>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

J 19

jajo

Użytkownik
Hehe, przepraszam, bo jak mi tyle osób pisze, że te tematy były, to byłem przekonany, że są. Dla spokoju, jednak przeglądam ten dział i... nie ma podanych tematów na dni następne!!! W każdym dniu jest dopiero wrzucany temat i podana ilość typów. Skąd ja miałem wiedzieć w sobotę, że muszę grać masowo, bo później organizatorzy będą pozwalali grać po 3 typy? Teraz nadal nie wiecie, ile musicie zagrać. Może organizator wywinie psikusa i w ostatnim dniu pozwoli zatypować tylko jeden mecz.
 
Z 0

ziomal99

Użytkownik
Pytanko mam czyli w 2 etapie musi byc chociaz 20 typow? A ja kto nie spelni 20 typow minimum to czy dyskwalifikaca jest?

//W drugim etapie uczestnik musi podać minimum 20 typów, jeśli nie spełni tego warunku nie może zostać sklasyfikowany. Hopkirk
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Boże skąd tacy ludzie. Weź otwórz oczy i zobacz sobie ten temat. A jak nie to trudno i typuj sobie gdzie chcesz.
Masz jakiś problem?

Nie umiesz normalnie się wypowiedzieć?

Według mnie to są 2 najciekawsze spotkania do typowania, a więc się pytam czy jak nie ma osobnego tematu na dzień 27.01, to czy mogę wytypowac te typy w temacie na piątek?

A ty jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to najlepiej się w ogóle nie odzywaj!!
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Bedą jakos podliczone punkty i zaktualizowana tabela do wieczora ?? Bo fajnie by było luknąć w tabele żeby wiedzieć jak zagrać.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Tabela pojawi się na pewno dzisiaj przed 20:00, a prawdopodobnie w ciągu najbliższej godziny, ponieważ wprowadziłem juz 30% wyników
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Dodałem uzupełnioną tabelę. Został już tylko jeden dzień typowania, więc jeśli komuś nie zgadza się bilans albo liczba typów, to proszę o jak najszybszą informację w tym temacie.
 
Do góry Bottom