>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Takie małe pytanie: Dlaczego za wczorajszy typ dostałem minus 100 punktów? Przecież Lazio wygrało.
Poprawione //Waldi1979
 
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Nie wiem czy mogę , ale przeglądając dzisiejsze propozycje zauważyłem wpis kolegi Stanley63 i chciałbym prosić w jego imieniu o poprawienie wpisu na poprawny.... Spotkanie : Lechia - Nieciecza , Typ: Czerwona kartka....., nie wiem czemu , ale nie mogę wysłać do kolegi prywatnej wiadomości , a szkoda byłoby gdyby typ wszedł i został zaliczony jako -100 ze względu na zły wpis......Pzdr...
Poprawione, szacun za postawę fair play ???? //Waldi1979
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Pytanie..., mogę podać typ na Betis - win , jeśli kolega podał dokładny wynik 2:0 ?..., niby ten sam mecz ale troche inna grupa tematyczna.....
Możesz, bo czemu by nie? Te typy się nie wykluczają//psotnick
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
witam, na typy dnia na jutro wrzucilem mecz z dzis, wiec prosze z czwartu to usunac. Dziekuje.
Typ puchar RumuniinPilka nozna.
Dziekuje
/Już usunięte. Husarz22
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Witam, z tej radości z napisania typu w tym dziale po wielu miesiącach zapomniałem dodać w typie : OT - over time do Blue Jackets
Typy na dzień 2.03, proszę o dopisanie. Dziękuję

Dopisane. Na przyszlość podawaj link do postu. //Waldi1979
 
trepas 108

trepas

Użytkownik
Witam, dodałem dziś post w typy dnia 2.03 i tam gdzie trzeba wpisać bukmachera, wpisałem Fortune i widnieje fortuna lecz odnośnik jest do innej strony ( pewnie przez to, że skopiowałem ) prosiłbym o zmianę po prostu na fortunę żeby wszystko było jasne i przejrzyste, aby uniknąć potem problemów bo kursy mogą się różnić ????
W niczym to nie przeszkadza, ważne, że podałeś buka skąd wziąłeś kurs //Waldi1979
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Witam - pewnie znów o to pytam, ale miałem małą przerwę od obstawiania i mi wyleciało z głowy: https://forum.bukmacherskie.com/posts/6614880/unread jeśli ktoś rozpisuje typ &quot;OBIE STRZELĄ&quot;, to mam prawo rozpisać gol konkretnej drużyny?
Jeśli TAK - to proszę zmodyfikować informacje na: &quot;Typ: Gol Lille, Kurs: 1.65&quot;, jeśli nie, to wszystko pozostaje bez zmian, bo do 72 minuty na pewno mogę ????
Pozdrawiam

Zostaje tak jak jest, poniżej piotrex007 Ci wytłumaczył //Waldi1979
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam - pewnie znów o to pytam, ale miałem małą przerwę od obstawiania i mi wyleciało z głowy: https://forum.bukmacherskie.com/posts/6614880/unread jeśli ktoś rozpisuje typ &quot;OBIE STRZELĄ&quot;, to mam prawo rozpisać gol konkretnej drużyny?
Nie możesz dać typu na bramkę Lille, bo jest w regulaminie zapis, że możesz dać typ podobny, ale musi on być bardziej ryzykowny, czyli w drugą stronę by mogło być, że Ty dajesz gola jednej drużyny, a ktoś po Tobie obie strzelą. Tak samo ja dałem over 4,5 ŻK, a kolega po mnie over 5,5 ŻK, tak jest ok. Przynajmniej ja to tak rozumiem ;)
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
No tak, zgadzam się z Tobą, tylko jeszcze pytam, bo np. jakbyś dał czystą 1 z kursem 4.00, to ja mógłbym dać typ 10 pod tą drużynę, a to w sumie też jest ułatwieniem :p
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
No tak, zgadzam się z Tobą, tylko jeszcze pytam, bo np. jakbyś dał czystą 1 z kursem 4.00, to ja mógłbym dać typ 10 pod tą drużynę, a to w sumie też jest ułatwieniem :p
Nie możesz dać typu z podpórką, gdy ktoś wcześniej dał wygraną tej drużyny, typ musi być bardziej ryzykowny, czyli możesz dać np wygraną z hendicapem lub wygrana +- bramki w meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom