>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
a ja mam inne pytanie, czy w związku z tym, że to jest nagroda to normalnie traktowana jest ona przez Tobet jako depozyt i mogę brać udział teraz w tej promocji, że zwrot stawki do 100zł za mecze Ligi Europejskiej?
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
a ja mam inne pytanie, czy w związku z tym, że to jest nagroda to normalnie traktowana jest ona przez Tobet jako depozyt i mogę brać udział teraz w tej promocji, że zwrot stawki do 100zł za mecze Ligi Europejskiej?
Wlasnie rowniez jestem ciekaw, a napisz do supportu i daj znac co Ci odpisali w tej sprawie, okej?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Osoby, które mają kasę na koncie - prawdopodobnie po raz pierwszy wygrali taka nagrodę w konkursach tobet.
Osoby, które nie mają kasy na koncie muszą dokonać depozytu na kwotę bonusu tj. jeśli ktoś wygrał 200zł to musi wpłacić 200zł aby uwolnić bonus. Później bonus trzeba obrócić według standardowego regulaminu.
Po depozycie najlepiej napisać do supportu z przypomnieniem: w jakim konkursie, kiedy i na jakim forum wygraliście bonus.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
a ja mam inne pytanie, czy w związku z tym, że to jest nagroda to normalnie traktowana jest ona przez Tobet jako depozyt i mogę brać udział teraz w tej promocji, że zwrot stawki do 100zł za mecze Ligi Europejskiej?
Ja zaryzykowałem i postawiłem (LE + NHL). Nhl nie weszło mi i kase mi zwrócili : )
Więc można stawiać.

Pamiętajcie, musicie napisać kod promocyjny (EUROCHRISTMAS).
 
legia 122

legia

Użytkownik
Nasza cierpliwość została nagrodzona ;)
???? warto było tyle czekać na tak dopieszczony kuponik :cool:


Życzę wszystkim pomyślności
 
Do góry Bottom