>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Witam. Chciałbym zgłosić błąd w rozliczeniu.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-2-01-2018-wtorek.149625/page-2#post-6580297
Propozycja dotyczyła zwycięstwa łącznie z dogrywką. Na potwierdzenie przedstawiam porównanie kursów:
https://www.flashscore.pl/mecz/fuqtYPq1/#zestawienie-kursow;handicap-azjat;koniec-po-dogrywce
Kurs na zwycięstwo w regulaminowym czasie gry był większy i pochodził z innego bukmachera, który był podany:
https://www.flashscore.pl/mecz/fuqtYPq1/#zestawienie-kursow;handicap-azjat;koniec-meczu
Z góry dzięki.
Tylko w takim przypadku należy dopisać (włącznie z dogrywką). Mamy sami się domyślać?. Wszystkim zawsze rozliczałem taki Typ na minus i Tobie też.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Tylko w takim przypadku należy dopisać (włącznie z dogrywką). Mamy sami się domyślać?. Wszystkim zawsze rozliczałem taki Typ na minus i Tobie też.
Nie jest to nigdzie napisane w regulaminie, więc sam mam się domyślać ?
Po drugie po to jest ten dział, żeby takie sytuacje wyjaśniać.
Przedstawiłem jaki typ był podany, więc proszę o poprawienie. Przy okazji proszę to w regulaminie uściślić, by nie było później nieporozumień.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Nie jest to nigdzie napisane w regulaminie, więc sam mam się domyślać ?
Po drugie po to jest ten dział, żeby takie sytuacje wyjaśniać.
Przedstawiłem jaki typ był podany, więc proszę o poprawienie. Przy okazji proszę to w regulaminie uściślić, by nie było później nieporozumień.
W takim razie niech decyzję podejmie psotnick . On tu jest głównym dowodzącym.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
fortuna
Analiza: Derbowe spotkanie w ramach pucharu Anglii , Liverpool na własnym stadionie podejmował będzie swojego rywala zza miedzy. Gospodarze oczywiście już przed pierwszym gwizdkiem sedziego są stawiani w roli faworytów do zwycięstwa oraz awansu do dalszych gier. Liverpool jest obecnie w niezłej dyspozycji nie poniósł porażki w 16 poprzednich spotkaniach z czego większośc zakończył zwycięstwami. Goście natomiast po kilku dobrych spotkaniach zanotowali 4 spotkania bez wygranej, 2 zremisowali i ponieśli dwie porażki. W tym meczu na pewno łatwo im się grało nie będzie bowiem Liverpool ma niedosyt po zremisowanych derbach na swoim stadionie kilka tygodni wcześniej, bowiem był tam zespołem znacznie lepszym pod każdym względem, ale Everton wtedy dostał karnego i remisu już nie wypuścił. Dlatego myślę że gospodarze będą bardziej zmobilizowani żeby tutaj wygrać i to myślę że wysoko. Ja stawiam na over w bramkach oraz na wygraną gospodarzy dokładnie 3:1. Myślę że goście bramkę tutaj będą w stanie strzelić bowiem defensywa gospodarzy często popełnia indywidualne błędy , poza tym cała ekipa Liverpoolu ma spore problemy z koncentracją.
Zmienione //Waldi1979
 
Z 615,4K
Ten typ jest trafiony wynik 88-84
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup
Godzina: 17:00
Spotkanie Unics Kazan- Asvel Villeurbanne handicap[0-9,5 ]
Typ:2
Kurs: 1,80
Bukmacher : Totolotek
analiza.w tym spotkaniu eurocup faworytem jest zespól gospodarzy Unics Kazan.w fazie glównej zajęli 2 miejsce w grupie A bilansem 7 zwycięstw i 3 poniesionych porażek.w ostatnim swoim pojedynku pokonali oni w wyjazdowym spotkaniu Torino 79-72.Ich przeciwnik drużyna Asvel Villeurbanne w fazie głównej grała bardzo dobrze i zajęła 1 miejsce w grupie D z takim samym bilansen co ich rywale czyli odnieśli 7 zwycięstw, w tym 1 po dogrywce i przegrali 3 spotkania.w ostatnim pojedynku w grupie pokonali po niezwykle zaciętym pojedynku na wyjeżdzie po dogrywce Gran Canarie 129-128.Myśle że goście stawią twardy opór i jeżeli przegrają to spotkanie to w skromnych rozmiarach.
26/09/14 EK
Asvel Basket - BC Uniks Kazań 79:88
⛔100
Typ jest z z 03.01.2017 i jest trafiony,prosze to poprawic
Poprawione.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Witam ponownie ????
Panowie jakaś decyzja zapadła jeśli chodzi o rozliczenie kosza ?
Proponuję rozliczyć na +, na pewno nikomu to nie będzie przeszkadzało a ja na pewno następnym razem już nie zapomnę podkreślić o dogrywce.
Byłbym wdzięczny ????
Pozdro.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam ponownie ????
Panowie jakaś decyzja zapadła jeśli chodzi o rozliczenie kosza ?
Proponuję rozliczyć na +, na pewno nikomu to nie będzie przeszkadzało a ja na pewno następnym razem już nie zapomnę podkreślić o dogrywce.
Byłbym wdzięczny ????
Pozdro.
Nie musi zapadać żadna decyzja, bo wszystkie zapadły w Regulaminie.
▶ Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
Dodatkowo w Regulaminie jest również wyraźnie postawione odnośnie hokeja, że musi być wyraźnie zaznaczone czy typ w czasie regularnym czy z dogrywką i karnymi. W hokeju to oczywiście jest dużo częstsza sytuacja i dlatego tam jest hokej literalnie wymieniony ale to można rozciągnąć na wszystkie sporty amerykańskie, na zasadzie interpretacji in extenso, albo po prostu zdrowego rozsądku. Bo to przecież chyba jasne, że to ma znaczenie czy zagrasz win w czasie regularnym, czy po dogrywce, bo od tego zalezy czy wygrałeś czy przegrałeś zakład. Zresztą kursy też się różnią wtedy, więc to ma znaczenie.
Więc nie zapomnij podkreślać jaki typ typujesz w swoich typach, a my nie zapomnimy go rozliczyć zgodnie z tym co napisałeś i jaki był wynik na boisku.
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Gdy podałem już typ na dany dzień, ale jednak chciałbym zmienić swój wybór, czy istnieje taka możliwość? W regulaminie nic nie wyczytałem na ten temat.
Uder może usunąc swój typ, ale tylko do momentu rozpoczęcia danego meczu. W sensie prośba musi być napisana przed rozpoczęciem meczu. I wtedy może podać nowy typ wg uznania.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
W tym przypadku sugerujesz mój brak rozsądku, ale de facto informacji o Koszykówce w regulaminie nie ma.
Ja się nie będę wykłócał o tą zmianę. Jednak w tym przypadku używasz określenia extenso, by przerzucić winę na mnie, bo to nie ja się domyśliłem, że skoro nie ma w regulaminie zapisu odnośnie Koszykówki, to on tam jest.
Nie lepiej przyznać rację, że faktycznie do regulaminu musi zostać dopisana informacja o innych sportach, by wszystko było klarownie w regulaminie ujęte ?
Podsumowując liczyłem na dojrzalsze podejście do sprawy.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Kreatywnie.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W tym przypadku sugerujesz mój brak rozsądku, ale de facto informacji o Koszykówce w regulaminie nie ma.
Ja się nie będę wykłócał o tą zmianę. Jednak w tym przypadku używasz określenia extenso, by przerzucić winę na mnie, bo to nie ja się domyśliłem, że skoro nie ma w regulaminie zapisu odnośnie Koszykówki, to on tam jest.
Nie lepiej przyznać rację, że faktycznie do regulaminu musi zostać dopisana informacja o innych sportach, by wszystko było klarownie w regulaminie ujęte ?
Podsumowując liczyłem na dojrzalsze podejście do sprawy.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Kreatywnie.
Niczego się nie musisz domyślać, powtórzę wyimek z Regulaminu mówiący jak ma być podany typ:
▶ Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
Tu nie ma nic do domyślania się, wszystko jasno i klarownie wyłożone. To w twoim interesie jest zadbać o to, żeby typ jednoznaczny i precyzyjny. A w Regulaminie nie da się wszystkiego zapisać bo by miął 400 stron i przewijałbys go pół godziny. Nie wiem po co tyle czasu tracimy na taką pierdołę, więc to by było na tyle. Pozdrawiam.
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Prośba do adminów... Na 6.01 napisałem typ na mecz który się nie odbył i został przeniesiony na 9.01. Jeżeli to możliwe, to proszę mój wpis przenieść na 9.01.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-6-01-2018-sobota.149630/page-2
Nie będziemy przenosić bo post nie może być wcześniejszy niz sam temat, bo to głupio wyglada. Niedawno własnie była podoba sytuacja, jeden z modów nie sprawdził od razu przeniósł takiego posta i teraz on jest przed postem wprowadzającym. Najlepiej po prostu powtórz tego posta w tym temacie który ma być, a ten wcześniejszy usuniemy. Tylko musisz oczywiście o tym dać znać//psotnick
Ok, dobra. Właśnie miałem napisać, że przeniosę go sam.
Przeniosłem, proszę o usunięcie typu z 06.01, link powyżej.
Usunięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom