>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.


Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj regulamin :!:

==============

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w William Hill
Jeżeli nie masz konta w William Hill, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz jak najszybciej z tego linku

 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Na każdy etap przysługuje 1000j ?
Czy bankructwo np. w 1 etapie wyklucza udział w pozostałych etapach?
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
Na każdy etap przysługuje 1000j ?
Czy bankructwo np. w 1 etapie wyklucza udział w pozostałych etapach?
Dobre pytanie, bo widzę że niektórzy zaczęli z grubej rury i teraz już sam nie wiem czy 1000j jest co etap czy na cały konkurs...
 
O 567

orzeel

Użytkownik
jeśli mecz został przełożony to czekać na jego rozegranie, czy liczyć go po kursie 1.00?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeśli mecz nie rozpocznie się w ciągu 24h to jako zwrot np. mecz piłkarski. W przypadku tenisa przeważnie na drugi dzień mecz się normalnie odbywa, dlatego należy go podliczyć.
 
N 1

nba

Użytkownik
3. Największy obrót w danym etapie: 50PLN*
4. Największy zysk w danym etapie: 100PLN*
Można wygrać 2 nagrody w 1 tygodniu? Czy to się jakoś wyklucza?
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
3. Największy obrót w danym etapie: 50PLN*
4. Największy zysk w danym etapie: 100PLN*
Można wygrać 2 nagrody w 1 tygodniu? Czy to się jakoś wyklucza?
1.Obrót to masz to ile postawiłeś w danym tygodniu.
2. Zysk - no to tyle ile wygrałeś
@down Żle zrozumiałem pytanie - ot co.
 
N 1

nba

Użytkownik
Grzesio mój mistrzu MLB. Ja wiem co to znaczy. Pytam czy można zgarnąć wygraną za te 2 punkty jednocześnie czy tylko można wygrać za obrót lub zysk. Można mieć przeciez najwiekszy zysk i najwiekszy obrót jednoczesnie.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
W regulaminie konkursu nie jest sprecyzowane,do jakiego czasu przed meczem można podać swój kupon,zawsze był jakiś odnośnik typu 1 minuta/5 minut;) Ja podałem typy o godzinie 11:29,planowany czas rozpoczęcia pierwszego spotkania to 11:30,myślę więc że nie będzie z tym żadnych problemów;) Lecz jeśli któryś z Moderatorów/Administrator ma chwilkę,to może dodać taki podpunkt dla zachowania porządku,Pozdrawiam;)
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Czy można grać dwa typy na to samo zdarzenie? Np dwa single, pierwszy z 1x2 a drugi z under/over ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
3. Największy obrót w danym etapie: 50PLN*
4. Największy zysk w danym etapie: 100PLN*
Można wygrać 2 nagrody w 1 tygodniu? Czy to się jakoś wyklucza?
Jedna nagroda na jeden tydzień
W regulaminie konkursu nie jest sprecyzowane,do jakiego czasu przed meczem można podać swój kupon,zawsze był jakiś odnośnik typu 1 minuta/5 minut;) Ja podałem typy o godzinie 11:29,planowany czas rozpoczęcia pierwszego spotkania to 11:30,myślę więc że nie będzie z tym żadnych problemów;) Lecz jeśli któryś z Moderatorów/Administrator ma chwilkę,to może dodać taki podpunkt dla zachowania porządku,Pozdrawiam;)
Zaraz dodam, minimum 5 minut
Nagrody za kazdy tydzien sa rozdawane odrazu czy po konkursie?
Co tydzień
Czy można grać dwa typy na to samo zdarzenie? Np dwa single, pierwszy z 1x2 a drugi z under/over ?
Nie można
 
Do góry Bottom