>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Dostaliśmy z rajdowcem po 35zł, a zajęliśmy 7 miejsce, więc powinno być po 45zł na głowę. Pewnie pomyłka, więc niech ktoś ma na piwo ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
To moja wina wybaczcie.
Sprawdziłem listę i musiałem źle popatrzyć na generalną. Dlatego najlepiej jak wysyłacie już dane to od razu jaka nagroda Wam przysługuję piszcie tak na przyszłość ????
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
To moja wina wybaczcie.
Sprawdziłem listę i musiałem źle popatrzyć na generalną. Dlatego najlepiej jak wysyłacie już dane to od razu jaka nagroda Wam przysługuję piszcie tak na przyszłość ????
Oj Tedzik nierozgarnięty Ty jeden. Podasz dobrego typa na pw i Ci wybaczę ????
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
obrót 3x 1,50 ? czy brak?
bo pokazuje mi, że pieniądze są na koncie gotówkowym, a nie w bonusie :p
 
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Potwierdzam, u mnie również pieniążki już na koncie ???? .
Podziękowania dla organizatorów za naprawdę fajny konkurs ????.
Super sprawa wygrać ten konkurs drugi raz w historii, mam nadzieję że V edycji także się doczekamy.
 
G 277

geryx

Użytkownik
są są ale nie zgadza się , druzyna Hajger powinna otrzymac po 180 zł, a przynajmniej ja mam na Unibet 140 zł
100 za 3 miejsce w ogólnej, 40 za 2 miejsce w częściówce i 40 za aktywnośc w dziale
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
chyba można, ja zleciłem wypłatę i zaakceptowało ???? pytanie tylko czy dojdzie na konto, czy cofną :p
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie otrzymałem potwierdzenia, ale z doświadczenia wiem, że nagrody można wypłacić.
Z drugiej strony jak bukmacher zobaczy, że wszyscy wypłacają bez obrotu, a większość z Was pewnie nie wpłaciła ani złotówki przez cały okres konkursu to go to zniechęci do dalszego sponsorowania konkursów....
 
Do góry Bottom