>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

odi 2,3K

odi

Forum VIP
Odi, grupy C i D nadal bez podliczenia.
JR08 Powinien dziś ogarnąć, jeśli to zrobi jutro z rana powstaną pary i odpowiednie tematy do typowania ???? Bez ciśnień bo do wznowienia turnieju jeszcze kilka dni mamy.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Runda grupowa oficjalnie zamknięta.
Ruszamy z rundą play-off od dnia 14.02
Pary są TUTAJ
Moderatorzy postarają się przypomnieć uczestnikom I rundy play-off o terminie wznowienia konkursu (14.02) poprzez Prywatne Wiadomości.
Drobne korekty nastąpią w nagrodach za konkurs. Nagrodzonych będzie pierwszych 12 osób w konkursie, nie jak to jest napisane 16. Spowodowane jest to lekko zmienioną formułą konkursu (mniej uczestników).
Pytania i wątpliwości proszę zgłaszać w tym temacie.​
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Przypominam że jutro wracamy. Temat założony typy można podawać.
Powodzenia wszystkim :!:
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Odi
Temat z Nagrodami chyba warto zaktualizować i na nowo ustalić kwoty jeżeli z 16 osób zrobiło się 12.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Odi Temat z Nagrodami chyba warto zaktualizować i na nowo ustalić kwoty jeżeli z 16 osób zrobiło się 12.
Przekazałem to do Administracji to ich działka. Ja się skupiam na merytorycznym dokończeniu konkursu do końca. Z nagrodami problemu nie będzie.
Pozdrawiam
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f398/i-runda-play-off-1-dzien-14-02-a-87707.html
Proszę ,jeżeli to jest możliwe o zmianę 1 typu na

1. 14/02/2013 01:35 St Louis - Detroit typ over 5,5 kurs 2,10
AKO NOWE 37,93
Typy wpisane prawie jednocześnie z przeciwnikiem.
I runda play-off - 1 dzień (14.02) 1. mecz

10.
JuanRoman08 vs fox71

1. 14/02/2013 01:05 Ottawa - Pittsburgh typ under 5,5 kurs 1,869
2. 14/02/2013 19:00 HV 71 - Skellefteå typ 1 kurs 2,20
3. 14/02/2013 19:00 Linkoping - Rogle 1 tercja typ over 1,5 kurs 2,30
4. 14/02/2013 19:00 Vaxjo - Farjestad typ 2 kurs 2,10 Betsson
5. 14/02/2013 17:30 Karpat - Assat typ 1 kurs 1,70

AKO: 33,76
Sportingbet i Betsson
Done / JR08
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Żeby nie było nieporozumień edytuje swój post żeby zmienić błędnie podaną godzinę w meczu NYR - NYI ;)
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
z czystej ciekawosci:
dlaczego nie mozna grac handi ?
z tego co widze mozna bardziej skomplikowane o/u 1,5 na tercje, a zwyklych handi nie mozna ? ????
(wiem ze jest w regulaminie, wczoraj zapomnialem o tym)
Nie można bo ... Nie ???? A tak poważnie, we wcześniejszych edycjach były z tym straszne problemy i postanowiono wprowadzić cykliczny zakaz podawania tego typu typów (ależ językoznawca ze mnie). Handi azjatyckie handi na tercje handi srakie owaki robił się z tego straszny młyn - stąd nie ukrywam dla wygody podliczających ale także dla uproszczenia konkursu taki regulamin a nie inny. Oczywiście nie będę przypominał że przystepując do konkursu wszyscy zaakceptowaliście regulamin bla bla bla ;) // Odi
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
jutro nie typujemy? bo brak tematu
Modzi zaspali, mnie nie było i tak to wyszło. Temat już jest.
Na przyszłość - każdy uczestnik widząc że nie ma tematu na kolejny dzień powiedzmy o godzinie 21 może go założyć według podanego wzoru. Ułatwi to wszystkim życie.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
proszę o wykasowanie mojego pierwszego postu w 3 dniu.Zakręciłem z bukiem ale już poprawiłem więc proszę o usunięcie pierwszego postu aby było all si.
dziękuję i przepraszam za zamieszanie.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Zaktualizowane zostały nagrody dla najlepszych w konkursie (w odpowiednim temacie). Proszę się zapoznać.
Przypominam, że istnieją też określone warunki na to by otrzymać nagrodę pieniężną po wywalczeniu jej w konkursie.
Warunki otrzymania nagrody:

1) Użytkownik musi wykazywać aktywność na forum
2) Gracz musi posiadać aktywne konto w Sportingbet. Oznacza to, iż na koncie gracza w ostatnich 90 dniach musiał wpłynąć depozyt.
 
kasaartura 1

kasaartura

Użytkownik
OK. Dzięki.
Jestem ciekaw jak wygląda drabinka turnieju
Jest 6 grup, z każdej wychodzi po 4 zawodników, czyli 24 osoby, a nie 32?
Czyli w finale będzie walczyć 3 zawodników, przy takiej drabince?
Którego dnia rusza następna runda (1/6) ?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Czyli w finale będzie walczyć 3 zawodników, przy takiej drabince?
Którego dnia rusza następna runda (1/6) ?
Tak, każdy z każdym, mała tabela. 1/6 ruszy jak się skończy 1/12 :razz: a kiedy się 1/12 skończy, ciężko powiedzieć ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Gramy do trzech zwycięstw więc póki w jakiejś parze będzie nierozstrzygnięty mecz (tzn 2:2 np) to trwa 1/12. Tematy pojawiają się z dnia na dzień nie przewidujemy żadnej przerwy w rozgrywkach już.
 
Do góry Bottom