>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jestem zablokowany dziś mogę podać tylko 1 mecz gdyż 2 typy z poprzedniego dnia dziś będą kończone.
A dlaczego jestes zablokowany?
Masz 3 mecze do wyboru, jest nowy dzień i nowy wynik, bo stawiałeś po kursach sprzed meczu, a teraz sytuacja jest inna, kursy również i można spokojnie podawać mecze które już obstawiłeś. Byleby było wyraźnie napisany jaki jest aktualny wynik danego meczu. Higgins skończył szybciej i stąd mniej meczy.
Tak pytacie jakby to była pierwsza edycja konkursu a nie siódma... Czy kiedykolwiek wcześniej były z tym jakies problemy? Ktoś złośliwie rozliczał takie sprawy? Nie, wręcz przeciwnie i teraz będzie tak samo, więc nie szukajcie problemów tak gdzie ich nie ma. Jest majówka, piękna pogoda, a to jest tylko konkurs... chill out, people..
 
chowirex 115,8K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
A dlaczego jestes zablokowany?
Masz 3 mecze do wyboru, jest nowy dzień i nowy wynik, bo stawiałeś po kursach sprzed meczu, a teraz sytuacja jest inna, kursy również i można spokojnie podawać mecze które już obstawiłeś. Byleby było wyraźnie napisany jaki jest aktualny wynik danego meczu. Higgins skończył szybciej i stąd mniej meczy.
Tak pytacie jakby to była pierwsza edycja konkursu a nie siódma... Czy kiedykolwiek wcześniej były z tym jakies problemy? Ktoś złośliwie rozliczał takie sprawy? Nie, wręcz przeciwnie i teraz będzie tak samo, więc nie szukajcie problemów tak gdzie ich nie ma. Jest majówka, piękna pogoda, a to jest tylko konkurs... chill out, people..
Dopiero teraz odczytałem tą wiadomość, prosiłbym aby mnie nie karać ujemnymi punktami
Taki mam zamiar. Jak ktoś dodał tylko jeden mecz (myśląc że tylko 1 moze dodac) to będzie rozliczony tak jakby miał być tylko jeden. Czyli wg wyniku meczu, za drugi nie będzie minusu.//psotnick
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czyli jutro typujemy te same mecze co dziś ? Tylko musi być inny typ ?
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Czyli jutro typujemy te same mecze co dziś ? Tylko musi być inny typ ?
Tak, tu nic się nie zmienia, przecież regulamin taki sam jak co roku. Jak są jednocześnie 2 mecze które trwają 3 dni to inaczej się nie da po prostu. Byleby tylko zaznaczać aktualny wynik przy typie.
 
D 1,5K

dawid3009

Użytkownik
Z tego co widzę w top5 chyba się załapałem, nie liczyłem typów długoterminowych.
Czy jest możliwość wysłania ewentualnej nagrody na konto bankowe? (Skrilla nie mam, obecnie korzystam tylko z ecopayz)
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Z tego co widzę w top5 chyba się załapałem, nie liczyłem typów długoterminowych.
Czy jest możliwość wysłania ewentualnej nagrody na konto bankowe? (Skrilla nie mam, obecnie korzystam tylko z ecopayz)
Jeśli się znajdziesz na premiowanym miejscu to raczej powinna być taka możliwość.
Wieczorem powinno być podliczone typy codzienne i długoterminowe, i tabela całościowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dzięki psotnick za super sprawne przeprowadzenie konkursu - nie udało się niestety tym razem, ale pozwolił mi interesować się turniejem ze zdwojoną energią ;)
Duże brawa! ????
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dostałem info, że nagrody poszły dzisiaj na podane przez zwycięzców dane skrill.
W przypadku jednego usera, który wolał przelew bankowy to będzie on wysłany w poniedziałek. Mamy nadzieję, że to nie będzie stanowiło problemu.
 
Do góry Bottom