>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
▶ Tutaj możecie zamieszczać swoje pytania, propozycje i niezgodności odnośnie konkursu &quot;Typy Dnia&quot;

▶ Ale przed zadaniem pytania poczytaj REGULAMIN :!: :!:

▶ Może znajdziesz tam odpowiedź :smile:
▶ Prosimy umieszczać linki do swoich postów, które mają zostać zedytowane.
 
voxar 195

voxar

Użytkownik
Witam, proszę o dodanie godziny (20.45)
Jako, że nie mam napisanej wystarczającej ilości postów wstawiam dokładną datę i numer posta : 5-01-2015 post5028706
 
voxar 195

voxar

Użytkownik
Cześć.
Ale ze mnie niezdara. Proszę o zmianę w moim poście.
Zamiast dyscypliny :hokej: powinien być oczywiście ????
Dopiero teraz to zauważyłem ????
06.01.2015 post5032128
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
proszę o kasację mojego typu na chińskiego kosza, na moim kompie jest 12:33 w tej chwili w rzeczywistości czas jest trochę do przodu i nie zdążyłem zmieścić się w regulaminie :/
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-10-01-2015-sobota-117452-2.html#post5045404

Zmiana zdania: &quot;Ważnym argumentem jest jeszcze to,że Federer w tamtym roku wygrał ten turniej,a Dimitrov w 2013 doszedł tutaj do finału także jednemu jak i drugiemu gra się tutaj wspaniale. &quot;

na:

Ważnym argumentem jest jeszcze to,że Federer w tamtym roku doszedł do finału turnieju,a Dimitrov w 2013. Także jednemu jak i drugiemu gra się tutaj wspaniale.
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Może wypadałoby zrobić też za posty jak jest &quot;+dzięki&quot; coś w drugą stronę, np. minus. Ktoś dzisiaj napisał typ meczu Jordania - Irak +2,5 bramki i pokazuje wyniki z &quot;kapelusza&quot; których nie było.... To wprowadza innych w błąd, tych którzy nie analizują sami meczu tylko sugerują się innymi...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom