>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wierzę, że jesteś nowy i po prostu nie ogarniasz do końca tematu. X2 to zupełnie inny zakład niż wcześniej postawione X oraz 2. Skoro jest to oddzielne zdarzenie w ofercie bukmachera to nie ma mowy o złamaniu jakiejkolwiek zasady w &quot;typach dnia&quot;. ????
No właśnie że jest mowa o złamaniu, niestety.
W regulaminie stoi jak byk:
▶ Nie zamieszczamy typu, który został podany już przez innego gracza. Można wtedy jeszcze postawić na dane spotkanie ale na przeciwna drużynę/zawodnika lub remis itp. Przykład: Jeżeli gracz A podał już typ 1 na dane zdarzenie, to gracz B może jeszcze postawić X, 2 , under, over, pierwszą połowę itp.
Ogólna zasada jest taka, że nie można podać typu mniej ryzykownego (lub tak samo) jak już wcześniej podany (oczywiście dotyczy to głównie handicapów i overów/underów, ale też dotyczy to typów na czysty &quot;win&quot; i &quot;bez remisu&quot;).
Najważniejsze to to co pogrubioną czcionką. Jakby nie patrzeć, x2 to typ mniej ryzykowny od czystej 2jki. I jako taki jest traktowany w tym konkursie jak powtórzony.
Reguła ta w Regulaminie jest od jakichś 4-5 lat, więc całkiem możliwe że to nie on jest nowy tylko ty. Przynajmniej jeśli chodzi o Typy Dnia i ich Regulamin.
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Ja się z tym ogólnie nie zgadzam żeby X2 było podpinane bezpośrednio pod czyste 2, ale wyczuwam, że jest to walka z wiatrakami, więc na tym poprzestańmy.
Korzystając z okazji proszę o usunięcie mojego typu na dziś, z tego oto tematu:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-27-04-2018-piatek.151535/#post-6648682,
z racji takiej, że za niego też zaraz dostanę -100, choć tutaj jestem skłonny przyznać rację obsłudze forum. Tak czy siak mecz się jeszcze nie odbył, więc chcę skorzystać z prawa do zmiany typu (bo chyba takowe mi przysługuje?).
Oczywiście przysługuje. Post juz usunięty//psotnick
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Witam,
Mam takie pytanie czy jest mozliwosc dodanie nowego bukmachera do konkursu Typy Dnia? Wyscigi psow, ktore tylko i wylacznie typuje w tym temacie sa bardzo niszowym sportem w Polsce. Oferta bukmachera Totolotek niestety jest bardzo uboga, gdyz zawiera zaledwie kilka (max 5-6) angielskich torow z calego dnia z ktorych sledze i znam tylko dwa - Romford oraz Central Park. Ponadto jest wystawiana bardzo pozno o godzinie 9-10 rano tego samego dnia, a biegi w Anglii zaczynaja sie o 11 rano (czasu angielskiego). Poprzez dodanie chocby jednego z ponizej podanych bukmacherow mialbym dostep do typowania wszystkich angielskich, irlandzkich jak i australijskich biegow. Tak wiec byloby to duze urozmaicenie dla wszystkich uzytkownikow tego forum, jak i dla mnie samego oczywiscie i znacznoe ulatwiloby analizy. Ponizej podaje liste proponowanych bukmacherow:
- Ladbrokes, William Hill, Betfair, Coral, Bet365, Betfred, BetVictor, Paddy Power, BetWay, 10Bet, Winner, Sun Bets, SpreadEX i inne. Z gory dzieki za odpowiedz.
Pozdrawiam
Już odpowiedziałem userowi na pytanie poprzez wiadomość prywatną. W skrócie: na liście buków TD mogą być tylko legalne i dostępne w Polsce bukmacherzy.//psotnick
 
krzyche 41

krzyche

Użytkownik
Patrząc na typy dnia z 02.05.2018, widzę że chyba niektórzy typerzy nie czytają zasad :headbang:
&quot;Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.&quot;
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-3-05-2018-czwartek.151541/#post-6651077
Jeżeli można zmienić jednak jeszcze typ z racji jak się okazało zmian w składzie Unii: tak więc zwycięstwo Sparty Wrocław po kursie 2,85
i w opisie pod spodem możecie dodać że post jest edytowany z racji zamiany Kołodzieja na Smektałę + Kuberę. Także uważam, że jednak para Sparty wygra.
Przepraszam za zamieszanie, ale dopiero teraz doczytałem na oficialnej stronie Unii o zmianie, a na stronie skąd brałem składy nie było zaaktualizowane ???? Dziękuje z góry i jeszcze raz przepraszam ????
Zmienione //Waldi1979
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
zgłaszam reklamację typu z 3 maja typy dnia .. dostałem za wyraźnie napisany typ poniżej 2.5 bramki (- 100 pkt) bo niby typ powtórzony.. ale zwracam uwagę na to , że wcześniej podany typ przez innego użytkownika ma zły zapis i jest nieczytelny.... no sry ale &quot;-2.5&quot; nie należy do najbardziej profesjonalnych zapisów underu
Coś jest na rzeczy. Rozliczenia poprawione. PROSZĘ PODAWAĆ LINKI DO POSTÓW, PRZYPOMINAM ŻE TO JEST WYMÓG REGULAMINOWY EWENTUALNEJ EDYCJI POSTA//psotnick
 
