>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
http://www.biathlon.com.ua/results.php?lang=eng&amp;amp;id=952
http://forum.bukmacherskie.com/f366/10-kolejka-06-03-10-03-biathlon-ruhpolding-73096.html#post2746693
2.typ źle rozliczony, więc proszę o poprawienie...
Dopuszczalne jest typowanie 2+2 ? Regulamin nie wyjaśnia takiego przypadku... Jest o 3 typach minimum w kolejce, jednak 2+1 wystarcza ? Analogicznie 2+2, czy musi to być 3+ (0-2) ??
Podliczenie poprawione.
11. W każdej kolejce drużyna może podać maksymalnie 3 typy z danej dyscypliny. Jednak w każdej kolejce należy podać minimum 3 typy w sumie, ze wszystkich dyscyplin. Zaś maksymalna liczba typów ze wszystkich dyscyplin wynosi 5.
Typy 2+2 czyli:
Maksymalnie 3 typy z 1 dyscypliny - pasuje bo są 2
Minimum 3 typy w sumie - pasuje bo są 4
Maksymalna liczba typów 5 - pasuje bo są 4
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wszystko się zgadza, bo drużyny gks kujawiak i football fans jeśli podadzą swoje typy w ostatniej 12 kolejce będą uwzględnieni w tabeli. Jako że etap liczy tylko 6 kolejek, w 1 etapie także w tabeli nie byli brani pod uwagę Ci którzy nie podali typów w 4 kolejkach.
20. Po 3 kolejkach braku jakiejkolwiek aktywności (połowa każdej z dwóch tur) zespół zostaje zdyskwalifikowany z aktualnej tury.
Jest po 3 kolejkach, a nie w ciągu 3 kolejek. Więc wydaje mi się że jest dobrze, a wiele wskazuje że obie drużyny raczej nie podadzą typów w ostatniej kolejce.
Jest jeszcze kilka zespołów które w razie nie podanie typów w ostatniej kolejce także nie będą uwzględnione w ostatecznej tabeli, są to między innymi Giętkie Stolce czy też Strażnicy Cnoty i jeszcze kilka innych których nazw nie przypominam sobie ale gdzieś mam zapisane.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zakończyliśmy konkurs zimowe zmagania. Jutro będą pozostałe podliczenia chyba że Adqus znajdzie czas i szybciej podliczy, ja będę dopiero po południu. Aktualne tabele również jutro postaram się wrzucić. Także w razie jakichkolwiek błędów proszę pisać tutaj w temacie.
Drużyny które jeszcze nie wysłały PW z danymi odnośnie nagród za pierwszą rundę proszę to uczynić. W nieskończoność nie będziemy czekać także maksymalnie będą dwa tygodnie (po ostatecznej tabeli) na dostarczenie wszystkich danych do wypłacenia nagród (za etap 1 i 2).
Pozdr ;)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Wszystko podliczone, gratulacje dla zwycięzców, the best of the best.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
G 277

geryx

Użytkownik
2 tygodnie? ktoś kto brał udział w konkursie przynajmniej 1 w tygodniu musiał tu zajrzeć więc jest to myślę wystarczający czas oczekiwania na podanie niezbędnych informacji
dzięki za konkurs dla Dawida i Adqs
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Przy okazji spytam o sposób wypłacania nagród... Jeśli ktoś wygrał 170+50 na parę, to ma 110 jednorazowo wypłacane, czy dzielone na 2? Bo z tego co pamiętam, 2. i każda next nagroda w Tobet w danym roku kalendarzowym to bonus 100%...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
W tamtym roku jak wygrywałem nagrody na Tobet to był kurs 1,8 ale mógł być nawet singiel i było liczone. Ale to było w tamtym roku. I 3x trzeba było obrócić całą kwotę.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W ostatnim sponsorowanym konkursie przez tobet obrót był taki jak ja podałem, nie wiem dokładnie jak jest teraz to były moje przypuszczenia. Więcej wie Marcin także czekajcie na jego odpowiedź.
Lista jeszcze nie jest kompletna, także wysyłajcie im szybciej wyślecie tym szybciej będzie kasa na koncie, proste ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Poszła już lista do Tobet? :razz:
Dzisiaj wyślę listę Marcinowi, jeszcze nie wszyscy wysłali do mnie loginy także po przekazaniu listy przezemnie Administratorowi nie przyjmuję żadnych PW i proszę wtedy kierować się do Marcina-Odry.
 
Do góry Bottom