>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-22-12-2014-poniedzialek-116639-2.html#post4993185

wynik był 2:1, 50% zwrot, 50% wygrana, czyli +50 finalnie
no i liczę trzeci raz i wychodzi mi 617,50 na plusie a nie 367
12 typów trafionych, 9 nietrafionych, trzy zwroty (z 28 włącznie ale to jest zwrot więc punktów nie zmienia)
no i liczę trzeci raz i wychodzi mi 617,50 na plusie a nie 367
12 typów trafionych, 9 nietrafionych, trzy zwroty (z 28 włącznie ale to jest zwrot więc punktów nie zmienia)
jeszcze jedno znalazłem

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-26-12-2014-piatek-116830.html#post5002293

mecz został przerwany, nie wiadomo jeszcze kiedy zostanie dokończony, zakład został rozliczony jako zwrot u buka

Poprawki uwzględnione i tabela już zaktualizowana.
Masz 617pkt (połówki pkt zaokrąglamy), skuteczność 12/21 (57,14%).
//psotnick
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
dlaczego mój typ z dziś został usuniety, jakieś dwa tch zarzucają mi że zerżnęłem całkowicie analizę, tak skopiowałem dwa fragmenty ze SF(po prostu dobrze i ciekawie zostało napisane), lecz to stanowiło jakieś 50% analizy, reszta jest ode mnie, niech zawodnicy na boisku rozstrzygnął czy analiza była trafna czy nie, a nie jakiś donosiciel który zarejestrował się na forum 5min przed zamieszczeniem donosu
Jak sam się przyznajesz, że skopiowałeś fragmenty, to o co chodzi? Akurat to admin skasował, ale trudno się nie zgodzić. W poście żadnego odznaczenia co jest twoje a co z portalu, tylko wszystko jednym ciągiem. Nikt tu nie jest jasnowidzem, żeby wiedzieć co chciałeś napisać, tylko patrzymy na to co jest w poscie, a było co było. I tak masz szczęście bo równie dobrze mogłeś być wykluczony z konkursu, co w samej koncówce byłoby chyba jeszcze bardziej bolesne.
//psotnick
 
lobble 1

lobble

Użytkownik
mam propozycje, żeby temat &quot;Typy dnia 1.01.2015&quot; założyć jutro o godzinie ok 18, czyli wcześniejszej niż w regulaminie z racji ze jutro Sylwester i pewnie każdy o godzinie 20 już się będzie bawił ????
I pewnie tak właśnie będzie.
//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom