>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
&lt;a href=&quot;http://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_8610b_13993&quot; &gt;&lt;script src=http://sportingbet-affiliate.host.bannerflow.com/ia_ad_159366.js?btag=a_8610b_13993 charset=utf-8 type=text/javascript&gt;&lt;/script&gt;&lt;/a&gt;



Jak sama nazwa wskazuje - pytania, propozycje i niezgodności


Jeżeli czegoś nie wiesz to przeczytaj REGULAMIN , jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie to przeczytaj drugi raz REGULAMIN , jak i to nie poskutkuje to zapytaj tutaj

Pytania, na które odpowiedź znajduje się ewidentnie w regulaminie, jasno napisane, mogą zostać ukarane, więc proponuje przeczytać REGULAMIN
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
z regulaminu:
7. Liga zostanie podzielona na dwie fazy rozgrywek. Faza pierwsza obejmie 15 kolejek które rozegrane zostaną w ustalonych wcześniej terminach i w których wyniku po 4 najlepszych userów z każdej ligi awansuje do Champions League.
8. Gracze z miejsc 5-8 awansują do rozgrywek Ligi Europejskiej.

a ostatniej Uczcie było tak. 2 pierwsze miejsca w Lidze Mistrzów, 2 kolejne w Lidze Europejskiej. więc jak naprawdę teraz będzie. Awans tylko 4 zawodników z grupy, czy jednak 8 osób jak głosi wyżej cytowany regulamin
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
z regulaminu:
7. Liga zostanie podzielona na dwie fazy rozgrywek. Faza pierwsza obejmie 15 kolejek które rozegrane zostaną w ustalonych wcześniej terminach i w których wyniku po 4 najlepszych userów z każdej ligi awansuje do Champions League.

8. Gracze z miejsc 5-8 awansują do rozgrywek Ligi Europejskiej.


a ostatniej Uczcie było tak. 2 pierwsze miejsca w Lidze Mistrzów, 2 kolejne w Lidze Europejskiej. więc jak naprawdę teraz będzie. Awans tylko 4 zawodników z grupy, czy jednak 8 osób jak głosi wyżej cytowany regulamin
W tamtej edycji awansowało tylko 4 userów bowiem musieliśmy przyśpieszyć zakończenie rozgrywek ( wszystkie rozgrywki ligowe się już kończyły i byśmy się nie wyrobili). Teraz będzie według regulaminu. Miejsca 1-4 dają prawo startu w LM natomiast 5-8 w LE ????
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Czy overy na bramki danej drużyny też wchodzą w grę, czy tylko można grać te na cały mecz, bo w regulaminie nie jest to doprecyzowane?
e/ tylko na cały mecz
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Proszę o usuniecie mojego pierwszego posta w całości ponieważ moj komp miał zawias i gdy z nim walczyłem on wysłał to co wysłał.Przepraszam za problem
Hardi //done
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Opiekunowie grup:
Liga nr 1: pestka7
Liga nr 2: adqs
Liga nr 3: JuanRoman08
Liga nr 4: maciekpoland
Liga nr 5: maciekpoland
Liga nr 6: Hardison
Liga nr 7: Hajduk
Liga nr 8: Grzesio
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Można wpłacić 20zł.
Pamiętajcie o:

25. Dany dzień konkursowy, w którym rozgrywana będzie kolejka liczymy od 8:00 do 8:00 kolejnego dnia.
Jest to zrobione ze względu na rozgrywki w Ameryce Płd, żeby można było je uwzględniać na ten sam dzień co mecze odbywające się w Europie.
Np.: 20 kolejka jest dnia 08.08 to typy można podawać z przedziału 8:00 dnia 08.08 do 8:00 09.08.
LICZY SIĘ CZAS ROZPOCZĘCIA SPOTKANIA.

Od 2 kolejki będą za to kary!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ło Jezusie, jeżeli istnieje możliwość zmiany typu to proszę wyrzucić Jagiellonie i dać zamiast niej: Zawisza - Cracovia, typ: X @ 3,30. Zagapiłem się, bo Jaga gra jutro ;)
Hardi: // done
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy jeśli przeciwnik zagrał HC -2 to czy ja mogę HC -1 albo czyste zwycięstwo ? wiem, że co edycje są o to pytania i zawsze zapominam...
 
Do góry Bottom