>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeśli zgłaszają wyniki w odpowiednim temacie to wydaje mi się, że takie statystyki wpisują, bo na jakieś podstawie muszą wyniki podać.
Nie ma odpowiednich statystyk to nie ma dla mnie wiarygodnych wyników. Dlatego nie będzie taka osoba brana pod uwagę.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
W II. etapie zagrałem 2 kupony, resztę zostawiłem na weekend, ale weekend okazał się zajęty. Stan konta to 527j. Mogę teraz bez problemu zacząć etap III?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Widzę aktywność opiekuna konkursu a odpowiedzi brak
Jeśli chodzi o mnie? To po wysłaniu listy parę dni max, ale wątpię, żeby Marcin wysyłał listę co kolejkę-dwie, więc lepiej poczekajcie w spokoju, a jak wyśle listę, to na pewno o tym poinformuje...
 
J 19

jajo

Użytkownik
Nie podałem ilości jednostek do trafionego kuponu. Mogę to policzyć po najmniejszej możliwej ilości, czyli 50j?
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Mam takie pytanie, dlaczego gracz roan79 łamie regulamin i dostaje nagrodę? Chyba coś jest tutaj nie tak... Nie chodzi, że zabrał ją mi bo ja i tak uzyskałem za coś innego ale krzywdzi to innych konkursowiczów, którzy czytają regulamin i się do niego stosują. Dla ułatwienia dodam, że złamał 13 pkt.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
dlaczego gracz roan79
macie pytania, macie PW... zgłaszajcie łamanie regulaminu, docenimy...
Poza tym żaden konkursowicz nagrody nie dostanie ! od tego są obserwatorzy;)
a poważnie, zgłaszać każde łamanie regulaminu na PW lub tu.
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Nie kumam Twojej wypowiedzi &quot;Poza tym żaden konkursowicz nagrody nie dostanie ! od tego są obserwatorzy:wink:&quot;? Trochę wypiłem za Polskę ale chyba na trzeźwo też tego nie skumam?
O(M) ; skumasz... Roan już zgłaszany, teraz zaobserwowałem kolejnego delikwenta... zapraszamy do działów, a potem konkursów;)
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Wesolutki ty też złamałeś regulamin w podumowaniach etapów nie podajesz linka ze swoim tematem.Po drugie co ma do rzeczy w regulaminie jest napisane że wszyscy mogą wziąść udział w konkursie?Dlaczego zostałem dopuszczony do konkursu a jak zdecydowanie wygrywam konkurs to teraz jest coś nie tak?
Dlaczego wesolutki łamiąć regulamin otrzymuje nagrodę a ja nie zostaje sklasyfikowany i zmieniacie regulamin w 4 etapie jak na 90% jest pewne ,że wygram konkurs proszę o odp?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dlaczego zostałem dopuszczony do konkursu a jak zdecydowanie wygrywam konkurs to teraz jest coś nie tak?
Ale nikt Cię nie wyklucza z konkursu, możesz grać i wygrywać, ale nagrody nie dostaniesz, gdyż &quot;Nagroda może nie zostać przyznana osobie, która ma niedostateczny wkład merytoryczny (aktywność) na forum!!&quot;

Twój wkład na forum jest niedostateczny, bo są to tylko same konkursy.
Niestety, ale forum to nie PCK. Nagrody dostają tylko aktywni użytkownicy.
Zamiast pisać, że ktoś coś łamie, podawajcie przykłady, bo nie mamy z Marcinem czasu i ochoty sprawdzać każdego tematu z osobna.
Ktoś będzie oszukiwał, to dostanie kartkę, w kolejnych przypadkach dyskwalifikację i po zabawie.
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Wesolutki ty też złamałeś regulamin w podumowaniach etapów nie podajesz linka ze swoim tematem.Po drugie co ma do rzeczy w regulaminie jest napisane że wszyscy mogą wziąść udział w konkursie?Dlaczego zostałem dopuszczony do konkursu a jak zdecydowanie wygrywam konkurs to teraz jest coś nie tak?
Dlaczego wesolutki łamiąć regulamin otrzymuje nagrodę a ja nie zostaje sklasyfikowany i zmieniacie regulamin w 4 etapie jak na 90% jest pewne ,że wygram konkurs proszę o odp?
Jeszcze bezpodstawnie mnie oskarżasz i kłamiesz... chyba jesteś niewidomy jak nie widzisz linku do tematu w podsumowaniu...
 
Do góry Bottom