>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dostal ktos juz? Mialo być w ciągu 24h, a przydałoby się na weekend. U mnie nadal nic.
W ciągu 24 godzin to Marcin miał wysłać listę a Tobet też potrzebuje troche czasu żeby wszystkim przelać na konto. Wydaje mi się że jutro to już powinno być na koncie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
U mnie nadal nic. Można wiedzieć czy dzisiaj ew. jutro dojdą? Chodzi mi głównie o oferte w LM.
Nastąpiły problemy techniczne i lista musiała zostać skorygowana. Niektórzy wiedzą o co chodzi ;) Dużo jest konkursów i czasami można wysłać login nie z tego bukmachera...
Myślę, że do 24h, max 48 bonusy zostaną zaksięgowane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Nastąpiły problemy techniczne i lista musiała zostać skorygowana. Niektórzy wiedzą o co chodzi ;) Dużo jest konkursów i czasami można wysłać login nie z tego bukmachera...

Myślę, że do 24h, max 48 bonusy zostaną zaksięgowane.
Tak jest ;) juz wszystko jasne, dziekuje Marcin za odpowiedź i zainteresowanie się sprawą ???? Dam znać jak będzie potwierdzone.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Mi jeszcze za biathlon z tamtego tygodnia freebeta 20 nie oddali a co dopiero nasze bonusy Chyba na tym pucharze Davisa tak popłynęli i do tego jeszcze te weryfikacje...
 
legia 122

legia

Użytkownik
Sporo czasu już minęło, a dopisanie hajsu garstce osób nie wydaje się aż tak skomplikowaną logistycznie operacją żeby zabierać się do tego jak kruk do jeb...a
 
Do góry Bottom