>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
przepraszam jeszcze raz ale zauwazylem blad u siebie w kuponie a mianowicie wpisalem Wenbo z handi -1,5 oczywiscie mialo byc zagrane -2,5 co widac po kursie jaki wpisalem i jaki byl u innych ktorzy podali ten typ.jednak zostawiam to do rozstrzygniecia organizatorom jak mam to policzyc ewentualnie skoryguje swoj wynik punktowy
ozborn: ja myślę, że nie będzie z tym problemu, ponieważ handi -2,5 również jest trafione, a skoro nie ma zmiany w kursie to nie wpływa to na bilans w konkursie dlatego poprawię Ci w poście na -2,5 i będzie ok, ale na przyszłość proszę o większą uwagę.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
W typach na dzień 3 omyłkowo wstawiłem godzinę rozpoczęcia meczu Petera Ebdona z Andrew Normanem - powinno być 20:30 zamiast 15:30. Proszę o zmianę jeśli można. Dzięki!
ozborn: poprawione
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Może to i błahostka ale dla spokoju sumienia wolę napisać i dowiedzieć się co o tym myślicie. Kilka osób przede mną podało typ na Cartera -3,5 w bert365 po kursie 2,20. Ja również go podałem ale po kursie 2,25 bo taki widniał kiedy pisałem posta a robiłęm to na minutę przed rozpoczęciem meczu, można sprawdzić post napisany o 10:29. Według mnie kurs po prostu wzrósł i tyle wiadomo, że nie zawsze utrzymuje się taki sam do końca. Jeśli nie ma przeciwwskazań to rozliczę go jako +125, nie zawyżyłem kursu, żeby mieć 5pkt więcej;)
wszystko ok jak dla mnie, w bet365 często wzrastaja kursy przed samym meczem.
/psotnick
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
#9 30.11.13 - 14:00
Gary Wilson - Vinnie Calabrese
Typ: Wilson -1,5
Kurs: 1,72
Buk: bet365
Prosilbym o zamiane bo myslalem ze Allen gra dzisiaj a teraz patrze ze mecz jest dopiero jutro :/ Jesli nie jest to problem, prosze o poprawke
ok.
/psotnick
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Witam
Ja podałem taki typ na dzień 30.11 bo był w ofercie WilliamHill a teraz się okazuje że ten mecz jest jutro, chyba go przełożyli i co teraz jak go podliczyć?
#1 30.11 - 10:30
Mecz: Burnett - Wakelin
Typ: Burnett Kurs: 1.61
Buk: William Hill Proszę o odpowiedź
ozborn: nie chcę podejmować sam decyzji dlatego proszę o sugestie pozostałych Opiekunów. Rozumiem, że podałeś na dziś typ, na mecz który został przełożony, w takim wypadku proponuję, żebyś na jutro podał 2 inne typy, a typ, który podałeś dzisiaj rozliczysz sobie jutro po rozstrzygnięciu ale niech jeszcze jeden Moderator uzna czy tak może być.
 
M 158

mamosek

Użytkownik
Zaszły małe pomyłki :O
1. http://forum.bukmacherskie.com/f434/dzien-6-1-12-niedziela-100082.html#post4051290
godziny obu spotkań są o 14;00

2. forum.bukmacherskie.com/f434/dzien-3-28-11-czwartek-99628.html#post4037564
jeśli można zmienić numeracje kuponów, bo się pomyliłem
powinno być #5 i #6
i w związku z numeracją automatycznie wystąpił błąd w kuponach również na piątek i sobotę!
ozborn: wszystko poprawione ale proszę na przyszłość o większą uwagę bo poprawianie tylu rzeczy przy tak zamulającym forum jest nie lada wyzwaniem;]
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Podałem typy na niedzielę dwa razy, bo forum nie działało i nacisnąłem dwa razy pole &quot;odpowiedz&quot;. Proszę jeśli można o usunięcie drugiego posta (oba są oczywiście takie same). Dzięki!
ozborn: usunięte
 
Do góry Bottom