>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Proszę mi wyjaśnić, dlaczego mój typ został rozliczony, gdy mecz jeszcze trwa? Dlaczego za rozliczenie typu zabiera się osoba bez kompetencji? Która jest tak leniwa, że nawet nie chce jej się sprawdzić formatu meczu i jego harmonogramu? Rozumiem, że nie każdy interesuje się snookerem, ale cóż za problem zapytać. Tym bardziej, że wśród moderatorów jest kolega psotnick, z uzasadnionym statusem eksperta od snookera na tym forum. Proszę o rozliczenie mojego typu po zakończeniu meczu.
P.S. Zirytowałem się mocno, bo już kilka miesięcy przydarzyła mi się podobna sytuacja.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-11-04-2018-sroda.151255/#post-6639770
Ale po co te nerwy? Rozliczenie już poprawione. Nie kazdy musi siedzieć w danej dyscyplinie.//psotnick
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Proszę o przerzucenie mojego typu z tematu jutrzejszego do dzisiejszego. Dziękuje i przepraszam za błąd
Przeniesiony.
Na przyszłość podawaj zawsze linka do posta!
//psotnick
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Nie wiem czemu przy moim typie w &quot;Typach dnia - sobota 14.04.18&quot; przy bukmacherze Fortuna jest ikonka Betclic. Jeżeli jest opcja to proszę o jej usunięcie i zostawienie nazwy samej Fortuny. #28
Pewnie przez to że kopiowałeś szablon z innego typu i została z niego ikona. Po to jest podany szablon na początku kazdego dnia żeby z niego korzystać.
I jeszcze jedno: nie podawaj numeru posta, kliknij na niego, w pasku adresu przeglądarki pojawi ci się adres posta, skopiuj go i dopiero takiego linka wklej. Bo wszystko inne nie przyspiesza roboty tylko wręcz przeciwnie.//psotnick
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Witam mam takie pytanie co do mojego typu z niedzieli 15.04 https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-15-04-2018-niedziela.151521/#post-6642308
Wiem że tego nie zaznaczyłem, ale w Unibecie mam tak że wszystko liczone jest razem z dogrywka. Boston z Bucks wygrali dopiero po dogrywce i mi tam ten typ wszedł. To tylko pytanie czy mam tam minus właśnie przez to że nie zaznaczyłem że razem z dogrywka się wlicza ten over czy to po prostu błąd? Byłbym wdzięczny za odpowiedź. Tak wiem w meczu był remis ;) najwyżej następnym razem bede to zaznaczal ze liczone razem z dogrywka.
Poprawione, na przyszość dodawaj w typie, że razem z dogrywką, żeby nie było niejasności //Waldi1979
 
Z 610,3K
prosze o poprawe godziny na 20,30
Dyscyplina: Koszykówka FIBA Europe Cup
Godzina: 18:30
Spotkanie Bakken Bears - Avellino handicap [6,5- 0 ]
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Totolotek
Analiza.Jest to drugi pojedynek półfinałowy Fiba Euro Cup pomiędfzy tymi zespołami.W pierwszym spotkaniu rozegranym na parkiecie Avellino gospodarze wygrali minimalnie po bardzo zaciętym pojedynku 75-72.Teraz w spotkaniu rewanżowym Bakken Bears który jest rewelacją tych rozgrywek niestoi na straconej pozycji.Wcześniej w fazie play-of kolejno pokonali Ventspils i ćwierćfinale Le Portel.Avellino ich przeciwnik to bardzo dobry zespół który szczególnie imponuje w grze obronnej.W spotkaniach pucharowych pokonali w 1/8 Tsmoki Mińsk i w półfinale Juventus .Napewno będzie to bardzo zacięty i wyrównany pojedynek a wynik jest całkowicie sprawą otwartą.Sądze że na swoim terenie Bakken Bears zrobi wszystko żepy pokonać swojego przeciwnika,a jak nawet przegra to moim zdaniem minimalnie.Mocną stroną tej drużyny są celne rzuty za 3 punkty.
/Poprawione
husarz22
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-15-04-2018-niedziela.151521/#post-6642399
Witam,
Panowie Moderatorzy PROSZĘ PODAĆ DOKŁADNE CECHY POPRAWNEJ ANALIZY ORAZ MINIMALNĄ ILOŚĆ ZNAKÓW JAKĄ MUSI ZAWIERAĆ.
Nie mogę się zgodzić z uwagą pod moim postem z uwagi na to iż fakt 12 kolejnych spotkań wygranych w handi był w tym przypadku dla mnie wystarczającym powodem aby zastanowić/pochylić się nad tym spotkaniem i pisanie 100 linijek tekstu pod tym nie zmienia istoty tego dokonaina OFI (którego próżno szukać w innych europejskich ligach) .
Rozumiem gdyby ktoś napisał &quot;Czuję ,że wygrają&quot; to inna sytuacja.
Dla mnie faworyt był jeden i choć utopiłem trochę kasy ,to pewnie po raz drugi też bym zagrał to spotkanie ;) (z uwagi na taką serię ) .
Po drugie jak ktoś stawia na drużynę która nie wygrała np. od 10 spotkań i napiszę sporo, to już analiza konkretna TAK?
Trzeba umieć to rozgraniczyć, lub dla świętego spokoju PODAĆ MINIMALNĄ ILOŚĆ ZNAKÓW I MOŻNA BZDURY PISAĆ.
Pozdrawiam.
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-15-04-2018-niedziela.151521/#post-6642399
Witam,
Panowie Moderatorzy PROSZĘ PODAĆ DOKŁADNE CECHY POPRAWNEJ ANALIZY ORAZ MINIMALNĄ ILOŚĆ ZNAKÓW JAKĄ MUSI ZAWIERAĆ.
Nie mogę się zgodzić z uwagą pod moim postem z uwagi na to iż fakt 12 kolejnych spotkań wygranych w handi był w tym przypadku dla mnie wystarczającym powodem aby zastanowić/pochylić się nad tym spotkaniem i pisanie 100 linijek tekstu pod tym nie zmienia istoty tego dokonaina OFI (którego próżno szukać w innych europejskich ligach) .
Rozumiem gdyby ktoś napisał &quot;Czuję ,że wygrają&quot; to inna sytuacja.
Dla mnie faworyt był jeden i choć utopiłem trochę kasy ,to pewnie po raz drugi też bym zagrał to spotkanie ;) (z uwagi na taką serię ) .
Po drugie jak ktoś stawia na drużynę która nie wygrała np. od 10 spotkań i napiszę sporo, to już analiza konkretna TAK?
Trzeba umieć to rozgraniczyć, lub dla świętego spokoju PODAĆ MINIMALNĄ ILOŚĆ ZNAKÓW I MOŻNA BZDURY PISAĆ.
Pozdrawiam.
Tyle jesli chodzi o analizę.
OFI od 12 spotkań tylko raz bez handi.
Dla mnie nie ma limitu znaków jeśli chodzi o analizę. Wystarczy czasem zdanie albo dwa jesli jest w nich jakiś sensowny konkret. Najlepiej by było jakby wszyscy pisali analizy w punktach: za typem 2-3 argumenty, przeciwnp jeden i to już byłaby dobre uzasadnienie typu. Ty napisałeś że OFI w 12 ostatnich spotkaniach tylko raz nie pokryło handi. Czyli zajrzałeś do statystyk i finito. A można wiedziec w jakim składzie grali te mecze, a w jakim ten mieli grać? Czy były jakies kontuzje, kartki? Dlaczego akurat w tym miało nie być przełamania serii? Nie dowiem się bo to wg ciebie bez znaczenia dla typu. No to sorry, to nie jest powazna stawianie sprawy bo statystyki nie grają, tylko gracze. Typowanie zdarzeń sportowych to i tak wystarczająco trudna sprawa żeby zostawiać to tylko i wyłacznie cyferkom w tabelach. Trzeba je znać ale opierać na nim wszystkiego. Nikt nie wymaga elaboratów, jak pisałem wystarczy 2-3 argumenty w punktach wypisane za typem i przeciw. I starczy. Ale olewania nie będziemy popierać.
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Proszę o dorzucenie brakującej części analizy (przypadkiem wysłałem niedokończony post), w tym temacie:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-21-04-2018-sobota.151528/
brakująca część:
Górnik tak samo nie ma problemów ze zdobywaniem goli, a i Jagiellonię też potrafił wypunktować na wyjeździe. Generalnie na pierwszy rzut oka może się wydawać, że strzelnica to będzie, ale w Kielcach, niemniej jednak w tej lidze wszystko jest na przekór. Wydaje mi się, że typ, który proponuję ma spore szanse na pokrycie. Chcąc nie chcąc obie ekipy mają nadal prawo marzyć o ligowym podium, a może nawet o czymś więcej. W tabeli panuje taki ścisk, że nie powinno zabraknąć w tym spotkaniu motywacji ani gospodarzom, ani gościom.
