery kiedy piszecie analizy ludzie sprawdźcie chociaż kto wraca po kontuzji, kto jest zawieszony i jak to generalnie wygląda. Również mówimy tutaj o sytuacji w grupie. Gdyby nie to, że mówimy o lidze mistrzów, a nie chociażby lidze hiszpańskiej (której nie oglądam często), to chłop wprowadziłby kogoś w błąd (a szczególnie mnie). Oczywiście nie chcę być nie miły, ale sport tak jak i obstawianie to dyscypliny, w których szczegół decyduje o wyniku. Dobrej nocy!
 
H 19

herranq9

Użytkownik
W moim typie dnia chcialbym jeszcze dodac informacje &quot;Zapomnialem dodać, ze sochaux zdobylo najwiecej punktow na wyjezdzie z calej ligi w tym sezonie.&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom