>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
licha9 230

licha9

Użytkownik
Witam, kiedy ukaże się tabela za miesiąc marzec?
Uwaga do wszystkich! Najpierw polecam przejrzeć Regulamin Typów Dnia, a dopiero potem pytać, bo w 95% znajdziecie tam odpowiedzi i nie trzeba będzie pytać. Akurat co do tabeli wszystko jest dokładnie wyjaśnione w Regulaminie, jaśniej się chyba nie da:
▶ Tabela konkursu:
Tabela konkursu w każdym miesiącu będzie aktualizowana w dniach 10 - 15 - 20 - 25 i na koniec danego miesiąca (+/- 1-2 dni). Aktualizacja pojawi się w postaci screenshota z tabeli przygotowanej w Excelu, jednocześnie za każdym razem w temacie Tabela pojawi się post informujący, że dany okres miesiąca został zaktualizowany i wpisany do tabeli. Wcześniej w temacie &quot;Podliczanie typów&quot; zostaje dopisany post informujący, że dane dni zostały podliczone.
//psotnick
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Witam, moja sprawa dotyczy typu na dzień 6.03:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-6-03-2018-wtorek.150821/page-2#post-6617347
Otóż sprawa jest taka, iż dokładnie w momencie wysyłania przeze mnie postu do tematu, kurs na wymienionym przeze mnie bukmacherze spadł z 3,20 --&gt; 3,10. O ile typ będzie w ogóle trafny, to obojętne jest mi ile punktów zostanie doliczone. Chcę tylko poinformować o tym, aby w razie czego uniknąć nieporozumień, że zawyżam lub zaniżam kursy ;) Pozdrawiam ;)
Nie ma takiego zagrożenia, te parę minut od pobrania kursu do zatwierdzenia posta nie robi różnicy//psotnick
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Chyba zgodnie z regulaminem mój typ na 08 marca(czwartek) jest mniej ryzykowny od tego wcześniejszego. Jeśli tak jest i nie może on zostać to proszę o usunięcie.
Nie, nie ma powtórzonego typu. Tamten typ to podwójny, win + bramki, a to zupełnie inny typ. Bardziej ryzykowne typy odnosimy tylko do overów i handicapów.//psotnick
 
wimiezasad 194

wimiezasad

Użytkownik
Przepraszam bardzo za pogrubioną czcionkę :confused: prosiłbym o poprawienie ???? i bez ::zoltakartka: ????
Poprawione.
Na przyszłość przed zatwierdzeniem posta korzystajcie z opcji edycji u góry okna posta, tam jest ikonka gumki, która anuluje edycje tekstu.//psotnick
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Trochę za późno zobaczyłem, że kolega podał wyżej bardziej ryzykowny typ na to samo spotkanie. Mecz już trwa, więc już chyba trochę za późno na usunięcie?
No niestety, nauczka na przyszłość. Prośby o edycje tylko uwzględniane tylko do momentu rozpoczęcia danego zdarzenia. W sensie oczywiście liczy się moment wysłania prośby, bo sama edycja może być nawet po spotkaniu (w zależności od tego jak modzi akurat się tym zajmą). Byle tylko przed mecze był ślad że potrzebna poprawka posta//psotnick
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Witam. W dzisiejszej mojej propozycji widnieje nazwa Championship.
Flashscore pokazuje nazwę dywizja 1 natomiast na oddsportal jest to Championship. Informuję, by nie było problemu przy rozliczaniu...
ok, przyjęte do wiadomości, na przyszłość możesz też podawać kraj, a nie samą ligę //Waldi1979
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Witam
Proszę o zmianę zdania
&quot;Do rewanżu jestem przekonany że podopieczni Petera Stogera podejdą maksymalnie skoncentrowani i nie popełnią tego błędu, jaki popełnili w Austrii...&quot;
na:
Jestem przekonany że do rewanżu podopieczni Petera Stogera podejdą maksymalnie skoncentrowani i nie popełnią tego błędu, jaki popełnili na Signal Iduna Park&quot;
Typy Dnia - 15.03.2018 (czwartek)
Z góry dziękuję
Pozdrawiam
/Zrobione
husarz22
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom