>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
S 13K

stonesour

Użytkownik
co stanie się z typem jeżeli mecz przesunęli na następny dzień z powodu opadów deszczu?
W takich przełożeniach z dnia na dzien, jak w tenisie czasem bywa, to po prostu czekamy na wynik meczu i rozliczamy zgodnie z wynikiem. Gdyby była dłuższe przełożenie, np 3-4 dni lub tydzien to dajemy zwrot.//psotnick
 
might89 834

might89

Użytkownik
Witam. Dlaczego nie mogę wysyłać wiadomości na priv do użytkowników?
Zająłem 3 miejsce w Typach Dnia w grudniu i chciałem podać dane do przelewu Skrill ;) Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam ;) ????
Nie wiem w czym problem, może masz po prostu blokadę na pw. Wysłałem twoje pytanie do admina, niedługo powinien odpisać. W ostateczności można podac tutaj login do skrilla, bo tylko tyle potrzeba do wysłania nagrody//psotnick
 
Z 610,3K
Ten typ jest trafiony.Prosze to poprawic
wynik 80-56
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga kobiet
Godzina: 16:30
Spotkanie Yakin Dogu Universitesi- Perfumerias Avenida
Typ:eek:ver 129,5
Kurs: 1,80
Bukmacher :Totolotek
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek w Eurolidze kobiet.Zdecydowanymi faworytkami tego spotkania jest zespól gospodarzy drużyna Yakin Dogu Universites.Aktualnie zajmują one 2 miejsce w grupie B z 16 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych spotkaniach odniosły 8 zwycięstw i 2 pojedynki przegr5ały.W ostatniej kolejce przegrały po zaciętym pojedynku na wyjeżdzie z liderem Ekaterinburg 82--77.Ich rywalki drużyna Perfumerias Avenidazajmuje 5 miejsce w tej grupie z 15 punktami zdobytymi.Na ich wynik składa się 5 zwycięstw i 5 poniesionych porażek.w ostatniej kolejce przegrały na wyjeżdzie z Wisła Can-Pack 52-48.Myśle że teraz w tym meczu padnie dużo koszy.
Data TU Mecz FT
01/11/17 EKGB
Avenida - Yakin Dogu Universitesi 62:67
⛔ 100
poprawione, nie płacz / ibis
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Z dniem 1 Lutego 2018 roku do listy bukmacherów z których oferty można korzystać zostanie dodany dodany nowy bukmacher:
Zaktualizowana lista będzie do wglądu od 1 lutego w Regulaminie Typów Dnia jak i w poszczególnych tematach dziennych.
Mamy nadzieję, że ta zmiana rozszerzy możliwości typowania w konkursie Typy Dnia.
Powodzenia wszystkim!
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Proszę o zmianę nazwy gospodarza meczu w moim typie z dnia dzisiejszego..Chodzi oczywiście o ekipę Melbourne City a nie błędnie wpisaną Melbourne Victory....Za przeoczenie przepraszam...Cała analiza była robiona pod kątem drużyny Melbourne City.....Dzk....
Poprawione //Waldi1979
 
might89 834

might89

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-25-01-2018-czwartek.150013/#post-6594498
Podałem typ. Wpisałem buk. Unibet, a klikając, przekierowuje do Fortuny. Proszę o poprawkę ;) ????
Nie ma problemu, to nie twój błąd tylko zdaje się wtyczki z skrypcie. Najważniejsze ze jest napisane jaki to buk, ikona nieważna //Waldi1979

Problem jest w tym, ze pewnie kopiowaliście nagłowki od innych, potem wstawialiście swoje dane, w tym buki, tylko że nie kasowaliście edycji i zostawał link do dawnego buka. I stąd są te problemy. Jeśli usuniesz całą nazwę buka i napiszesz ją od nowa to nie będzie tego problemu//psotnick
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-26-01-2018-piatek.150014/
Proszę o poprawę loga bukmachera, zamiast logo Unibet omyłkowo ustawiłam logo fortuny

Nie ma problemu, to nie twój błąd tylko zdaje się wtyczki z skrypcie. Najważniejsze ze jest napisane jaki to buk, ikona nieważna //Waldi1979

Problem jest w tym, ze pewnie kopiowaliście nagłowki od innych, potem wstawialiście swoje dane, w tym buki, tylko że nie kasowaliście edycji i zostawał link do dawnego buka. I stąd są te problemy. Jeśli usuniesz całą nazwę buka i napiszesz ją od nowa to nie będzie tego problemu//psotnick
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Czy w tabeli Typów Dnia punkty ze skuteczności są już wliczone do ogólnej punktacji, czy trzeba je dodać samemu ?
Nie no skąd, a czemu by miały być wliczone na tym etapie?
Punkty za skuteczność doliczane są w tabel końcowej a nie za dni 1-25. To chyba jasne.
Poza tym żeby być w tabeli końcowej trzeba mieć poddane 10 typów, a teraz niektórzy jeszcze muszą dopiero dobić do tego limitu, więc dodawanie punktów za skuteczność byłoby kompletnie bez sensu, bo to się może jeszcze zmienić 15 razy.//psotnick
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Za niedzielę tj. 28 01 2018 nie są podliczone wszystkie typy w tym mój, Pozdrawiam
Przeoczenie, już uzupełnione //Waldi1979
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom