>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Mógłby ktoś bardziej przyjrzeć się tej sprawie bo coś mi tu pachnie dubletem konta heh sprawdźcie z jakich IP dodaje ptok7 i stachu88 ????
 
ptok7 4

ptok7

Użytkownik
to nie jest żadne podwójne konto kolego. Jeśli nie miałem dostępu do neta zadzwoniłem do kumpla żeby mi obstawił. Jeśli Ty nie masz znajomych na forum nie posądzaj innych o oszustwa...masakra
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mógłby ktoś bardziej przyjrzeć się tej sprawie bo coś mi tu pachnie dubletem konta heh sprawdźcie z jakich IP dodaje ptok7 i stachu88 ????
Nie ciężko się domyśleć po poście autora, że mamy konflikt IP. Tym bardziej, że jest to stałe IP, więc nie jest problem wykryć, czy inne osoby i kiedy pisały na forum.
Jeśli któryś z nich wygra ten konkurs wówczas zanalizuje czas postów napisanych przez tych użytkowników.
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
@ stskarol: zainteresowałeś się tym postem tylko dlatego, że mój kumpel zagrażał Ci w konkursie. Nie wszedł mu typ i odpuściłeś. Nie wiem po co miałbym się pchać do konkursu z gadżetami z podwójnym kontem jeśli jest dużo innych, gdzie do wygrania jest kasa.
@Marcin-Odra: chciałbym, jeśli jest taka możliwość, aby ktoś już teraz sprawdził czy gramy z kumplem uczciwie.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Ale co ja miałem odpuścić ???? Napisałem to co uważałem i mi to wystarczy, nie mam zamiaru robić zamętu na forum pisząc 10000000 postów z moimi podejrzeniami, napisałem RAZ, Marcin napisał co uważa i to wystarczy ????
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Nie chce się kłócić ???? Po prostu niech ktoś to sprawdzi. Z mojej strony mogę napisać, że gram uczciwie i posiadam jedno konto.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Jako że już nawet matematycznie nikt nie ma szans żeby wygrać ze Mną w drugim etapie, to czy można zacząć typować 3 etap czy czekamy do 10 kwietnia?
 
Do góry Bottom