>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.
Moderatorzy postarają się rozwiać wasze wątpliwości w możliwie najkrótszym czasie.
Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu, bo najprawdopodobniej tam znajduje się odpowiedź na Twoje pytanie !
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Witam,
Przypuszczam, że w poprzednich edycjach już był ten temat poruszany, ale jako, że jest to moja pierwsza zabawa - moje pytanie brzmi:
Do którego dnia zalicza się typ z meczu, który zaczyna się przykładowo w poniedziałek o 15:30, a druga kończąca sesja zaplanowana jest na wtorek 15:30. ?
Z góry dziękuję za odpowiedź ????
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam,
Przypuszczam, że w poprzednich edycjach już był ten temat poruszany, ale jako, że jest to moja pierwsza zabawa - moje pytanie brzmi:
Do którego dnia zalicza się typ z meczu, który zaczyna się przykładowo w poniedziałek o 15:30, a druga kończąca sesja zaplanowana jest na wtorek 15:30. ?
Z góry dziękuję za odpowiedź ????
Poniżej masz wyjasnienie, nie wiem czemu ten fragment zniknął z Regulaminu. Ale niedługo będzie tam dodany.
=====
▶ WAŻNE !!! W związku z tym, że zdecydowana większość meczy będzie rozgrywana na przestrzeni co najmniej 2 dni, to dopuszczalne jest typowanie również meczów wznowionych następnego dnia, pod warunkiem, że wcześniej ten mecz nie był typowany oraz wyraźnym zaznaczeniem wyniku z jakim gracze przystępują do następnej sesji.
Przykładowo: Jeśli np. mecz Robertson - Higgins rozpocznie się w poniedziałek, 24.04 o godzinie 15:30 i jego dokończenie będzie planowane na wtorek, 25.04 na godzinę 11 to jeśli wcześniej nie typowałem tego meczu, to można - oczywiście jeżeli będzie taka oferta w bukmacherze - typować ten pojedynek po kursach wystawionych na drugą sesję. W takich wypadkach w nawiasie proszę wyraźnie zaznaczyć wynik po wcześniejszej, jak w poniższym przykładzie:
#1 25.04 godz: 15:30
Mecz: Higgins - Robertson (6-2)
Typ: Higgins
Kurs: 1.80
Buk: Fortuna
 
D 1,5K

dawid3009

Użytkownik
Źle wpisana godzina rozpoczęcia meczu to jakiś problem?
W spotkaniu Dotta i Cartera się pomyliłem i zamiast 20:00 wpisałem 15:30 :/
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Źle wpisana godzina rozpoczęcia meczu to jakiś problem?
W spotkaniu Dotta i Cartera się pomyliłem i zamiast 20:00 wpisałem 15:30 :/
Nie jest, po prostu poprawimy. Od zgłaszania własnie takich pomyłek jest ten temat. Tylko podawajcie link do posta.
 
R 367

radnydrozda

Użytkownik
W moim poście zamiast typu na Dotta z Carterem , zrobiła mi się minka .
Proszę o poprawienie na Typ 2 w meczu Carter-Dott
Minka się zrobiła bo nie stosujesz spacji po dwukropku, i cała tajemnica.
Na przyszłość podawaj linka do posta.//psotnick
 
R 367

radnydrozda

Użytkownik
W moim poście zamiast typu na Dotta z Carterem , zrobiła mi się minka .
Proszę o poprawienie na Typ 2 w meczu Carter-Dott
Minka się zrobiła bo nie stosujesz spacji po dwukropku, i cała tajemnica.
Na przyszłość podawaj linka do posta.//psotnick
Dzieki psotnick
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Niestety sie wyrobilem sie z dlugoterminowymi takze jestem zmuszony do rezygnacji z konkursu, sorki za problem.
A dlaczego jesteś zmuszony?
Po prostu na koniec w tabeli nie będziesz miał punktów za długoterminowe i będziesz musiał polegać na tym co ugrasz w codziennych.
Regulamin jest tu akurat jasny jak słońce:
Typy długoterminowe
Dodatkowym - a więc wcale nie obowiązkowym - sposobem na zdobycie punktów w konkursie, są typy długoterminowe, które będą rozliczane według następujących zasad:
11. Za nietrafne wskazania nie ma punktów ujemnych.
 
R 367

radnydrozda

Użytkownik
Mam blad w godzinie rozpoczeciu meczu Murphy- Jones. Prosze o poprawienie.
Sorry psotnick ale pisze z tel wiec nie wkleje postu.Jest to pierwszy post w typach niedzielnych.
Dzieki
//Poprawione, mogłeś chociaż godzinę podać na jaką poprawić ???? . Urbaneq
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jedna prośba:
Uprasza się uczestników konkursu, żeby razem z szablonami postów nie kopiować automatycznie kursów tylko podawać takie jakie są w danej chwili. Kursy się zmieniają w czasie, nawet w ciągu godziny, a już na pewno z dnia na dzień, bo niektórzy podają kursy nieaktualne, który były parę godzin temu, albo nawet więcej. Wiem że tak jest wygodniej, ale bez przesady.
Do tej pory przymykaliśmy oko na takie rzeczy, ale teraz będziemy to traktować jako zawyżanie kursów. Więc proszę mieć to na uwadze, po to w każdym temacie jest na początku szablon żeby z niego korzystać, albo ewentualnie sprawdzać kursy i podawać takie jakie są w danej chwili.
 
chowirex 114,6K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Jestem zablokowany dziś mogę podać tylko 1 mecz gdyż 2 typy z poprzedniego dnia dziś będą kończone.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
No to podajcie jeden typ, chyba praktycznie każdy tak ma, ludzie którzy podali po dwa typy to powtórzyli jeden z meczow więc ten powtorzony typ będzie nieważny bo niezgodny z regulaminem.
 
Do góry Bottom