krzyche 41

krzyche

Użytkownik
Wczoraj dodałem dwa typy w typach dnia (3.05) ale w drugim poprosiłem o usunięcie pierwszego z racji że jest to typ powtórzony. Niestety nie został usunięty, a ja dostałem dwa razy -100. Można prosić o usunięcie pierwszego typu? Przecież prosiłem o to - i tak nie można stawiać dwóch typów w ciągu dnia, więc nie rozumiem tych -200 pkt..
Ale gdzie napisałeś o usunięcie? W nastepnym poście... Z takimi prośbami piszemy tutaj, w tym temacie &quot;Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów&quot; bo od tego własnie on jest. W gąszczu postów taka prośba może być przeoczona, więc pretensje proszę mieć do siebie. Post usunięty. PROSZĘ PODAWAĆ LINKI DO POSTÓW, PRZYPOMINAM ŻE TO JEST WYMÓG REGULAMINOWY EWENTUALNEJ EDYCJI POSTA//psotnick
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-3-05-2018-czwartek.151541/page-3#post-6651364
a co niby mialbym napisac w analizie do tego meczu ? ludzie wyzej , napisali juz o miejscach w tabeli itp ... napisalem , ze ogladalem Honke i wiem , ze zdobeda punkt w tym meczu ... , ze maja pilkarzy z potencjalem ... chyba powinno to wystarczyc // mialem pisac znowu to samo co ludzie na pierwszej stronie o tym meczu ?tamci typerzy juz napisali to - ilosc meczow wygranych , przegranych ? moj typ obrazil inteligencje adminow ?? mnie obraza to , ze dostalem -100 , a powinieniem miec +70 , ludzie skorzystali z tego typu ! prosze dac mi +70 pkt - bede pisal dluzsza analize nastepnym razem
A to jest praca zbiorowa czy jak? Jak wygrasz Typy Dnia to podzielisz się wygraną z innymi userami, którzy opisali wcześniej twój mecz?! Bądźmy poważni.//psotnick
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Proszę dopisac mi + 70 pkt zamiast -100 . Dziwne , ze wszystkim rozliczyli o 6 z rana , a Pan Psotnick o 10.00 wszedl i dal mi minus !!! To jest komedia ! Ja nie moge realizowac sie przez to w Typach Dnia ! Ludzie sa zniesmaczeni ta sytuacja ;/ Podalem dobry typ , typ poparty moimi odczuciami prosto z serca ! Zadne analizy i wypisywanie glupot tego nie zastapia . Prosze lepiej dawac minusy za sciaganie analiz i typow z innych portali , a mi dac +70 pkt - wtedy rozchmurzę sie i powroci usmiech na moje oblicze ????
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-7-05-2018-poniedzialek.151545/page-2#post-6653473
haha znowu admini dali minusa , teraz niby mniej ryzykowny , bo ktos dal remis ... on obstawial remis przeciez , ja X2 , czyli myslalem , ze moga goscie wygrac - bylby wynik 1-2 - tez bym mial minus haha , wielokrotnie ludzie podawali typ X2 , nawet jak ktos podal remis i mieli plus , a mi znowu specjalnie minusa dali ???? // a jeszcze inni daja podwojny wynik po kims kto dal 1 i tez maja plusa haha
Po pierwsze, nie admini tylko modzi, jeśli już, nie mylmy pojęć, bo to niebo a ziemia. Po drugie, w tym przypadku akurat masz rację, więc typ rozliczony zgodnie z wynikiem. Natomiast znowu analiza na odczep, tylko o mikrony przekroczyła bardzo nisko postawioną poprzeczkę &quot;niekiepskiej&quot;//psotnick
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Witam, dziś w typach dnia tj 09.05.2018
siódmy post od góry, popełniłem małą gafę którą chciałbym aby mi ktoś poprawił.
Napisałem że cyt; Dziś piłkarze gospodarzy...
chciałbym zamienić tekst na; Dzisiaj podopieczni Allegriego. . .
Ps; Z góry dziękuję, wiem że wypadałoby podać link do reklamowanego posta, lecz uwierzcie lub nie, ale niepotrafie tego zrobić. Umiem skopiować i udostępnić link do całej strony, ale Pan Psotnick twierdzi iż to tylko utrudnia odnalezienie, stąd moje info że jest on w kolejności siódmy od góry. Pozdrawiam
Było już to pisane wiele razy, trudno pisać za każdym razem.
Wystarczy kliknąć na numer posta (w prawym dolnym rogu posta np &quot; #2221 &quot;), potem kopiujesz adres który się wyświetlił w polu adresu przeglądarki i wtedy link prowadzi bezpośrednio do danego posta. I tyle.//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom