>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

nbd 485

nbd

Użytkownik
Piąta kolejka podliczona. Jeśli nie ma żadnych błędów, TOP3 wygląda tak:

1. kapszti - 70.5
2. ANZELMO - 58.1
3. Hogan - 29.5
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
TOP3 6. kolejki:
1. devillo - 151
2. Arturro100 - 95
3. czarnob - 66

Sorry za obsuwę, ale działanie forum zdecydowanie mi nie pomagało. Zaraz wrzucę jeszcze tabelę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jest po jabłkach, bo dostałeś minusa więc za późno. Zasady takie same dla wszystkich niestety.
Jak po jabłkach przecież ten mecz się nie odbył? Grają w poniedziałek, przecież każdy chyba wie, że Bilbao gra z Valladolid tego dnia a nie z Betisem, wytłumaczyłem dlaczego wpisałem Betis, a Ty mówisz, że po jabłkach ? ???? Jak trzeba to sam sobie poprawię, nie widzę problemu... łaski bez
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Podobne sytuacje już były i ludzie za to dostawali minusy - przy podliczaniu korekty stosowałem do tej pory do momentu, aż zaczął się pierwszy z podanych meczów. Ty zgłosiłeś się jednak po tym czasie, więc niestety - inni dostawali za to ujemne punkty i tak samo podliczę to w tym wypadku, bo ma być jednak fair.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Dobra, zapadła decyzja. Cała ta dyskusja, samodzielne poprawianie typów i nieumiejętność pogodzenia się z własnym błędem zostają nagrodzone eksmisją z konkursu. Wszyscy rywalizują na takich samych zasadach, a jeśli ktoś się nie potrafi do tego dostosować, to &#39;łaski bez&#39;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
nbd 485

nbd

Użytkownik
Jeśli nie ma błędów, to TOP3 za 7. kolejkę wygląda tak:
1. INTELOWIEC - 100
2. artur2012 - 51.5
3. dtunam - 38.5

Jeśli nie będzie żadnych reklamacji, to tabela powinna się pojawić jutro.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Miła niespodzianka ????
Login wysłać do pestki? Nagroda będzie od razu po przekazaniu wypłacona czy wszystko na koniec konkursu?
 
Do góry Bottom