Poprawione //Waldi1979
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Proszę o korektę mojej analizy: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-24-04-2018-wtorek.151531/#post-6647007.
Podaję typ na proste zwycięstwo Binghama i to jest zgodne z moim zamiarem. Natomiast w podsumowaniu piszę m. in. &quot;.. graczy. Ponieważ jestem fanem Binghama, moje spojrzenie na szanse obu tych rywali może być zaburzone. Niemniej postanowiłem postawić na &quot;Bull-runa&quot; z niewielkim handi ujemnym. Na pewno w...&quot;
Proszę o usunięcie tych słów zaznaczonych na czerwono, są sprzeczne z podanym typem, a całość zrobiła się niejasna. Dziękuję z góry!
/poprawione
husarz22
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Znowu nie przeczytałem uważnie posta przed wysłaniem.
Proszę o doklejenie po zdaniu kończącym się słowami: &quot;[...] czegoś więcej można od tej drużyny wymagać&quot;, następującej treści:
&quot;No i też Real, pomimo męczarni z Juventusem bardziej mi się podobał niż Bayern. Teraz, kiedy emocje już opadły stwierdzam, że serce było za Juve (taki sportowy duch), ale podopieczni Zidane`a jednak słusznie znaleźli się w półfinale tegorocznej Champions League. Zresztą oni potrafią grać takie wielkie mecze jak mało kto, stąd pomysł na typ x2.&quot;
Dzięki i pozdrawiam.
/Zrobione, jednak na przyszłość proszę o linka do posta
pozdrawiam,
husarz22
 
krzyche 41

krzyche

Użytkownik
Hej,
1. W dniu wczorajszym (25.04.2018) winiar93 postawił na X2 na Real, wcześniej padły już typy X i 2. Nie jest to powtórzenie zakładu?
2. Co sądzicie o pomyśle podliczania wszystkich kursów danego dnia - sumując wygrane/przegrane wszystkich graczy, żeby pokazać czy ogólnie dzień był na + czy na -. Czyli jakby ktoś grał wszystkie polecane zakłady to ile by mniej więcej na tym zyskiwał / tracił ?
Ad1. Jest powtórzenie, widać przeoczone. Zaraz będzie poprawione, w tabeli też.
▶ Nie zamieszczamy typu, który został podany już przez innego gracza. Można wtedy jeszcze postawić na dane spotkanie ale na przeciwna drużynę/zawodnika lub remis itp. Przykład: Jeżeli gracz A podał już typ 1 na dane zdarzenie, to gracz B może jeszcze postawić X, 2 , under, over, pierwszą połowę itp.
Ogólna zasada jest taka, że nie można podać typu mniej ryzykownego (lub tak samo) jak już wcześniej podany (oczywiście dotyczy to głównie handicapów i overów/underów, ale też dotyczy to typów na czysty &quot;win&quot; i &quot;bez remisu&quot;).
Ad2. Nie wiem co by to miało na celu. Raz że każdy dzień inny, a dwa że to przecież jest konkurs, więc i typy są często konkursowe nastawione na duży kurs i nikt przy zdrowych zmysłach nie gra wszystkich typów jak leci z danego dnia. Zwłaszcza że przeciez niektóre typy się wykluczają gdy jeden typ jest na jedną drużynę, a drugi na przeciwnika. Jeśli spodobał ci się jakiś typ to go po prostu grasz, a jak wejdzie dajesz lajka czy reputację i tyle.
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dlaczego link z tabelą niedziała
Już działa, wczoraj był jakiś zamęt na forum i się nie wyświetlił screen, Teraz już powinno być ok. Zawsze całość tabeli w załączniku posta więc tam tez można w razie czego sprawdzić.
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Hej,
1. W dniu wczorajszym (25.04.2018) winiar93 postawił na X2 na Real, wcześniej padły już typy X i 2. Nie jest to powtórzenie zakładu?
Wierzę, że jesteś nowy i po prostu nie ogarniasz do końca tematu. X2 to zupełnie inny zakład niż wcześniej postawione X oraz 2. Skoro jest to oddzielne zdarzenie w ofercie bukmachera to nie ma mowy o złamaniu jakiejkolwiek zasady w &quot;typach dnia&quot;. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom