>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Kiedy można się spodziewać nagród? Wygrałem freebet za 2.kolejkę a nie chce mi się już codziennie sprawdzać na WH, i nie chce też żeby przepadł.Hurtowo wszyscy na zakończenie?
Dzienks i pzdr
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Za 2 kolejkę nagrody dawno dopisane.
Wczoraj zostały dopisane nagrody za 6 kolejkę.
Na liście w 2 kolejce mam login: Musamph* i nagroda powinna być na koncie
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dobra, zapadła decyzja. Cała ta dyskusja, samodzielne poprawianie typów i nieumiejętność pogodzenia się z własnym błędem zostają nagrodzone eksmisją z konkursu. Wszyscy rywalizują na takich samych zasadach, a jeśli ktoś się nie potrafi do tego dostosować, to &#39;łaski bez&#39;.
Jakie łaski bez ? Dostosowałem się człowieku więc nie rób konkursu wg swojego widzi mi się tylko dodaj mnie do tabeli normalnie bo widzę mnie usunąłes bezprawnie. Kpisz sobie chyba...
http://forum.bukmacherskie.com/f427/7-kolejka-17-01-20-01-2014-a-102398.html#post4172139
Tutaj moje typy i czekam na podliczenie prawidłowe
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Robson zrobiłeś sobie samowolkę nie bacząc na decyzje osób, które prowadzą ten konkurs. Inne osoby dostawały za to samo minusa, więc nie widzę powodów by pan moderator miał mieć z tego powodu jakieś fory. Ty uznałeś, że będzie mądrzejszy i zrobisz po swojemu. Za takie coś to niestety ale jest dyskwalifikacja.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Kolejka numer 8 podliczona. W razie błędów proszę składać reklamację, a jeśli takowych się ustrzegliśmy, to najlepsza trójka wygląda tak:
1. INTELOWIEC - 120
2. erka - 88
3. iluminati - 65
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dałoby radę tabelkę podliczyć do weekendu, żeby spojrzeć i mniej więcej zorientować się, jaką taktykę przyjąć na przedostatnią kolejkę? ;)
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Dałoby radę tabelkę podliczyć do weekendu, żeby spojrzeć i mniej więcej zorientować się, jaką taktykę przyjąć na przedostatnią kolejkę? ;)
Tabelę wrzucę dzisiaj wieczorem, tak koło 21. Nawał roboty w tym tygodniu i wcześniej nie dałem rady ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Kolejka numer 9 podliczona. Sprawdźcie czy nie ma błędów, a TOP3 bez reklamacji wygląda tak:
1. baku193 ✅200
2. n3ro ✅77
3. Valverde ✅57,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ostatnia kolejka podliczona i jeśli nie ma błędów, to TOP3 wygląda tak:
1. INTELOWIEC ✅140
2. n3ro✅62,3
3. czarnob ✅60,8
Końcową tabelą zajmie się nbd
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
U mnie plus 140 chyba wychodzi ;)
kapszti // Racja mój błąd tutaj, bo w kolejkowym temacie nawet napisałem te 140
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
w przyszłej edycji proponuje ustawić jakiś limit kursu, nie 4,00 jak zawsze, ale żeby dowolne też nie było, bo więcej przypadku jest, jak zdrowej rywalizacji.
 
Do góry Bottom