>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Finały podliczone. Tytuł najlepszego typera LM trafia do zwyciestwo1960 a LE do użytkownika geryx. GRATULUJEMY!
Tym samym kończymu VIII już edycję Uczty Piłkarskiej, dlatego też chciałbym podziękować wszystkim modom w podliczaniu swoich grup. Dzięki i do zobaczenia (mam nadzieję) w przyszłej edycji. ???? Loginy podsyłajcie do MarcinOdra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gratuluje najlepszym i podziękowania dla wszystkich osób, które pomagały przy konkursie.
Dane wysyłacie do mnie w następujący sposób:
temat: Konkurs Uczta Piłkarka
- zajęte miejsce
- login z Sportingbet
- ID
- nagroda.
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
Gratulacje dla winnerów i podziekowania dla prowadzących za sprawna organizację!
ps. kiedy upływa termin na przesyłanie loginów?, jest max 32 zwycięzców, w niektórych ligach brak tabel, znając życie to może trwać to tygodniami ???? )
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Te nagriody za 1, 2, 3 miejce to były w pierwszej rundzie czy juz po podziale na lige mistrfzów i lige europejska?
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Nie było żadnego ogłoszenia po zakończeniu grup, że zwycięzcy oraz miejsca 2 i 3 zgłaszają się po nagrodę, więc na pewno teraz wyszczególniasz to Marcinowi na PW za co i ile Ci się należy a potem pewnie to weryfikuje.
W tym miejscu to i ja pragnę podziękować wszystkim za udział oraz pogratulować wszystkim zwycięzcom jak i życzyć szczęścia w kolejnych konkursach gdzie na pewno się spotkamy ????
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Nagrody są wpłacane w postaci bonusow na konta graczy w Sportingbet.com . Wygraną kwotę należy obrócić 6-krotnie o kursie min 1,50 w zakładach sportowych przed dokonaniem z konta gracza jakiejkolwiek wyplaty, badz tez transferem jej do innych produktow. Gra w Supertoto, Kasynie, Grach oraz Pokerze nie jest take wliczana do wymaganego obrotu.
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Nagrody są wpłacane w postaci bonusow na konta graczy w Sportingbet.com . Wygraną kwotę należy obrócić 6-krotnie o kursie min 1,50 w zakładach sportowych przed dokonaniem z konta gracza jakiejkolwiek wyplaty, badz tez transferem jej do innych produktow. Gra w Supertoto, Kasynie, Grach oraz Pokerze nie jest take wliczana do wymaganego obrotu.
Rzeczywiście już znalazłem. Dzięki !
 
Do góry Bottom