>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
waldi1979
Człowiek jest już trochę lat na tym forum i naprawdę &quot;modteam&quot; myśli, że będę się bawił w jakieś plagiaty?
Jeśli padło takie podejrzenie, to może trzeba w pierwszej kolejności zapytać czy PRZYPADKIEM tam i tu to nie jedna i ta sama osoba?

Szkoda, szkoda.
Wytłumaczyłem wszystko na PW, ogólnie w interesie usera jest, żeby nie było takich niejasności. Pozdrawiam
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Witam. Proszę o poprawienie w moim dzisiejszym typie dnia godziny rozpoczęcia meczu Young Africans - Azam. Prawidłowa godzina zgodnie z flashscore 18:00. Z gory dziękuję.
poprawione / ibis
 
adisun 76

adisun

Użytkownik
Dzisiejsze &quot;typy dnia&quot; - godzinę meczu Virtus.pro - Natus Vincere wpisałem 15:00, taka była podana, natomiast na turniejach esportowych często się wszystko opóźnia i w tym momencie mecz jest już przeniesiony na 16:30 i godzina cały czas może ulec zmianie, gdyż rozgrywany wciąż jest jeszcze inny mecz. Także prosiłbym o zmianę godziny na 16:30, lub po prostu ewentualnie mieć na uwadze to, że to godziny są często aktualizowane na późniejsze, jak w tym przypadku. :&gt;
Nie ma potrzeby zmiany//psotnick
 
A 167

abes1

Użytkownik
Witam, proszę o korektę tego wpisu: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-2-06-2018-sobota.151991/#post-6667052
Skopiowałem formatkę z jakieś propozycji powyżej i został podlinkowany link affiliacyjny do Lvbet zamiast do fortuny.
Dlatego nie kopiuj szablonu typu z innych typów, bo wtedy kopiujesz też linki, tylko bierz szablon ze wzoru który jest w poście wprowadzającym. Albo przynajmniej deformatuj linijkę z bukiem za pomocą opcji Usuń formatowanie (ikonka &quot;gumki&quot; w polu tworzenia posta).//psotnick
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
dzien dobry,mam pytanie:po jakim czasie sa przelewane nagrody z konkursu typ dnia?
przepraszam jakas buzka wyskoczyla:po ilu dniach sa przelewane nagrody do skrilla?
W regulaminie jest że do 14 dni od ogłoszenia wyników. Z reguły przelewy idą szybciej do 7-10 dni, najczęściej w momencie kiedy już wszyscy zwycięzcy podali swoje dane skrill, żeby to poszło za jednym zamachem.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
witam pomyliły mi sie dni...pojechałem po amerykańsku z data....mozna przenieść jak sie temat na 7 pojawi raczej betu takiego samego nie bedzie Pozdrawiam
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-6-06-2018-sroda.151995/#post-6669067
Musisz go powtórzyć już w odpowiednim temacie. Przenieść nie da rady, bo twój post jest wcześniejszy niż temat do którego miałby być przeniesiony co debilnie by wyglądało gdyby twój post był wcześniej niż post wprowadzający//psotnick
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Proszę o rozliczenie mojego typu z typów dnia 6.06 (Del Potro -1.5 seta). Mecz właśnie się skończył z racji wczorajszego deszczu.
rozliczone. następnym razem dodaj link do postu, będzie prościej. /ibis
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom