>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
przepraszam, ale musze się wypisać. totalnie nie mam czasu, w domu jestem gościem dosłownie. Wolę napisać i uprzedzić, chociaż i tak to nie do końca fair z mojej strony..


Olo //

spoko, nie ma problemu
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Zacznijmy od tego, że to nie było oszustwo, a pomyłka spowodowana brakiem czasu na typy i kopiowania od innych użytkowników.
A na swoje usprawiedliwienie mam:
czilout podał typ ten sam bo od niego kopiowałem o 15:10, myślałem więc, że grają później. A co najlepsze Olo chyba wzrok słaby bo to On pierwszy złamał regulamin.
Nie ukrywam też złamałem, ale jak widać oba typy są identycznie napisane stąd też widać, że kopiowałem od niego bez świadomości, że mecz się rozpoczął.
Ale spoko jestem wykluczony chociaż i tak bym nie grał od jutra bo z innych konkursów też się wypisuję z braku neta...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Zacznijmy od tego, że to nie było oszustwo, a pomyłka spowodowana brakiem czasu na typy i kopiowania od innych użytkowników.

A na swoje usprawiedliwienie mam:

czilout podał typ ten sam bo od niego kopiowałem o 15:10, myślałem więc, że grają później. A co najlepsze Olo chyba wzrok słaby bo to On pierwszy złamał regulamin.

Nie ukrywam też złamałem, ale jak widać oba typy są identycznie napisane stąd też widać, że kopiowałem od niego bez świadomości, że mecz się rozpoczął.

Ale spoko jestem wykluczony chociaż i tak bym nie grał od jutra bo z innych konkursów też się wypisuję z braku neta...

A to u niego nie zauważyłem, ale dzięki za info ;)


to w takim razie czilout też out.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Z konkursu zostały usunięte następujące osoby:


Lorenzz
Baqu
mateo952
zdzicho
Pacinoo
gosiam
hubi88wwy
tomi5454
ukasher
Dominikus_92
Mroku
dar412
donbagino
Kasztaneiro
wojtek10611
zizou303
kamil9414
lordcadet
Walczi
gandziorrr
Gaga
czilout
coolmen7
 
G 35

gesio

Użytkownik
to jakas kpina ze za brak dat mam -300 ! przeciez sportingbet nie daje ofert na kilka dni tylko na jeden dzien ! co za tym idzie kazdy niedorozwiniety czlowiek wie kiedy dany mecz !
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Masz w regulaminie od początku napisane co i jak. Ponoć się z nim zapoznałeś i w pełni go akceptujesz, więc już sam sobie odpowiedz czyja to wina.
 
G 35

gesio

Użytkownik
bo ktos podaje typy godzine przed meczami i zaponi wpisac daty i za 3 typy powinie miec ok +240 a teraz patrze i -300...
haha
bez komentarza!!!
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kawałek z regulaminu:


W poście z typami muszą znaleźć się następujące informacje:
- numer typu w danym etapie,
- jakie spotkanie typujemy,
- data spotkania - dzień,
- nasz typ,
- kurs na nasz typ pochodzący z oferty Sportingbet,
- nazwa sponsora konkursu - Sportingbet,
Brak jakiejkolwiek z wyżej wymienionych informacji skutkuje traktowaniem typów jako nietrafione, bez wyjątku.


Tak więc prawidłowo podane typy powinny wyglądać tak:

#1
Tunezja v Słowenia, 28/08/2010 15:30
Tunezja 13.00
Sportingbet

#2
USA v Chorwacja, 28/08/2010 18:00
remis 26.00
Sportingbet

I Twój post:

gesio - zapoznalem sie z regulaminem konkursu i w pelni go akceptuje


Pozostałe 82 osoby jakoś nie miały problemu z tym, żeby zrozumieć zacytowany kawałek regulaminu. I jakoś nikt nie ma problemów z tym punktem. Tylko Ty jeden.
 
G 35

gesio

Użytkownik
mowilem ze poprzez pospiech zapomnialem dopisac w pospiechu a edytowac nie mozna, o co mialem zrobic?
i w taki sposob jestem przekreslony w konkursie bo -300 a +240 to masakra
dzieki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom