>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

legia 122

legia

Użytkownik
Dzięki wszystkim za miłą zabawę ????
:browar565: Szczególne podziękowania dla organizatorów i opiekunów konkursu za włożony trud i wysiłek związany z konkursem.
Wszystkim nagrodzonym życzę udanego obrotu ????
Jeszcze czekamy tylko na wyłonienie dwóch szczęśliwców którzy za sumienne typowanie we wszystkich kolejkach wygrają po godzince z którąś z przemiłych Pań z serwisu xxxl :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Jeszcze czekamy tylko na wyłonienie dwóch szczęśliwców którzy za sumienne typowanie we wszystkich kolejkach wygrają po godzince z którąś z przemiłych Pań z serwisu xxx :]
Za stówkę to jakaś wyeksploatowania milfa, standard to dwie stwóki :pP
W pewnym momencie byłem liderem ale grałem na fuksy to odpuściłem bo i tak wysoko bym skończył.
Gratulacje dla nagrodzonych i dzięki za sprawnie przeprowadzony konkurs ????
Żeby nie było tak wesoło to otrzymane nagrody trzeba obrócić x6 po min@1,80 z 3 zdarzeń:]
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jako że uśmiechnęło się do mnie szczęście w losowaniu 100 pln, to mam pytanie :
Rozumiem, że muszę wpłacić 100 i wówczas podwojona zostanie wpłata ? Bo już wygrałem 50 pln za kolejki i jest to moja 2.nagroda, a Tobet ma taką dziwną zasadę...
Jak ma to przebiegać ? Gdzieś się muszę zgłosić (live chat) w tej sprawie w odpowiednim czasie, czy jakiś kod dostanę ?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
No niekoniecznie... W Tobet jest zasada 1 nagroda / rok.
Wygrałem 50 zł za kolejkę, więc to jest ta 1.nagroda.
100 pln wylosowane to już 2.nagroda i ona jest bonusem 100 %, tylko nie jestem pewien czy wystarczy tylko wpłacić równowartość w odpowiednim czasie, czy coś jeszcze..?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ja w tym roku juz 2 albo 3 nagrody w Tobet wygrałem czyli kase i nie musialem nic wplacac zeby sie kasa pojawila na koncie
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
wiadomo skąd opóźnienie ?? bo ani widu, ani słychu kasy i jakiejkolwiek informacji...
podbijam
chyba Tobet zbankrutuje przez takie konkursy,skoro nagrody za kolejki jeszcze nie wpłynęły a gdzie tu te za końcową klasyfikację..
prosimy o jakieś info w tej sprawie,z góry dzięki
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Właśnie rozmawiałem z managerem Tobet i wyszło małe nieporozumienie.
Sprawa pozytywnie załatwiona, macie otrzymać bonusy w ciągu najbliższych godzin. Dodatkowo każdy otrzyma 10PLN więcej bonusu w ramach rekompensaty.
Lista za generalkę zostanie wysłana w ciągu 24h.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bonusy za kolejkę 6-10 już na Waszych kontach. Osoby takie jak:
Szczypi*****, KART******, Nerekv****, szwedu****, Obserwator***** muszą najpierw dokonać wpłaty, aby aktywować bonus. (po dokonaniu wpłaty proszę upomnieć się do supportu o Wasz bonus, za co, gdzie wygrany itd.)
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom