>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

kryspin1991 2

kryspin1991

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie dlaczego nie zostały mi doliczone 4 punkty za mecz Górnik - Wisła ? Trafiłem wynik pierwszej połowy i under. Wiem, że zrobiłem błąd przy pierwszym golu i za to powinienem dostać ujemny punkt, tak było dotychczas.. A więc sumując ilość punktów powinna wynosić 25 + ( 4-1) = 28. Proszę o odp. Pozdrawiam
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Tak wogóle to nie powinieneś być brany bo masz marny udział w życiu forum. Tak jest w regulaminie
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Witam.
Mam pytanie dlaczego nie zostały mi doliczone 4 punkty za mecz Górnik - Wisła ? Trafiłem wynik pierwszej połowy i under. Wiem, że zrobiłem błąd przy pierwszym golu i za to powinienem dostać ujemny punkt, tak było dotychczas.. A więc sumując ilość punktów powinna wynosić 25 + ( 4-1) = 28. Proszę o odp. Pozdrawiam
/poprawione.
Tak wogóle to nie powinieneś być brany bo masz marny udział w życiu forum. Tak jest w regulaminie
Nie jest w mojej gestii decydowanie o tym, czy użytkownik X zasługuje na nagrodę czy też nie. Takie decyzje leżą po stronie osób wyższych ode mnie rangą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Nagrody i tak będą dopisywane po zakończeniu konkursu. W tym czasie sprawdzimy osoby, które wygrały jakąś nagrodę w danej kolejce, a nie mają wystarczającego wkładu w życie forum i te nagrody zostaną im odebrane oraz przekazane kolejnej osobie z listy.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Ostatnia kolejka podliczona. Sprawdzać, w razie błędów pisać na PW lub w temacie. Loginy również do mnie na PW ewentualnie gg. W tygodniu napisze podsumowanie + nagrody ( kto za jaką kolejkę + tabela końcowa ) Przypominam ,że nagród nie otrzymają Ci co nie spełnili warunków regulaminu konkursu. Dotyczy się to szczególnie tego punktu:

Nagroda może nie zostać przyznana osobie, która ma niedostateczny wkład merytoryczny (aktywność) na forum!!
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
A więc tak. Czekam na resztę loginów do końca tygodnia i wysyłam w niedziele Marcinowi liste. Użytkownikom kitex, jartom oraz kryspin1991 nagrody &quot;zamrażamy&quot; do 31 sierpnia, aby przez wakacje mogli wykazać się większą aktywnością na forum.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
A jak się nie wykażą..., nagrody przepadną, czy dla następnych w kolei? Pytam, bo byłem ósmy w tabeli i nie wiem czy sobie wakacji nie zmarnuje żyjąc w stresie ;)
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
A jak się nie wykażą..., nagrody przepadną, czy dla następnych w kolei? Pytam, bo byłem ósmy w tabeli i nie wiem czy sobie wakacji nie zmarnuje żyjąc w stresie ;)
Wiadomo że jak się nie wykażą to albo nagrody przepadną albo dostanie je osoba wylosowana albo kolejna w rankingu. Hmmm jest kilka możliwości ;)
 
Do góry Bottom