>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt;Gliwiczanin
Dyscyplina
: Tenis - Madryt
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nadal - Schwartzman
Typ: (Handicap +6.5 Schwartzman)
Kurs: 2.64
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na dzisiaj powtarzam typ z wczoraj. Diego gra naprawdę bardzo ciekawy tenis. Rafa jest fenomenalnej formie ostatnio od kwietnia wygrywa z wszystkie mecze bardzo pewnie bez straty seta. Jeśli chodzi o Diego wraca do formy.Zagrał ostanio z Lopezem i wygrał w trzech setach. W dwóch setach z Mannarino. W Monachium przegrał z gospodarzem Martererem. W Barcelonie przegrał z bardzo dobrze grającym zawodnikiem z Grecji - Tsitsipasem. Diego jako jedyny oprócz Cilica w finale Australian Open wygrał seta w ostatnich miesiącach. Jest to duże osiągniecie. Wszystkie sety w Australian Open przegrał do trzech gemów. Dzisiaj liczę ,że powalczy na &quot;ziemi&quot; Rafy i zdobędzie przynajmniej 3 gemy w każdym secie. Pozdrawiam trzymajcie się.
Przez przypadek dodałem dwa posty jednocześnie oczywiście ma być jeden nie wiem czy jest to problem a jak tak to proszę jeden usunąć pozdrawiam i dziękuje.
/Double post usuniety
pozdrawiam, husarz22
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Mam pytanie ? nie mogę wejść na stronę Unibet a widzę że typy od tego buka są podawanie i nie wiem czy to coś u mnie , albo ma ktoś jeszcze taki problem .
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał-&gt; Gliwiczanin
Dyscyplina:
ATP Rzym 2018 - Tenis
Godzina: 15:30
Spotkanie: Berrettini - Tiafoe (Handicap +1.5 seta)
Typ: (Handicap +1.5 seta Berrettini)
Kurs: 1.64
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W wolnym czasie przy sprawdzaniu proszę tam usunąc przy spotkaniu Berrettini - Tiafoe (Handicap +1.5 seta) po prostu dwa razy mi się napisało i nie zwróciłem uwagi. To róznicy nie robi bo typ na plus ale przy okazji mógłbyś to zrobić. Dzięki wielkie pozdrawiam.
/Poprawione
husarz22
 
B 95

beerek

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-24-05-2018-czwartek.151982/
Post użytkownika Samuel24 to plagiat analizy ze strony zawótyper.pl
Tutaj link :
- https://zawodtyper.pl/typy-dnia-24-maja-czwartek/
Dzięki za info, user &quot;nagrodzony&quot; //Waldi1979
kiedyś jak przeglądałem te typy z zawódtyper to Samuel24 ze 2 razy dał analize słowo w słowo jak tam, ale nie jest wykluczone, że to nie on tam pisze, też w konkursie ale to już w jego kwestii jest udowodnić ????
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał-&gt; Gliwiczanin
Dyscyplina: Tenis - Kwalifikacje French Open
Godzina: 15:00
Spotkanie: Hurkacz - Trungelliti
Typ: Hurkacz
Kurs: 2.50
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Nie wiem czy źle przepisałem lub zobaczyłem mecz był przewidziany na godzinę 15 jest aktualnie przewidziany na 16:20 ,ale nie w tym problem chodzi mi o kurs aktualnie jest 2.32 w fortunie to jak możecie to zmieńcie ponieważ chyba źle przepisałem. Pozdrawiam.
Poprawione.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Witam. Proszę o poprawienie w mojej analizie z godz. 17.59 w dzisiejszych typach dnia oczywistej literowki: mecz barażowy zamiast mecz brązowy. Przepraszam ale pisałem z telefonu. Pozdrawiam
Poprawione.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Proszę jeszcze o poprawienie w moim typie dnia godziny meczu: prawidłowa godzina 19:00. Przepraszam i z góry dziękuję.

Poprawione //Waldi1979
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-24-05-2018-czwartek.151982/
Post użytkownika Samuel24 to plagiat analizy ze strony zawótyper.pl
Tutaj link :
- https://zawodtyper.pl/typy-dnia-24-maja-czwartek/
Dzięki za info, user &quot;nagrodzony&quot; //Waldi1979
waldi1979
Człowiek jest już trochę lat na tym forum i naprawdę &quot;modteam&quot; myśli, że będę się bawił w jakieś plagiaty?
Jeśli padło takie podejrzenie, to może trzeba w pierwszej kolejności zapytać czy PRZYPADKIEM tam i tu to nie jedna i ta sama osoba?

Szkoda, szkoda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom