>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tutaj typu Manchester United DNB nikt wcześniej nie podał, powinien być rozliczony jako plus.
Pozdrawiam!

Racja, już poprawione, w tabeli też.
Przy następnej aktualizacji będzie już poprawny wynik, czyli ⛔84.
//psotnick
A co z tym drugim typem? Nikt wcześniej nie podał typu na United DNB, a weszło 1:2.
Jakbym miał możliwość PW to bym nie zadał takich pytań w poście.
No to akurat myślałem, że klarowny przypadek.
Wprawdzie nikt nie podał ManU DNB, ale wcześniej ktoś podał czysty win ManU, a wtedy później podanie ManU DNB jest traktowane jako powtórzenie.
Taki przypadek akurat literalnie jest wyłożone w Regulaminie:
- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Legia - Wisła 1 @ 2,00 to User B nie może podać typu Legia - Wisła 1 DNB @ 1,75
- Jeżeli User A podał jako pierwszy typ Legia - Wisła 1 DNB @ 1,75 to User B może podać typ Legia - Wisła 1 @ 2,00
Wystarczy się z nim zapoznać, żeby nie było rozczarowań.
//psotnick
 
A 12

averadziu

Użytkownik
Proszę o korektę rozliczenia typu z 10,12 w typy dnia. post nr 34. wg bettsona zakład ważny gdy zawodnik rozegra min 1 całą połowę. Lewy wszedł w 46 minucie i betsson zakład uniważnił
Poprawione.
//psotnick
 
H 19

herranq9

Użytkownik
Pytanie o moj typ ah -1,5;2,0 Po kursie 5.25.. Druzyna wygrala 2-0. Rozumiem, ze najpierw obnizam kurs zgodnie z regulaminem do 5. i wychodzi na to, ze jestem na plus do tabeli 150 punktow?
Bingo, dokładnie tak.
5.00 : 2 = 2.50 i to jest twój kurs który wszedł, czyli za typ będzie ✅150
//psotnick
 
zibi.k 94

zibi.k

Użytkownik
Witam.
Coś ostatnio zmęczenie daje znać o sobie.
W tej analizie wszystko jest ok tylko kurs na ah+0 na Portsmount jest nie właściwy.
Zamiast 2.0 powinno być 1.88 proszę o poprawienie.
Przepraszam za pomyłkę
Pozdrawiam
Nazwę klubu też pomyliłeś, ale już poprawione.
//psotnick
 
T 48

tadi33

Użytkownik
W moim dzisiejszym typie dnia (niestety nie mogę podać linku :/) pomyliłem się w pierwszym zdaniu. Chodziło oczywiście o dubla ,bo debla to mamy w tenisie stołowym ,wybaczcie mi ten śmieszny błąd i proszę o poprawę ????
Przepraszam za post pod postem ale poprosiłbym jeszcze i zmianę w jednym słowie ,w przedostatnim zdaniu ,mianowicie napisałem JanKów ,a powinno być Janów ,z góry przepraszam za pomyłkę.
Zrobione.
//ps
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom