>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności...

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
Opiekunowie konkursu postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.
Przed zadaniem pytania sprawdź, czy odpowiedzi nie ma w regulaminie.​
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
W regulaminie jest zapis, że można dołączyć do konkursu w każdej chwili. Natomiast wyżej jest zapis, że trzeba podać typy w każdej kolejce. Czyli jak w końcu? Skoro w każdej kolejce to jak ktoś opuści kolejkę to ma minusowe typy? To idąc tym tokiem, osoby, które dodały się np. od 4 kolejki to trzy poprzednie powinny mieć wszystkie typy na minusie. Skoro ktoś typuje od 1 kolejki a potem coś mu wypadnie i nie może typować i dostaje minus za typy to jak to porównać do osoby, która zacznie grać od np. połowy konkursu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Masz rację. Spore niedopatrzenie z mojej strony. Zmieniłem nieco regulamin i jeśli ktoś dopisze się w trakcie trwania konkursu to za pozostałe kolejki dostaje po ⛔ 50.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Do konkursu można zapisać się w każdym momencie jego trwania. Trzeba jednak liczyć się z tym, że za poprzednie kolejki otrzymuje się po 50.
Co tu jest niezrozumiałego?
R.//Teraz edytowałem ;) Wcześniej nie było wzmianki o minusowych punktach.
 
cfc004 5

cfc004

Użytkownik
Dajmy na to, że wygram 2 kolejki i w klasyfikacji końcowej zajmę 1 miejsce to dostanę freebet o wartości 370zł czy 3 freebety(250zł, 60zł, 60zł) ?
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Proponuje ograniczyc lub zmniejszyc max kurs na zdarzenie do 10. Tak aby nie grac jakis totolotkow np w konkursie liga i angielska w najlepszym wydaniu jest ograniczenie do 5. Ale Tak jest Ako
Tutaj kurs 10 jest do przyjecia. Nie ma Ako
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dajmy na to, że wygram 2 kolejki i w klasyfikacji końcowej zajmę 1 miejsce to dostanę freebet o wartości 370zł czy 3 freebety(250zł, 60zł, 60zł) ?
3 freebety, a nie całość.
Generalnie nagrody za kolejki będą wypłacane w trakcie trwania konkursu.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Proponuje ograniczyc lub zmniejszyc max kurs na zdarzenie do 10. Tak aby nie grac jakis totolotkow np w konkursie liga i angielska w najlepszym wydaniu jest ograniczenie do 5.
Myślałem nad typ. Z drugiej strony jeśli nie ma ako tylko każdy typ jest singlem to nie widzę powodu. Jeśli ktoś widzi value w jakimś typie to niech gra. Życzę mu powodzenia :razz:

W ogólnej klasyfikacji osoba typująca kursy z kosmosu (ht/ft) raczej nie ma szans na konkretny wynik.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Konkurs dotyczący lig angielskich to czysta loteria przez dziwne zasady w nim panujące-nie ryzykujesz, to nie masz szans.

Jeśli ktoś typuje sumiennie i podaje mecze w granicach 1,8-2, i nawet trafi 5/7, to ma AKO 32, drugi strzela i trafi 3/7 za 5 i ma 125 ????

A że punkty zdobywa 25 w kolejce, to kto ma farta, ten ma szansę.

Tutaj, dzięki temu, liczą się single i są ujemne punkty za nietrafione mecze, wszystkie typy będą przemyślane i rzeczywiście wygra ten, kto w przeciągu trwania konkursu był najlepszy :spokodfhgfh:
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Konkurs dotyczący lig angielskich to czysta loteria przez dziwne zasady w nim panujące-nie ryzykujesz, to nie masz szans.

Jeśli ktoś typuje sumiennie i podaje mecze w granicach 1,8-2, i nawet trafi 5/7, to ma AKO 32, drugi strzela i trafi 3/7 za 5 i ma 125 ????
To kto Ci broni grać w ten sposób? Strzel sobie 7x5,00 i wygrana w kieszeni :]
Zamiast wybrzydzać na zasady konkursu po prostu się do nich dostosuj bo przecież obojętnie jakie by nie były - są jednakowe dla wszystkich. Dlatego nie rozumiem Twoich żali a widze je już bodaj w drugim wątku z kolei.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Sorki za nieodpowiednie komentarze - tu nie miejsce na tego typu dyskusje (jako nowy na forum właśnie się dowiedziałem ;)). Odpowiadam tylko koledze i już zamilknę, żeby nie było drugiej :zoltakartka:

alvaros - pewnie, że się dostosowałem i absolutnie nie miałem nic złego na myśli. Cieszę się, że są fajne konkursy i dzięki temu człowiek się wszystkim interesuje i stara się być na bieżąco ????
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Pomyliłem kurs. W ostatnim typie Rayo Vallecano - Atletico Madryt Rayo + 1 bramka @ 1.60 powinien byś kurs 1.65 a nie 1.60. Przepraszam za pomyłkę.
 
sedek 36

sedek

Użytkownik
1. Mallorca-Ossasuna 1 2.20⛔10
2. Saragossa-Sociedad 2 2.80✅18
3. Levante-Malaga 1 2.62⛔10
4. Vallecano-Atletico X 3.20⛔10
5. Barcelona-Getafe over 4.5 2.30✅13
William Hill
⛔9
Hmm moim zdaniem powinno być ✅1. Chyba, że źle rozumiem regulamin konkursu?

Ramzesa//Kapszti źle podliczył. Już poprawiłem. Następnym razem podawaj linka do posta żebym nie musiał szukać.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Kolejka podliczona. Biorę się za tabelkę więc sprawdzajcie czy punkty się zgadzają i będę poprawiał jak coś.
 
Do góry Bottom